Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Министерства экономического развития и торговли Украины от 21 сентября 2015 года N 1164

Министерство развития экономики; торговли и сельского хозяйства Украины
Приказ от 27.12.2019 № 839
действует с 03.07.2020

МІНІСТЕРСТВО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.12.2019

м. Київ

N 839

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 січня 2020 р. за N 41/34324

Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21 вересня 2015 року N 1164

Відповідно до статті 18 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" та підпункту 6 пункту 13 розділу I Закону України від 06 червня 2019 року N 2740-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання", з метою приведення нормативно-правового акта у відповідність до законодавства України

НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21 вересня 2015 року N 1164 "Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів і повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 жовтня 2015 року за N 1203/27648, такі зміни:

1) заголовок наказу викласти в такій редакції:

"Про затвердження Порядку ведення бази даних про наукові метрологічні центри, метрологічні центри і повірочні лабораторії, уповноважені на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації";

2) пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Затвердити Порядок ведення бази даних про наукові метрологічні центри, метрологічні центри і повірочні лабораторії, уповноважені на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, що додається.".

2. Затвердити Зміни до Порядку ведення Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів і повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21 вересня 2015 року N 1164, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 жовтня 2015 року за N 1203/27648, що додаються.

3. Департаменту технічного регулювання та метрології в установленому законодавством порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності одночасно з набранням чинності підпунктом 6 пункту 13 розділу I Закону України від 06 червня 2019 року N 2740-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання", але не раніше дня офіційного опублікування цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України згідно з розподілом обов'язків.

 

Міністр розвитку економіки, торгівлі
та сільського господарства України

Т. Милованов

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

О. О. Шубін

Керівник Секретаріату Спільного
Представницького органу сторони
Роботодавців на національному рівні

Р. Іллічов

Т. в. о. Голови Державного
агентства з питань електронного
урядування України

В. Бакал

 

ЗМІНИ
до Порядку ведення Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів і повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації

1. Заголовок Порядку викласти в такій редакції:

"Порядок ведення бази даних про наукові метрологічні центри, метрологічні центри і повірочні лабораторії, уповноважені на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації".

2. Пункт 1 розділу I викласти в такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм формування та ведення бази даних наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів (державних підприємств, які належать до сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та провадять метрологічну діяльність), повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (далі - ЗВТ), що перебувають в експлуатації (далі - База), а також надання інформації з неї.".

3. У підпункті 7 пункту 4 розділу II слово "галузь" замінити словом "сфера".

4. У тексті Порядку:

слово "Реєстр" у всіх відмінках замінити словом "База" у відповідних відмінках;

слово "Мінекономрозвитку" замінити словом "Мінекономіки".

 

Заступник директора департаменту
технічного регулювання

О. Гіленко

Опрос