Идет загрузка документа (81 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Про затвердження Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 червня 2022 року

Министерство по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Украины
Перечень, Приказ от 25.04.2022 № 75
редакция действует с 29.06.2022

МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ РЕІНТЕГРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

25.04.2022

м. Київ

N 75

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 квітня 2022 р. за N 453/37789

Про затвердження Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 червня 2022 року

(заголовок із змінами, внесеними згідно з наказами Міністерства з питань
 реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 28.04.2022 р. N 80
,
від 01.05.2022 р. N 82
,
від 06.05.2022 р. N 85
,
від 11.05.2022 р. N 89
,
від 14.05.2022 р. N 92
,
від 20.05.2022 р. N 98
,
від 25.05.2022 р. N 100
,
від 31.05.2022 р. N 104
,
від 01.06.2022 р. N 105
,
від 10.06.2022 р. N 113
,
від 14.06.2022 р. N 119
,
від 21.06.2022 р. N 125
,
від 22.06.2022 р. N 132
,
від 24.06.2022 р. N 134)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказами Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
 від 28 квітня 2022 року N 80
,
від 1 травня 2022 року N 82
,
від 6 травня 2022 року N 85
,
від 11 травня 2022 року N 89
,
від 14 травня 2022 року N 92
,
від 20 травня 2022 року N 98
,
від 25 травня 2022 року N 100
,
від 31 травня 2022 року N 104
,
від 1 червня 2022 року N 105
,
від 10 червня 2022 року N 113
,
від 14 червня 2022 року N 119
,
від 21 червня 2022 року N 125
,
від 22 червня 2022 року N 132
,
від 24 червня 2022 року N 134

Відповідно до абзацу дев'ятого пункту 3 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року N 332,

(преамбула у редакції наказу Міністерства з питань реінтеграції
 тимчасово окупованих територій України від 31.05.2022 р. N 104)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 червня 2022 року, що додається.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з наказами Міністерства з питань
 реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 28.04.2022 р. N 80
,
від 01.05.2022 р. N 82
,
від 06.05.2022 р. N 85
,
від 11.05.2022 р. N 89
,
від 14.05.2022 р. N 92
,
від 20.05.2022 р. N 98
,
від 25.05.2022 р. N 100
,
від 31.05.2022 р. N 104
,
від 01.06.2022 р. N 105
,
від 10.06.2022 р. N 113
,
від 14.06.2022 р. N 119
,
від 21.06.2022 р. N 125
,
від 22.06.2022 р. N 132
,
від 24.06.2022 р. N 134)

2. Юридичному управлінню (Колтирін О. О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр

Ірина ВЕРЕЩУК

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр оборони України

Олексій РЕЗНІКОВ

 

ПЕРЕЛІК
територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 червня 2022 року

I. Дніпропетровська область

1. Криворізький район:

1) Широківська селищна територіальна громада;

2) Зеленодольська міська територіальна громада.

2. Синельниківський район:

1) Великомихайлівська сільська територіальна громада;

2) Маломихайлівська сільська територіальна громада;

3) Межівська селищна територіальна громада;

4) Новопавлівська сільська територіальна громада;

5) Покровська селищна територіальна громада.

II. Донецька область

1. Бахмутський район:

1) Бахмутська міська територіальна громада;

2) Званівська сільська територіальна громада;

3) Світлодарська міська територіальна громада;

4) Сіверська міська територіальна громада;

5) Соледарська міська територіальна громада;

6) Торецька міська територіальна громада;

7) Часовоярська міська територіальна громада.

2. Волноваський район:

1) Великоновоселківська селищна територіальна громада;

2) Волноваська міська територіальна громада;

3) Вугледарська міська територіальна громада;

4) Комарська сільська територіальна громада;

5) Мирненська селищна територіальна громада;

6) Ольгинська селищна територіальна громада;

7) Старомлинівська сільська територіальна громада;

8) Хлібодарівська сільська територіальна громада.

3. Горлівський район:

1) Вуглегірська міська територіальна громада;

2) Горлівська міська територіальна громада;

3) Дебальцівська міська територіальна громада;

4) Єнакієвська міська територіальна громада;

5) Жданівська міська територіальна громада;

6) Сніжнянська міська територіальна громада;

7) Хрестівська міська територіальна громада;

8) Чистяківська міська територіальна громада;

9) Шахтарська міська територіальна громада.

4. Донецький район:

1) Амвросіївська міська територіальна громада;

2) Донецька міська територіальна громада;

3) Іловайська міська територіальна громада;

4) Макіївська міська територіальна громада;

5) Харцизька міська територіальна громада;

6) Ясинуватська міська територіальна громада.

5. Кальміуський район:

1) Бойківська міська територіальна громада;

2) Старобешівська селищна територіальна громада;

3) Докучаєвська міська територіальна громада;

4) Кальміуська міська територіальна громада;

5) Новоазовська міська територіальна громада.

