Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Размер фактических расходов на копирование или печать документов, предоставляемых по запросу на информацию, распорядителем которой является Министерство социальной политики Украины

Министерство социальной политики Украины
Приказ от 14.09.2020 № 622
действует с 20.11.2020

РОЗМІР
фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Міністерство соціальної політики України

1. Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) - 0,2 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за одну сторінку.

2. Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) - 0,3 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за одну сторінку.

3. Копіювання або друк копій документів будь-якого формату (в тому числі двосторонній друк), якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо, - 0,5 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за одну сторінку.

4. Виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування - 0,1 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за одну сторінку.

 

Заступник директора Департаменту
фінансового забезпечення -
начальник відділу фінансування
соціальних програм

Н. Аванесова

 

Опрос