Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к некоторым нормативно-правовым актам Министерства юстиции Украины

Минюст
Приказ от 10.12.2019 № 3948/5
действует с 13.12.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.12.2019

м. Київ

N 3948/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 грудня 2019 р. за N 1221/34192

Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України

Відповідно до абзацу сьомого частини першої статті 107 Кримінально-виконавчого кодексу України, абзацу третього пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року N 228, з метою забезпечення права засуджених в установах виконання покарань на відправлення онлайн-звернень

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України, що додаються.

2. Департаменту публічного права (Кравченко Л.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції України Василика В.

 

Міністр

Д. Малюська

 

Зміни
до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України

1. У розділі I Порядку організації надання засудженим доступу до глобальної мережі Інтернет, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 19 жовтня 2017 року N 3233/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 жовтня 2017 року за N 1280/31148 (зі змінами):

пункт 2 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Для надання засудженим можливості користуватися послугою доступу до Інтернету та відправляти онлайн-звернення допускається використання спеціалізованих технічних пристроїв з відповідним програмним забезпеченням, у тому числі портативних (далі - технічний пристрій).";

пункти 3, 4 викласти у такій редакції:

"3. Послуга доступу до Інтернету, користування засобами IP-телефонії та використання засобів відеозв'язку через Інтернет надається засудженим у приміщенні інтернет-класу.

За наявності технічної можливості послуга доступу до Інтернету та відправлення онлайн-звернень за допомогою технічного пристрою надається засудженим безпосередньо у відділеннях соціально-психологічної служби.

4. У структурних дільницях установ, де передбачено тримання засуджених у приміщеннях камерного типу, для надання засудженим доступу до Інтернету, користування засобами IP-телефонії та використання засобів відеозв'язку через Інтернет у відокремлених приміщеннях обладнуються ізольовані робочі місця.

За наявності технічної можливості послуга доступу до Інтернету та відправлення онлайн-звернень за допомогою технічного пристрою таким засудженим надається безпосередньо в камері.

Засуджені, на яких накладено стягнення у виді поміщення у дисциплінарний ізолятор, карцер або переведення до приміщення камерного типу (одиночної камери), за наявності технічної можливості можуть відправляти онлайн-звернення за допомогою технічного пристрою.".

2. Розділ II додатка 5 до Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 28 серпня 2018 року N 2823/5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 05 вересня 2018 року за N 1010/32462 (зі змінами), після абзацу сімнадцятого доповнити новим абзацом вісімнадцятим такого змісту:

"портативний спеціалізований технічний пристрій з відповідним програмним забезпеченням для доступу до Інтернету та відправлення онлайн-звернень.".

У зв'язку з цим абзац вісімнадцятий вважати абзацом дев'ятнадцятим.

 

Директор Департаменту
публічного права

Л. Кравченко

Опрос