Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении средней стоимости путевки для выплаты денежной компенсации вместо путевки гражданам, пострадавшим в результате Чернобыльской катастрофы, отнесенным к категории 1, и детям, которым установлена инвалидность, связанная с Чернобыльской катастрофой

Министерство социальной политики Украины
Приказ от 28.02.2019 № 299
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.02.2019

м. Київ

N 299

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 березня 2019 р. за N 267/33238

Про встановлення середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства соціальної політики України
 від 25 лютого 2020 року N 165,
який застосовується з
1 січня 2020 року)

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року N 838 "Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

НАКАЗУЮ:

1. Установити середню вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, в межах бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік", у сумі 524 грн.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 20 лютого 2018 року N 257 "Про встановлення середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26 лютого 2018 року за N 234/31686.

3. Департаменту реалізації державних соціальних програм (М. Вишневська) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 січня 2019 року.

 

Міністр

А. Рева

ПОГОДЖЕНО:

 

Керівник Секретаріату Спільного
представницького органу сторони
роботодавців на національному рівні

Р. Іллічов

Виконавчий директор Громадської
спілки "Всеукраїнське громадське
об'єднання "Національна Асамблея
людей з інвалідністю України"

Н. Скрипка

Міністр фінансів України

О. Маркарова

Опрос