Идет загрузка документа (19 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обновлении форм заявлений в сфере государственной регистрации юридических лиц, физических лиц - предпринимателей и общественных формирований

Минюст
Приказ от 19.05.2020 № 1716/5
действует с 01.06.2020

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.05.2020

м. Київ

N 1716/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 травня 2020 р. за N 454/34737

Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Відповідно до частини другої статті 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" та з метою реалізації законів України від 20 вересня 2019 року N 132-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні", від 06 грудня 2019 року N 361-IX "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

НАКАЗУЮ:

1. Пункт 1 наказу Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 року N 3268/5 "Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 листопада 2016 року за N 1500/29630, викласти в такій редакції:

"1. Затвердити форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що додаються:

1) Заява щодо державної реєстрації фізичної особи - підприємця (форма 1);

2) Заява щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) (форма 2);

3) Заява щодо державної реєстрації юридичної особи - органу влади (форма 3);

4) Заява щодо державної реєстрації юридичної особи - громадського формування (форма 4);

5) Заява щодо державної реєстрації відокремленого підрозділу юридичної особи (форма 5);

6) Заява щодо підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (форма 6);

7) Заява щодо державної реєстрації громадського формування без статусу юридичної особи (форма 7);

8) Заява щодо державної реєстрації символіки громадського формування (форма 8);

9) Заява щодо державної реєстрації всеукраїнського статусу громадського об'єднання (форма 9).".

2. Форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, затверджені наказом Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 року N 3268/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 листопада 2016 року за N 1500/29630 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 29 серпня 2018 року N 2824/5), викласти в новій редакції, що додаються.

3. Установити, що подання заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відповідно до затверджених цим наказом форм здійснюється:

в електронній формі - після доопрацювання програмних засобів, за допомогою яких такі заяви формуються у довільній формі, придатній для сприйняття їх змісту, відповідно до відомостей, передбачених для кожного виду заяв, про що на вебсайті Міністерства юстиції України розміщується відповідне оголошення;

в паперовій формі в частині обрання спрощеної системи оподаткування та/або добровільної реєстрації як платника податку на додану вартість та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій - з дня розміщення на вебсайті Міністерства юстиції України відповідного оголошення про можливість обрання спрощеної системи оподаткування та/або добровільної реєстрації як платника податку на додану вартість та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій шляхом заповнення відповідних сторінок заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

без внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про номер телефону та/або адресу електронної пошти засновника/учасника, керівника чи члена керівного органу юридичної особи - до доопрацювання програмних засобів цього реєстру.

4. Департаменту приватного права (Ференс О.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

5. Технічному адміністратору Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань вжити заходів, необхідних для реалізації цього наказу.

6. Цей наказ набирає чинності з 01 червня 2020 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

Є. Горовець

 

  

  

  

  

 

Директор департаменту
приватного права

О. Ференс

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Директор департаменту
приватного права

О. Ференс

 

  

  

  

  

  

  

 

Директор департаменту
приватного права

О. Ференс

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Директор департаменту
приватного права

О. Ференс

 

  

  

  

  

  

 

Директор департаменту
приватного права

О. Ференс

 

  

  

  

 

Директор департаменту
приватного права

О. Ференс

 

  

  

  

  

  

  

  

 

Директор департаменту
приватного права

О. Ференс

 

  

 

Директор департаменту
приватного права

О. Ференс

 

  

 

Директор департаменту
приватного права

О. Ференс

Опрос