Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые нормативно-правовые акты Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 06.11.2018 № 764
редакция действует с 12.10.2019

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

06.11.2018

м. Київ

N 764

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 листопада 2018 р. за N 1359/32811

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 29 серпня 2019 року N 465

Відповідно до пунктів 1, 3 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", Закону України від 16 листопада 2017 року N 2210-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів", з метою вдосконалення порядку здійснення емісії облігацій підприємств, акцій та облігацій внутрішніх місцевих позик Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Пункт 1 рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 27 грудня 2013 року N 2998 "Про затвердження Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств, облігацій міжнародних фінансових організацій та їх обігу", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 січня 2014 року за N 171/24948 (зі змінами), доповнити новим абзацом такого змісту:

"Дія Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств, облігацій міжнародних фінансових організацій та їх обігу, затвердженого цим рішенням, розповсюджується на емітентів, яким Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку зареєстровано випуски облігацій підприємств відповідно до вимог зазначеного Положення.".

2. Пункт 2 втратив чинність

3. Пункт 1 рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 29 квітня 2014 року N 578 "Про затвердження Положення про порядок здійснення емісії облігацій внутрішніх місцевих позик та їх обігу", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 травня 2014 року за N 570/25347 (зі змінами), доповнити новим абзацом такого змісту:

"Дія Положення про порядок здійснення емісії облігацій внутрішніх місцевих позик та їх обігу, затвердженого цим рішенням, розповсюджується на емітентів, яким Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку зареєстровано випуски облігацій внутрішніх місцевих позик відповідно до вимог зазначеного Положення.".

4. Департаменту реєстрації емісій цінних паперів (Хохлова Н.) забезпечити:

подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього рішення на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

5. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (Юшкевич О.) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

6. Це рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Лібанова М.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Опрос