Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по регистрации документов о проведении обязательного технического контроля транспортных средств Оперативно-спасательной службы гражданской защиты

МВД
Приказ, Инструкция от 10.05.2019 № 360
действует с 25.06.2019

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.05.2019

м. Київ

N 360

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 травня 2019 р. за N 558/33529

Про затвердження Інструкції щодо реєстрації документів про проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту

Відповідно до статті 35 Закону України "Про дорожній рух", пункту 12 Порядку проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 року N 581,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію щодо реєстрації документів про проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, що додається.

2. Управлінню взаємодії з Державною службою України з надзвичайних ситуацій Міністерства внутрішніх справ України (Скакун В. О.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
України з надзвичайних ситуацій

М. Чечоткін

 

ІНСТРУКЦІЯ
щодо реєстрації документів про проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту

1. Ця Інструкція визначає процедуру реєстрації документів про проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

Реєстрацію документів про проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів здійснюють посадові особи служби безпеки дорожнього руху апарату ДСНС та її територіальних органів.

2. Реєстрації підлягають такі документи:

протокол перевірки технічного стану транспортного засобу (далі - протокол);

акт невідповідності технічного стану транспортного засобу (далі - акт);

акт проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів.

Форми зазначених документів наведено в додатках 1, 2, 4 до Порядку проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 року N 581 (далі - Порядок).

3. Протокол та акт нумеруються відповідно до приміток, викладених у додатках 1, 2 до Порядку.

Протокол та акт підписуються посадовою особою служби безпеки дорожнього руху апарату ДСНС та її територіальних органів і скріплюються печаткою, зразок якої наведено в додатку 1 до Інструкції з питань здійснення відомчої реєстрації та ведення обліку транспортних засобів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15 лютого 2017 року N 121, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 березня 2017 року за N 334/30202.

Для обліку протоколів та актів ведеться журнал реєстрації протоколів перевірки технічного стану та актів невідповідності технічного стану транспортних засобів за формою згідно з додатком до цієї Інструкції.

Контроль за дотриманням вимог щодо ведення журналу реєстрації протоколів перевірки технічного стану та актів невідповідності технічного стану транспортних засобів у територіальних органах здійснюють посадові особи служби безпеки дорожнього руху апарату ДСНС.

4. Акт проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів реєструється відповідно до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 червня 2015 року N 1000/5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 22 червня 2015 року за N 736/27181, за результатами проведення обов'язкового технічного контролю відповідно до графіка проведення технічного контролю транспортних засобів апарату ДСНС та її територіальних органів.

5. Закреслення чи виправлення відомостей, що вносяться до документів, які підлягають реєстрації, не допускається.

 

Начальник Управління взаємодії з
Державною службою України
з надзвичайних ситуацій
Міністерства внутрішніх справ України

В. О. Скакун

 

ЖУРНАЛ
реєстрації протоколів перевірки технічного стану та актів невідповідності технічного стану транспортних засобів

______________________________________________________________________
(найменування служби безпеки дорожнього руху апарату або територіального
органу Державної служби України з надзвичайних ситуацій)

 

Том N ____
Розпочато ___ ____________ 20 __ року
Закінчено ___ ____________ 20 __ року
На ________ аркушах

 

Книга в _____ томах
(формат книги 210 х 297 мм)

N
з/п

Дата реєстрації

Марка, модель транспортного засобу

Номерний знак транспортного засобу

Найменування підрозділу

Номер протоколу технічного стану транспортного засобу

Номер акта невідповідності технічного стану транспортного засобу

Підпис про отримання протоколу або акта

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

____________

Опрос