Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О едином порядке применения индикативных цен ко всем товарам украинского происхождения

Министерство внешних экономических связей и торговли Украины (2)
Приказ от 08.08.1996 № 507
Утратил силу

Про єдиний порядок застосування індикативних цін до всіх товарів українського походження

Наказ Міністерства зовнішніх економічних
зв'язків і торгівлі України
від 8 серпня 1996 року N 507

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 серпня 1996 р. за N 439/1464

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економіки України
 від 15 серпня 2008 року N 360)

На виконання Указу Президента України від 10 лютого 1996 року N 124/96 "Про заходи щодо вдосконалення кон'юнктурно-цінової політики у сфері зовнішньоекономічної діяльності" та з урахуванням статті 18 Закону України "Про Єдиний митний тариф" з метою запровадження єдиного порядку застосування індикативних цін до всіх товарів українського походження, на які поширюється їх дія як обов'язкова, згідно зазначеного Указу та запобіганню застосування антидемпінгових заходів і процедур проти українських виробників НАКАЗУЮ:

1. Установити, що дія індикативних цін, що затверджені в установленому порядку Міністерством зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України згідно статей 1, 2 та 3 Указу Президента України від 10 лютого 1996 року N 124/96 поширюється на вивезення товарів, які мають походження з України згідно статті 18 Закону України "Про Єдиний митний тариф", що входять до чинного на відповідний час переліку, зазначеного у п. 5 Положенням про індикативні ціни у сфері зовнішньоекономічної діяльності, затвердженому цим Указом, які вивозяться в межах операцій з давальницькою сировиною та інших операцій, що передбачають тимчасове вивезення таких товарів з митної території України, в тому числі і з зобов'язанням їх повернення.

2. Установити, що дія п. 1 цього наказу поширюється на угоди, за якими митне оформлення товарів почалося після набуття чинності цим наказом.

3. Реєстрація (облік) контрактів, надання ліцензій та інших дозволів на вивезення товарів, зазначених в пп. 1 і 2 цього наказу, а також митне оформлення таких товарів проводиться при умові виконання вимог цього наказу.

4. Управлінню ринкової кон'юнктури та цінової інформації (Кліточенко Т. М.) діяти згідно п. 1, 2 і 3 цього наказу при проведенні цінових експертиз контрактів.

5. Юридичному управлінню (Сервінський А. Ю.) разом з управлінням ринкової кон'юнктури та цінової інформації (Кліточенко Т. М.) здійснити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України в установленому порядку. 

6. Управлінню інформаційного забезпечення (Загорняк О. В.) забезпечити публікацію цього наказу у триденний термін з дати його реєстрації у Міністерстві юстиції України.

7. Покласти контроль за виконанням цього наказу на заступника Міністра Олійника В. І. 

 

 

Міністр

С. Г. Осика

Опрос