Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Положению о порядке расчета, начисления и уплаты сборов в Фонд гарантирования вкладов физических лиц и Положению о порядке определения банков-агентов Фонда гарантирования вкладов физических лиц

Фонд гарантирования вкладов физических лиц
Решение от 11.02.2019 № 308
действует с 12.04.2019

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ
ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

РІШЕННЯ

11.02.2019

м. Київ

N 308

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 березня 2019 р. за N 241/33212

Про затвердження Змін до Положення про порядок розрахунку, нарахування і сплати зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Положення про порядок визначення банків-агентів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Відповідно до пункту 5 частини третьої, пункту 10 частини першої статті 12 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Зміну до Положення про порядок розрахунку, нарахування і сплати зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 02 липня 2012 року N 1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 липня 2012 року за N 1273/21585, що додається.

2. Затвердити Зміни до Положення про порядок визначення банків-агентів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 12 липня 2012 року N 6, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 вересня 2012 року за N 1494/21806, що додаються.

3. Відділу стратегії та нормативно-методологічного забезпечення разом з юридичним департаментом забезпечити подання цього рішення до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Відділу зв'язків з громадськістю та фінансової просвіти забезпечити розміщення цього рішення на офіційній сторінці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у мережі Інтернет після його державної реєстрації.

6. Контроль за виконанням цього рішення залишити за директором-розпорядником.

 

Директор-розпорядник

К. М. Ворушилін

 

ЗМІНА
до Положення про порядок розрахунку, нарахування і сплати зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

У позиції 5.1 таблиці 1 додатка 4 до Положення графу "Групи показників" викласти в такій редакції:

"Розмір середньозваженої процентної ставки за залученими вкладами фізичних осіб. Середньозважена процентна ставка за залученими вкладами фізичних осіб розраховується відповідно до файла з показниками статистичної звітності 3AX "Дані про суми та вартість кредитів (у процентах річних) і суми та вартість депозитів (у процентах річних)", що визначена нормативно-правовим актом Національного банку України щодо правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України, окремо по вкладах в національній та іноземній валютах за звітний квартал.".

 

Начальник відділу стратегії та
нормативно-методологічного забезпечення

Н. О. Лапаєва

Опрос