6. Краматорський район:

1) Андріївська сільська територіальна громада;

2) Дружківська міська територіальна громада;

3) Іллінівська сільська територіальна громада;

4) Костянтинівська міська територіальна громада;

5) Краматорська міська територіальна громада;

6) Лиманська міська територіальна громада;

7) Миколаївська міська територіальна громада;

8) Новодонецька селищна територіальна громада;

9) Олександрівська селищна територіальна громада;

10) Слов'янська міська територіальна громада;

11) Святогірська міська територіальна громада;

12) Черкаська селищна територіальна громада.

7. Маріупольський район:

1) Кальчицька сільська територіальна громада;

2) Мангушська селищна територіальна громада;

3) Маріупольська міська територіальна громада;

4) Нікольська селищна територіальна громада;

5) Сартанська селищна територіальна громада.

8. Покровський район:

1) Авдіївська міська територіальна громада;

2) Білозерська міська територіальна громада;

3) Гродівська селищна територіальна громада;

4) Добропільська міська територіальна громада;

5) Криворізька сільська територіальна громада;

6) Курахівська міська територіальна громада;

7) Мар'їнська міська територіальна громада;

8) Мирноградська міська територіальна громада;

9) Новогродівська міська територіальна громада;

10) Очеретинська селищна територіальна громада;

11) Покровська міська територіальна громада;

12) Селидівська міська територіальна громада;

13) Удачненська селищна територіальна громада;

14) Шахівська сільська територіальна громада.

III. Запорізька область

1. Бердянський район:

1) Андрівська сільська територіальна громада;

2) Андріївська селищна територіальна громада;

3) Бердянська міська територіальна громада;

4) Берестівська сільська територіальна громада;

5) Софіївська сільська територіальна громада;

6) Осипенківська сільська територіальна громада;

7) Приморська міська територіальна громада;

8) Чернігівська селищна територіальна громада.

2. Василівський район:

1) Благовіщенська сільська територіальна громада;

2) Василівська міська територіальна громада;

3) Великобілозерська сільська територіальна громада;

4) Водянська сільська територіальна громада;

5) Дніпрорудненська міська територіальна громада;

6) Енергодарська міська територіальна громада;

7) Кам'янсько-Дніпровська міська територіальна громада;

8) Малобілозерська сільська територіальна громада;

9) Михайлівська селищна територіальна громада;

10) Роздольська сільська територіальна громада;

11) Степногірська селищна територіальна громада.

3. Запорізький район:

1) Комишуваська селищна територіальна громада;

2) Новоолександрівська сільська територіальна громада;

3) Таврійська сільська територіальна громада.

4. Мелітопольський район:

1) Веселівська селищна територіальна громада;

2) Кирилівська селищна територіальна громада;

3) Костянтинівська сільська територіальна громада;

4) Мелітопольська міська територіальна громада;

5) Мирненська селищна територіальна громада;

6) Новенська сільська територіальна громада;

7) Новобогданівська сільська територіальна громада;

8) Нововасилівська селищна територіальна громада;

9) Новоуспенівська сільська територіальна громада;

10) Олександрівська сільська територіальна громада;

11) Плодородненська сільська територіальна громада;

12) Приазовська селищна територіальна громада;

13) Семенівська сільська територіальна громада;

14) Терпіннівська сільська територіальна громада;

15) Чкаловська сільська територіальна громада;

16) Якимівська селищна територіальна громада.

5. Пологівський район:

1) Воздвижівська сільська територіальна громада;

2) Воскресенська сільська територіальна громада;

3) Гуляйпільська міська територіальна громада;

4) Кам'янська селищна територіальна громада;

5) Комиш-Зорянська селищна територіальна громада;

6) Малинівська сільська територіальна громада;

7) Малотокмачанська сільська територіальна громада;

8) Молочанська міська територіальна громада;

9) Оріхівська міська територіальна громада;

10) Пологівська міська територіальна громада;

11) Преображенська сільська територіальна громада;

12) Розівська селищна територіальна громада;

13) Смирновська сільська територіальна громада;

14) Токмацька міська територіальна громада;

15) Федорівська сільська територіальна громада.

IV. Луганська область

1. Алчевський район:

1) Алчевська міська територіальна громада;

2) Зимогір'ївська міська територіальна громада;

3) Кадіївська міська територіальна громада.

2. Довжанський район:

1) Довжанська міська територіальна громада;

2) Сорокинська міська територіальна громада.

3. Луганський район:

1) Луганська міська територіальна громада;

2) Лутугинська міська територіальна громада;

3) Молодогвардійська міська територіальна громада.

