Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке осуществления учета (регистрации) договоров (контрактов) на экспорт отходов и лома черных и цветных металлов

Министерство внешних экономических связей и торговли Украины (2), Минпром
Положение, Приказ от 08.07.1996 № 368/127
Утратил силу

Про порядок здійснення обліку (реєстрації) договорів (контрактів) на експорт відходів та брухту чорних і кольорових металів

Наказ Міністерства зовнішніх економічних
зв'язків і торгівлі України,
Міністерства промисловості України
від 8 липня 1996 року N 368/127

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 липня 1996 р. за N 369/1394

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економіки України,
 Міністерства промислової політики України
 від 27 жовтня 2005 року N 379/400)

Відповідно до пункту 3 Положення про порядок реєстрації окремих видів зовнішньоекономічних договорів (контрактів), затвердженого Указом Президента України від 07.11.94 N 659/94 "Про облік окремих видів зовнішньоекономічних договорів (контрактів) в Україні" та з метою удосконалення системи обліку (реєстрації) договорів (контрактів) на експорт відходів та брухту чорних і кольорових металів, запобігання здійсненню експортних операцій за демпінговими цінами, застосуванню з боку інших країн антидемпінгових процедур, враховуючи, що право на здійснення підприємницької діяльності, пов'язаної із заготівлею, переробкою, купівлею та продажем відходів та брухту чорних і кольорових металів підлягає ліцензуванню НАКАЗУЄМО:

1. Встановити, що облік (реєстрація) договорів (контрактів) на експорт відходів та брухту чорних і кольорових металів здійснюється МЗЕЗторгом у порядку, встановленому його наказом від 24.02.96 N 133-а за наявності письмового висновку щодо експорту відходів та брухту чорних і кольорових металів Міністерства промисловості України.

2. Затвердити Положення про надання письмового висновку щодо експорту відходів та брухту чорних і кольорових металів (додається).

3. Покласти обов'язки надання висновків щодо експорту відходів та брухту чорних і кольорових металів на управління по координації ЗЕД Мінпрому України (Насєкан О. О.).

4. Головному договірно-правовому управлінню МЗЕЗторгу України (Нестер Л. Д.) забезпечити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України у встановлений законодавством термін.

5. Управлінню інформації та інформатики МЗЕЗторгу (Загорняк О. В.) забезпечити публікацію цього наказу у газеті "Урядовий кур'єр" у дводенний термін після його державної реєстрації в Міністерстві юстиції.

6. Головному управлінню з питань зовнішньої торгівлі МЗЕЗторгу (Віслоух О. В.) довести цей наказ до Державного митного комітету України та регіональних управлінь ЗЕЗ в дводенний термін після державної реєстрації.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України Олійника В. І. та заступника Міністра промисловості України Куліченка В. А. 

8. Скасувати спільний наказ МЗЕЗторгу та Мінпрому від 04.06.96 N 302, від 31.05.96 N 102.

 

 

Міністр зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України

 
С. Осика

Міністр промисловості України  

В. Мазур  

 

 

 

 

 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України, Міністерства промисловості України
від 8 липня 1996 р. N 368/127  

 

 

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
19 липня 1996 р. за N 369/1394  

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО НАДАННЯ ПИСЬМОВОГО ВИСНОВКУ ЩОДО ЕКСПОРТУ ВІДХОДІВ ТА БРУХТУ ЧОРНИХ І КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ

Це Положення визначає порядок надання письмових висновків щодо експорту відходів та брухту чорних і кольорових металів згідно з договорами (контрактами) між українськими суб'єктами підприємницької діяльності та іноземними контрагентами, незалежно від форм власності та видів діяльності. Якщо міжнародним договором України встановлені інші правила ніж ті, що передбачені цим Положенням, то застосовуються правила міжнародного договору.

1. Для одержання письмового висновку щодо експорту відходів та брухту чорних і кольорових металів (далі - Висновку) суб'єкт підприємницької діяльності України повинен подати до Міністерства промисловості такі документи:

- лист-звернення на отримання Висновку;

- завірену в установленому порядку підписом керівника та скріплену печаткою копію контракту з нерезидентами;

- копію ліцензії на право збирання, заготівлі, переробки, купівлі та продажу брухту та відходів чорних та кольорових металів, видану відповідно до Інструкції про порядок видачі суб'єктам підприємницької діяльності ліцензій на збирання, заготівлю, переробку, купівлю і продаж брухту та відходів кольорових та чорних металів, затвердженої наказом Мінпрому України від 22.12.95 N 235*;

____________
* Крім суб'єктів підприємницької діяльності, зазначених у п. 4.3 Інструкції. 

- сертифікат походження товару, виданий Торгово-промисловою палатою України.

Відповідальність за достовірність інформації, наведеної у документах, поданих для отримання Висновку, несе керівник суб'єкта підприємницької діяльності або фізична особа, яка є таким суб'єктом.

2. Висновок підписується особою, уповноваженою на це відповідним наказом Мінпрому.

У Висновку повинно бути зазначено:

- відповідність товарів, що експортуються, стандартам та технічним умовам, встановленим в Україні;

- відповідність контрактних цін показникам якості товару, зазначеним у контракті (для товарів, на які не встановлені індикативні ціни);

3. У видачі Висновку може бути відмовлено, якщо подається неповний або неналежним чином оформлений комплект документів, передбачених п. 1 цього Положення.

Про відмову у видачі Висновку з обгрунтуванням причин відмови повідомляється заявнику у письмовому вигляді.

4. Рішення про видачу або відмову у видачі Висновку суб'єкту підприємницької діяльності України приймається протягом 3-х робочих днів від дати реєстрації заяви.

5. Висновок є однією з підстав для здійснення обліку (реєстрації) контрактів або для відмови у здійсненні такого обліку (реєстрації).

6. Прийняті згідно з пунктом 1 цього Положення документи заявнику не повертаються.

____________ 

Опрос