Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке обучения и аттестации специалистов на право ведения реестра владельцев именных ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Положение, Приказ от 21.05.1996 № 119
Утратил силу

Про затвердження Положення про порядок навчання та атестації фахівців на право ведення реєстру власників іменних цінних паперів

Наказ Державної комісії з цінних паперів
та фондового ринку
від 21 травня 1996 року N 119

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 червня 1996 р. за N 303/1328

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 3 вересня 1996 року N 193
,
від 24 вересня 1996 року N 215

На виконання Указу Президента України від 02.03.96 р. N 160 "Про внесення змін і доповнень до Указу Президента України від 25 травня 1994 року N 247", Порядку видачі Дозволів на здійснення діяльності щодо ведення реєстру власників іменних цінних паперів, затвердженого наказом Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 01.04.96 р. N 59, та з метою організації підготовки фахівців, які здійснюють професійну діяльність щодо ведення реєстру власників іменних цінних паперів, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок навчання та атестації фахівців на право ведення реєстру власників іменних цінних паперів (далі - Положення) (додається).

2. Контрольно-правовому управлінню (М. Бурмака):

2.1. Забезпечити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

2.2. Розробити форми договорів про співробітництво з питань навчання фахівців та з питань атестації фахівців на право ведення реєстру власників іменних цінних паперів з урахуванням вимог цього наказу.

2.3. Розробити порядок роботи атестаційних комісій та правила проведення кваліфікаційного іспиту.

2.4. Організувати укладення договорів про співробітництво з питань навчання фахівців та з питань атестації фахівців з урахуванням вимог цього наказу та забезпечити контроль за їх виконанням.

2.5. Підготувати пропозиції щодо складу атестаційних комісій.

3. Управлінню нагляду за організаційно оформленими ринками (В. Лісовий) разом з контрольно-правовим управлінням (М. Бурмака) розробити Типову програму навчання фахівців на право ведення реєстру власників іменних цінних паперів та тести кваліфікаційного іспиту. 

4. Встановити, що навчальні заклади, які здійснюють діяльність щодо підготовки фахівців на право ведення реєстру власників іменних цінних паперів згідно з договорами про співробітництво з Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, повинні у місячний термін з моменту набуття чинності цього наказу привести вказану діяльність у відповідність до вимог цього наказу шляхом переукладення договорів про співробітництво з Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

5. Управлінню нагляду за організаційно оформленими ринками (В. Лісовий) при видачі дозволів на здійснення діяльності щодо ведення реєстру власників іменних цінних паперів приймати до розгляду документи, які підтверджують навчання та атестацію фахівців на право ведення реєстру власників іменних цінних паперів і були видані до набуття чинності цим наказом навчальними закладами, які уклали договори про співробітництво з Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку. 

Встановити термін дії таких документів до 31.12.96 р.

Встановити, що починаючи з 01.01.97 р., вказані документи визнаються Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку тільки як свідоцтва про навчання.

6. Фахівці, які одержали документи, вказані в абзаці 1 пункту 5 цього наказу, повинні до 01.07.97 р. пройти атестацію у порядку, визначеному цим наказом.

7. Управлінню інформатики (А. Третяков) та управлінню нагляду за організаційно оформленими ринками (В. Лісовий) у двомісячний термін забезпечити розробку програмного забезпечення для ведення бази даних фахівців, які одержали свідоцтва про навчання, та реєстру фахівців, які одержали кваліфікаційні посвідчення. 

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Комісії О. Ромашко.

 

 

Голова Комісії

О. Мозговий

ПОГОДЖЕНО: 

 

Перший заступник Міністра освіти України 

 
В. Зайчук 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 21 травня 1996 р. N 119

 

 

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
18 червня 1996 р. за N 303/1328  

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ПОРЯДОК НАВЧАННЯ ТА АТЕСТАЦІЇ ФАХІВЦІВ НА ПРАВО ВЕДЕННЯ РЕЄСТРУ ВЛАСНИКІВ ІМЕННИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

Положення втратило чинність
(згідно з наказом Державної комісії
з цінних паперів та фондового ринку
від 24 вересня 1996 року N 215)

____________ 
 

Опрос