Идет загрузка документа (15 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Национального агентства Украины по вопросам государственной службы от 23 января 2013 года N 7

Национальное агентство Украины по вопросам государственной службы
Приказ от 06.06.2018 № 125
действует с 13.07.2018

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

НАКАЗ

06.06.2018

м. Київ

N 125

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 червня 2018 р. за N 731/32183

Про внесення змін до наказу Національного агентства України з питань державної служби від 23 січня 2013 року N 7

Відповідно до пункту 9 Положення про Національне агентство України з питань державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року N 500, з метою приведення нормативно-правового акта у відповідність до чинного законодавства України

НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Національного агентства України з питань державної служби від 23 січня 2013 року N 7 "Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Національного агентства України з питань державної служби", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2013 року за N 271/22803, такі зміни:

1) в абзаці другому пункту 1 та абзацах третьому - п'ятому пункту 2 слова "Нацдержслужба України" виключити;

2) у пункті 3 слова "відділ кадрової роботи Управління організаційної та кадрової роботи" замінити словами "служба управління персоналом НАДС";

3) у пункті 4 слова "Нацдержслужби України, установ і організацій" та слова ", територіальних органів Нацдержслужби України, установ і організацій" замінити словами "НАДС, його територіальних органів, а також підприємств, установ та організацій";

4) у тексті наказу слова "Нацдержслужба України" в усіх відмінках замінити абревіатурою "НАДС".

2. Затвердити Зміни до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Національного агентства України з питань державної служби, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 23 січня 2013 року N 7, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2013 року за N 271/22803, що додаються.

3. Унести зміни до Опису нагрудного знака Національного агентства України з питань державної служби "Нацдержслужба України "За бездоганну працю", затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 23 січня 2013 року N 7, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2013 року за N 271/22803, виклавши його в новій редакції, що додається.

4. Унести зміни до Ескізу нагрудного знака Національного агентства України з питань державної служби "Нацдержслужба України "За бездоганну працю", затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 23 січня 2013 року N 7, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2013 року за N 271/22803, виклавши його в новій редакції, що додається.

5. У заголовку Зразка посвідчення до нагрудного знака Національного агентства України з питань державної служби "Нацдержслужба України "За бездоганну працю", затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 23 січня 2013 року N 7, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2013 року за N 271/22803, слова "Нацдержслужба України" виключити.

6. У абзаці другому Опису грамоти Національного агентства України з питань державної служби, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 23 січня 2013 року N 7, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2013 року за N 271/22803, слова "Нацдержслужба України" замінити словами "Національне агентство України з питань державної служби".

7. Унести зміни до Ескізу грамоти Національного агентства України з питань державної служби, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 23 січня 2013 року N 7, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2013 року за N 271/22803, виклавши його в новій редакції, що додається.

8. У абзаці другому Опису подяки Національного агентства України з питань державної служби, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 23 січня 2013 року N 7, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2013 року за N 271/22803, слова "Нацдержслужба України" замінити словами "Національне агентство України з питань державної служби".

9. Унести зміни до Ескізу подяки Національного агентства України з питань державної служби, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 23 січня 2013 року N 7, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2013 року за N 271/22803, виклавши його в новій редакції, що додається.

10. Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення Національного агентства України з питань державної служби в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

11. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

12. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

К. О. Ващенко

 

ЗМІНИ
до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Національного агентства України з питань державної служби

1. У розділі I:

1) у пункті 1.1 слова "Нацдержслужба України" виключити;

2) у пунктах 1.4, 1.5 слова "установ і організацій" замінити словами "його територіальних органів, а також підприємств, установ та організацій";

3) у пункті 1.6 слова "кадрових служб" замінити словами "служб управління персоналом".

2. У розділі II:

1) в абзаці першому пункту 2.1 слова "структурного підрозділу" виключити;

2) пункт 2.2 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Клопотання подаються до НАДС не пізніше ніж за один місяць до запланованої дати нагородження.";

3) пункт 2.3 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Проект наказу готується службою управління персоналом НАДС.".

3. У розділі III:

1) у пункті 3.1 слово "заступником" замінити словами "одним із заступників";

2) в абзаці другому пункту 3.3 слова "установи і організації" замінити словами "його територіальні органи, а також підприємства, установи та організації".

4. Пункт 4.3 розділу IV викласти в такій редакції:

"4.3. Гранична кількість відомчих заохочувальних відзнак НАДС, якими можуть бути відзначені особи протягом календарного року, не повинна перевищувати:

Нагрудного знака - 20 одиниць;

Почесної грамоти - 50 одиниць;

Грамоти - 50 одиниць;

Подяки - 50 одиниць.".

5. У тексті Положення слова "Нацдержслужба України" в усіх відмінках замінити абревіатурою "НАДС".

 

Начальник відділу управління
персоналом апарату НАДС та
територіальних органів Управління
кадрового менеджменту
та персоналу НАДС

Л. В. Лимаренко

 

Опис
нагрудного знака Національного агентства України з питань державної служби "За бездоганну працю"

Відомча заохочувальна відзнака - нагрудний знак Національного агентства України з питань державної служби "За бездоганну працю" (далі - Нагрудний знак) виготовляється із металу жовто-сірого кольору та має форму восьмипроменевої зірки - символу стабільності, вірності, відродження (два квадрати білого матового та жовтого кольорів), що накладаються та символізують дві сфери: державне управління та місцеве самоврядування, відповідно до завдань Національного агентства України з питань державної служби, визначених пунктом 3 Положення про Національне агентство України з питань державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року N 500.

У центрі медальйона розміщено зображення малого Державного Герба України на синьому тлі в обрамленні лаврового вінка, що символізує успіх у ввіреній справі. По периметру медальйона нанесено напис "За бездоганну працю" на білому тлі. Усі зображення та написи рельєфні.

Розмір Нагрудного знака - 45 мм. На зворотному боці Нагрудного знака є застібка для його кріплення.

 

Начальник відділу управління
персоналом апарату НАДС та
територіальних органів Управління
кадрового менеджменту
та персоналу НАДС

Л. В. Лимаренко

 

Ескіз
нагрудного знака Національного агентства України з питань державної служби "За бездоганну працю"

  

 

Начальник відділу управління
персоналом апарату НАДС та
територіальних органів Управління
кадрового менеджменту
та персоналу НАДС

Л. В. Лимаренко

 

Ескіз
грамоти Національного агентства України з питань державної служби

  

 

Начальник відділу управління
персоналом апарату НАДС та
територіальних органів Управління
кадрового менеджменту
та персоналу НАДС

Л. В. Лимаренко

 

Ескіз
подяки Національного агентства України з питань державної служби

  

 

Начальник відділу управління
персоналом апарату НАДС та
територіальних органів Управління
кадрового менеджменту
та персоналу НАДС

Л. В. Лимаренко

Опрос