Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Изменения к Инструкции о порядке выдачи документов, удостоверяющих временную нетрудоспособность граждан

Министерство здравоохранения
Приказ от 11.11.2020 № 2593
действует с 22.12.2020

ЗМІНИ
до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян

1. Пункт 1.9 розділу 1 виключити.

У зв'язку з цим пункти 1.10 - 1.14 вважати відповідно пунктами 1.9 - 1.13.

2. Пункт 2.2 розділу 2 викласти в такій редакції:

"2.2. При втраті працездатності внаслідок захворювання або травми лікуючий лікар в амбулаторно-поліклінічних закладах може видавати листок непрацездатності особисто терміном до 5 календарних днів з наступним продовженням його, залежно від тяжкості захворювання, до 15 календарних днів.

Якщо непрацездатність триває понад 15 календарних днів, продовження листка непрацездатності до 30 днів проводиться лікуючим лікарем спільно з завідувачем відділення, а надалі - ЛКК, яка призначається керівником лікувально-профілактичного закладу, після комісійного огляду хворого, з періодичністю не рідше 1 разу на 10 днів, але не більше терміну, встановленого для направлення до МСЕК.

В окремих випадках, коли захворювання вимагає тривалого лікування, наприклад у разі важких травм та туберкульозу періодичність оглядів ЛКК з продовженням листка непрацездатності може бути не рідше 1 разу на 20 днів залежно від тяжкості перебігу захворювання.

На період проведення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а також локалізацією та ліквідацією її спалахів та епідемій в Україні, лікуючий лікар в амбулаторно-поліклінічних закладах може видавати листок непрацездатності особисто на строк, необхідний для лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою (COVID-19) та/або завершення самоізоляції пацієнтом у відповідності до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я.".

3. Абзац другий пункту 2.22 розділу 2 виключити.

 

В. о. Генерального директора
Директорату медичного забезпечення

Є. Ідоятова

Опрос