Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении средней стоимости путевки для выплаты денежной компенсации вместо путевки гражданам, пострадавшим в результате Чернобыльской катастрофы, отнесенным к категории 1, и детям, которым установлена инвалидность, связанная с Чернобыльской катастрофой

Министерство социальной политики Украины
Приказ от 25.02.2020 № 165
действует с 20.03.2020

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

25.02.2020

м. Київ

N 165

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 березня 2020 р. за N 251/34534

Про встановлення середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року N 838 "Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

НАКАЗУЮ:

1. Установити середню вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, в межах бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", у сумі 573 грн.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 28 лютого 2019 року N 299 "Про встановлення середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 15 березня 2019 року за N 267/33238.

3. Департаменту реалізації державних соціальних програм (М. Вишневська) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 січня 2020 року.

 

Міністр

Ю. Соколовська

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр фінансів України

О. Маркарова

Керівник Секретаріату
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

Р. Іллічов

Генеральний секретар Громадської
спілки "Всеукраїнське громадське
об'єднання "Національна Асамблея
людей з інвалідністю України"

В. Назаренко

Виконавчий Віцепрезидент
Конфедерації роботодавців України

О. Мірошниченко

Опрос