4. Ровеньківський район:

1) Антрацитівська міська територіальна громада;

2) Ровеньківська міська територіальна громада;

3) Хрустальненська міська територіальна громада.

5. Сватівський район:

1) Білокуракинська селищна територіальна громада;

2) Коломичийська сільська територіальна громада;

3) Красноріченська селищна територіальна громада;

4) Лозно-Олександрівська селищна територіальна громада;

5) Нижньодуванська селищна територіальна громада;

6) Сватівська міська територіальна громада;

7) Троїцька селищна територіальна громада.

6. Сєвєродонецький район:

1) Гірська міська територіальна громада;

2) Кремінська міська територіальна громада;

3) Лисичанська міська територіальна громада;

4) Попаснянська міська територіальна громада;

5) Рубіжанська міська територіальна громада;

6) Сєвєродонецька міська територіальна громада.

7. Старобільський район:

1) Біловодська селищна територіальна громада;

2) Білолуцька селищна територіальна громада;

3) Марківська селищна територіальна громада;

4) Міловська селищна територіальна громада;

5) Новопсковська селищна територіальна громада;

6) Старобільська міська територіальна громада;

7) Чмирівська сільська територіальна громада;

8) Шульгинська сільська територіальна громада.

8. Щастинський район:

1) Нижньотеплівська сільська територіальна громада;

2) Новоайдарська селищна територіальна громада;

3) Станично-Луганська селищна територіальна громада;

4) Широківська селищна територіальна громада;

5) Щастинська міська територіальна громада.

V. Миколаївська область

1. Баштанський район:

1) Баштанська міська територіальна громада;

2) Березнегуватська селищна територіальна громада;

3) Горохівська сільська територіальна громада;

4) Інгульська сільська територіальна громада;

5) Новобузька територіальна громада;

6) Привільненська сільська територіальна громада;

7) Снігурівська міська територіальна громада;

8) Широківська сільська територіальна громада.

2. Вознесенський район:

1) Бузька сільська територіальна громада;

2) Вознесенська міська територіальна громада;

3) Дорошівська сільська територіальна громада;

4) Єланецька селищна територіальна громада;

5) Прибужанівська сільська територіальна громада.

3. Миколаївський район:

1) Воскресенська селищна територіальна громада;

2) Галицинівська сільська територіальна громада;

3) Костянтинівська сільська територіальна громада;

4) Куцурубська сільська територіальна громада;

5) Миколаївська міська територіальна громада;

6) Мішково-Погорілівська сільська територіальна громада;

7) Очаківська міська територіальна громада;

8) Первомайська селищна територіальна громада;

9) Радсадівська сільська територіальна громада;

10) Сухоєланецька сільська територіальна громада;

11) Шевченківська сільська територіальна громада.

VI. Сумська область

1. Конотопський район:

1) Новослобідська сільська територіальна громада;

2) Путивльська міська територіальна громада.

2. Охтирський район:

1) Великописарівська селищна територіальна громада;

2) Охтирська міська територіальна громада;

3) Тростянецька міська територіальна громада;

3. Сумський район:

1) Білопільська міська територіальна громада;

2) Ворожбянська міська територіальна громада;

3) Краснопільська селищна територіальна громада;

4) Миропільська сільська територіальна громада;

5) Садівська сільська територіальна громада;

6) Хотінська селищна територіальна громада;

7) Юнаківська сільська територіальна громада.

4. Шосткинський район:

1) Глухівська міська територіальна громада;

2) Есманьська селищна територіальна громада;

3) Зноб-Новгородська селищна територіальна громада;

4) Свеська селищна територіальна громада;

5) Середино-Будська міська територіальна громада;

6) Шалигинська селищна територіальна громада.

VII. Харківська область

1. Богодухівський район:

1) Богодухівська міська територіальна громада;

2) Валківська міська територіальна громада;

3) Золочівська селищна територіальна громада;

4) Коломацька селищна територіальна громада;

5) Краснокутська селищна територіальна громада.

2. Ізюмський район:

1) Балаклійська міська територіальна громада;

2) Барвінківська міська територіальна громада;

3) Борівська селищна територіальна громада;

4) Донецька селищна територіальна громада;

5) Ізюмська міська територіальна громада;

6) Куньєвська сільська територіальна громада;

7) Оскільська сільська територіальна громада;

8) Савинська селищна територіальна громада.

3. Красноградський район:

Красноградська міська територіальна громада.

4. Куп'янський район:

1) Великобурлуцька селищна територіальна громада;

2) Вільхуватська сільська територіальна громада;

3) Дворічанська селищна територіальна громада;

4) Кіндрашівська сільська територіальна громада;

5) Куп'янська міська територіальна громада;

6) Курилівська сільська територіальна громада;

7) Петропавлівська сільська територіальна громада;

8) Шевченківська селищна територіальна громада.

