Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении порядков проведения рейтингового голосования при избрании представителей профессиональных организаций аудиторов и бухгалтеров, являющихся членами Международной федерации бухгалтеров, в номинационный комитет и в комиссию по аттестации [СОДЕРЖАНИЕ]

Минфин
Порядок, Приказ от 26.06.2018 № 587
действует с 05.10.2018

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

26.06.2018

м. Київ

N 587

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 вересня 2018 р. за N 1033/32485

Про затвердження порядків проведення рейтингового голосування під час обрання представників професійних організацій аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів, до номінаційного комітету та до комісії з атестації

Зміст

1. Наказ "Про затвердження порядків проведення рейтингового голосування під час обрання представників професійних організацій аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів, до номінаційного комітету та до комісії з атестації" від 26 червня 2018 року N 587.

- Порядок проведення рейтингового голосування під час обрання представників професійних організацій аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів, до номінаційного комітету.

2. Порядок проведення рейтингового голосування під час обрання представників професійних організацій аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів, до комісії з атестації.

____________

 

Опрос