Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке контроля за изъятием, учетом, хранением, сдачей, отчетностью, реализацией рыбы и прочих водных живых ресурсов

Минрыбхоз
Приказ, Инструкция от 30.10.1995 № 186
Утратил силу

Про затвердження Інструкції про порядок контролю за вилученням, обліком, зберіганням, здачею, звітністю, реалізацією риби та інших водних живих ресурсів

Наказ Міністерства рибного господарства України
від 30 жовтня 1995 року N 186

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
8 серпня 1996 р. за N 431/1456

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Державного комітету рибного господарства України
від 27 лютого 1998 року N 28

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 15 квітня 2013 року N 259)

Для забезпечення контролю за вилученням, обліком, зберіганням, здачею, звітністю, реалізацією риби та інших водних живих ресурсів Азово-Чорноморського басейну і внутрішніх водойм, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок контролю за вилученням, обліком, зберіганням, здачею, звітністю, реалізацією риби та інших водних живих ресурсів, що додається.

2. Відділу юридичного обслуговування Мінрибгоспу (Е. Мисечко):

2.1. В триденний термін подати Інструкцію про порядок контролю за вилученням, обліком, зберіганням, здачею, звітністю, реалізацією риби та інших водних живих ресурсів Мінюсту України для реєстрації.

2.2. Після реєстрації надіслати Інструкцію про порядок контролю за вилученням, обліком, зберіганням, здачею, звітністю, реалізацією риби та інших водних живих ресурсів усім суб'єктам рибогосподарської діяльності для керівництва та виконання викладених у ній вимог.

3. Керівникам концерну, об'єднань, організацій, рибколгоспів та науково-дослідних установ, Головрибводу (О. Степаненко) та його органам на місцях постійно забезпечувати контроль за дотриманням користувачами положень і вимог, викладених в зазначеній Інструкції.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Головрибводу О. Степаненка та начальника Головупррибгоспу І. Малицького.

 

Міністр

М. Шведенко

 

ІНСТРУКЦІЯ
ПРО ПОРЯДОК КОНТРОЛЮ ЗА ВИЛУЧЕННЯМ, ОБЛІКОМ, ЗБЕРІГАННЯМ, ЗДАЧЕЮ, ЗВІТНІСТЮ, РЕАЛІЗАЦІЄЮ РИБИ ТА ІНШИХ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ

Інструкція втратила чинність
(згідно з наказом Державного комітету рибного господарства України
від 27 лютого 1998 року N 28)

Опрос