5. Лозівський район:

1) Біляївська сільська територіальна громада;

2) Близнюківська селищна територіальна громада;

3) Лозівська міська територіальна громада;

4) Олексіївська сільська територіальна громада;

5) Первомайська міська територіальна громада.

6. Харківський район:

1) Безлюдівська селищна територіальна громада;

2) Височанська селищна територіальна громада;

3) Вільхівська сільська територіальна громада;

4) Дергачівська міська територіальна громада;

5) Липецька сільська територіальна громада;

6) Люботинська міська територіальна громада;

7) Малоданилівська селищна територіальна громада;

8) Мереф'янська міська територіальна громада;

9) Нововодолазька селищна територіальна громада;

10) Південноміська міська територіальна громада;

11) Пісочинська селищна територіальна громада;

12) Роганська селищна територіальна громада;

13) Солоницівська селищна територіальна громада;

14) Харківська міська територіальна громада;

15) Циркунівська сільська територіальна громада.

7. Чугуївський район:

1) Вовчанська міська територіальна громада;

2) Зміївська міська територіальна громада;

3) Малинівська селищна територіальна громада;

4) Новопокровська селищна територіальна громада;

5) Печенізька селищна територіальна громада;

6) Слобожанська селищна територіальна громада;

7) Старосалтівська селищна територіальна громада;

8) Чкаловська селищна територіальна громада;

9) Чугуївська міська територіальна громада.

VIII. Херсонська область

1. Бериславський район:

1) Бериславська міська територіальна громада;

2) Борозенська сільська територіальна громада;

3) Великоолександрівська селищна територіальна громада;

4) Високопільська селищна територіальна громада;

5) Калинівська селищна територіальна громада;

6) Кочубеївська сільська територіальна громада;

7) Милівська сільська територіальна громада;

8) Нововоронцовська селищна територіальна громада;

9) Новоолександрівська сільська територіальна громада;

10) Новорайська сільська територіальна громада;

11) Тягинська сільська територіальна громада.

2. Генічеський район:

1) Генічеська міська територіальна громада;

2) Іванівська селищна територіальна громада;

3) Нижньосірогозька селищна територіальна громада;

4) Новотроїцька селищна територіальна громада.

3. Каховський район:

1) Асканія-Нова селищна територіальна громада;

2) Великолепетиська селищна територіальна громада;

3) Верхньорогачицька селищна територіальна громада;

4) Горностаївська селищна територіальна громада;

5) Зеленопідська сільська територіальна громада;

6) Каховська міська територіальна громада;

7) Костянтинівська сільська територіальна громада;

8) Любимівська селищна територіальна громада;

9) Новокаховська міська територіальна громада;

10) Присиваська сільська територіальна громада;

11) Рубанівська сільська територіальна громада;

12) Тавричанська сільська територіальна громада;

13) Таврійська міська територіальна громада;

14) Хрестівська сільська територіальна громада;

15) Чаплинська селищна територіальна громада.

4. Скадовський район:

1) Бехтерська сільська територіальна громада;

2) Голопристанська міська територіальна громада;

3) Долматівська сільська територіальна громада;

4) Каланчацька селищна територіальна громада;

5) Лазурненська селищна територіальна громада;

6) Мирненська селищна територіальна громада;

7) Новомиколаївська сільська територіальна громада;

8) Скадовська міська територіальна громада;

9) Чулаківська сільська територіальна громада.

5. Херсонський район:

1) Білозерська селищна територіальна громада;

2) Великокопанівська сільська територіальна громада;

3) Виноградівська сільська територіальна громада;

4) Дар'ївська сільська територіальна громада;

5) Музиківська сільська територіальна громада;

6) Олешківська міська територіальна громада;

7) Станіславська сільська територіальна громада;

8) Херсонська міська територіальна громада;

9) Чорнобаївська сільська територіальна громада;

10) Ювілейна сільська територіальна громада.

 

Заступник директора Департаменту
соціально-гуманітарної політики та
внутрішньо переміщених осіб -
начальник відділу з питань доступу
до адміністративних послуг

Владислав ЗАКАБЛУК

(Перелік у редакції наказів Міністерства з питань реінтеграції
 тимчасово окупованих територій України від 28.04.2022 р. N 80
,
від 01.05.2022 р. N 82
,
від 06.05.2022 р. N 85
,
від 11.05.2022 р. N 89
,
від 14.05.2022 р. N 92
,
від 20.05.2022 р. N 98
,
від 25.05.2022 р. N 100
,
від 31.05.2022 р. N 104
,
від 01.06.2022 р. N 105
,
від 10.06.2022 р. N 113
,
від 14.06.2022 р. N 119
,
від 21.06.2022 р. N 125
,
від 22.06.2022 р. N 132
,
від 24.06.2022 р. N 134)

Опрос