Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка применения приватизируемыми предприятиями индексации основных фондов

Фонд государственного имущества
Порядок, Приказ от 21.08.1993 № 353
Утратил силу

Про затвердження Порядку застосування підприємствами, що приватизуються, індексації основних фондів

Наказ Фонду державного майна України
від 21 серпня 1993 року N 353 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 вересня 1993 р. за N 124

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Фонду державного майна України
від 1 липня 2013 року N 922)

З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1993 р. N 598 "Про проведення індексації основних фондів у народному господарстві України" та безперервності процесу приватизації НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок застосування підприємствами, що приватизуються, індексації основних фондів, що додається.

2. Начальнику Управління справами М. О. Соколенку розіслати даний Порядок згідно з розрахунком розсилки.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління стратегії та методології реформування власності В. В. Васильєва.

 

 

Голова Фонду

В. Прядко

 

 

 

 

 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Фонду державного майна України 
від 21 серпня 1993 р. N 353 

 

 

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
3 вересня 1993 р. за N 124 

ПОРЯДОК
ЗАСТОСУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ, ЩО ПРИВАТИЗУЮТЬСЯ, ІНДЕКСАЦІЇ ОСНОВНИХ ФОНДІВ

1. Порядок розроблений з метою чіткого виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1993 року N 598 "Про проведення індексації основних фондів у народному господарстві України" та регламентує особливості проведення індексації на державних підприємствах, щодо яких прийняте рішення про приватизацію.

2. Порядок встановлює особливості проведення індексації для підприємств, щодо яких орган приватизації прийняв наказ про приватизацію та здійснив інвентаризацію і оцінку майна до 10 вересня 1993 року.

3. Індексація балансової вартості основних фондів всіх підприємств, що приватизуються, здійснюється в такому порядку:

- для державних підприємств, правонаступником яких у процесі приватизації стає недержавний власник до закінчення строку індексації, який визначений постановою Кабінету Міністрів від 3 серпня 1993 року N 598, індексація державного майна не провадиться.

Орган приватизації в договорі купівлі-продажу зобов'язує нового власника провести індексацію об'єкта купівлі у термін, що визначений постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1993 року N 598 "Про проведення індексації основних фондів у народному господарстві України".

4. При продажу акцій акціонерних товариств індексація державного майна проводиться у випадку, коли акціонерне товариство не зареєстроване до закінчення строку проведення індексації.

5. Термін оплати акцій приватизаційними майновими сертифікатами може бути продовжений рішенням органу приватизації після закінчення строку проведення індексації. Оплата вартості об'єкту приватизації, що приватизується у грошових коштах у розмірі, що відповідає балансовій вартості до моменту проведення індексації, повинна бути здійснена виключно до закінчення терміну проведення індексації.

6. Підприємства, рішення про приватизацію яких, а також інвентаризація та оцінка майна здійснюються в строк після 1 серпня, підлягають приватизації після закінчення проведення індексації балансової вартості основних фондів. В зв'язку з цим органам приватизації дозволяється подовжити термін розгляду документів про приватизацію та строки приватизації, якщо вони підпадають під дію цього Порядку.

7. У договорах купівлі-продажу державні органи приватизації повинні зобов'язати правонаступника підприємства, що приватизується, забезпечити захист майнових прав всіх засновників та учасників, не допускаючи зменшення їх частки у статутному фонді господарського товариства після індексації його майна.

____________ 
 

Опрос