Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня должностей рядового и начальствующего состава службы гражданской защиты, проходящих службу на должностях летного состава и на должностях, где исполнение обязанностей связано с систематическими прыжками с парашютом, время службы на которых засчитывается на льготных условиях в выслугу лет для назначения пенсии, и Годовых норм налета часов и выполнения прыжков с парашютом для исчисления выслуги лет на льготных условиях

МВД
Перечень, Приказ от 14.05.2018 № 393
действует с 03.07.2018

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.05.2018

м. Київ

N 393

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 червня 2018 р. за N 667/32119

Про затвердження Переліку посад рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які проходять службу на посадах льотного складу та на посадах, де виконання обов'язків пов'язане з систематичними стрибками з парашутом, час служби на яких зараховується на пільгових умовах до вислуги років для призначення пенсії, і Річних норм нальоту годин та виконання стрибків з парашутом для обчислення вислуги років на пільгових умовах

Відповідно до підпунктів "б", "в" пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року N 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським та членам їхніх сімей"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік посад рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які проходять службу на посадах льотного складу та на посадах, де виконання обов'язків пов'язане з систематичними стрибками з парашутом, час служби на яких зараховується на пільгових умовах до вислуги років для призначення пенсії, що додається.

2. Затвердити Річні норми нальоту годин та виконання стрибків з парашутом для обчислення вислуги років на пільгових умовах, що додаються.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 07 червня 2010 року N 438 "Про затвердження Переліку посад льотного складу та авіаційних рятувальників авіації МНС, час служби на яких зараховується на пільгових умовах до вислуги років для призначення пенсії, і Єдиних річних норм нальоту годин та норм виконання стрибків з парашутом для обчислення на пільгових умовах вислуги років для призначення пенсії особам льотного складу та авіаційним рятувальникам авіації МНС", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 25 червня 2010 року за N 431/17726.

4. Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС (Боднар В. Є.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної служби України з надзвичайних ситуацій Чечоткіна М. О.

 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Керівник Секретаріату
СПО сторони роботодавців
на національному рівні

Р. Іллічов

Голова СПО об'єднань профспілок

Г. В. Осовий

Голова Державної служби
України з надзвичайних ситуацій

М. Чечоткін

Міністр соціальної політики України

А. Рева

 

Перелік
посад рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які проходять службу на посадах льотного складу та на посадах, де виконання обов'язків пов'язане з систематичними стрибками з парашутом, час служби на яких зараховується на пільгових умовах до вислуги років для призначення пенсії

I. Загальні положення

1. Цей Перелік поширюється на осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які проходять службу на посадах льотного складу та на посадах, де виконання обов'язків пов'язане з систематичними стрибками з парашутом.

2. Особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які займають льотні посади, визначені в цьому Переліку, у разі виконання ними річних норм нальоту годин вислуга років для призначення пенсії підлягає обчисленню на пільгових умовах.

3. Особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які займають посади, пов'язані з систематичними стрибками з парашутом, визначені в цьому Переліку, у разі виконання ними річних норм стрибків з парашутом вислуга років для призначення пенсії підлягає обчисленню на пільгових умовах.

II. Перелік посад льотного складу

1. Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

начальник Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Державної служби України з надзвичайних ситуацій;

заступник начальника управління - начальник відділу підготовки та застосування авіації Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування;

головний фахівець відділу підготовки та застосування авіації Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування;

2. Спеціальний авіаційний загін Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

командир загону;

перший заступник командира загону;

заступник командира загону з льотної підготовки;

старший штурман;

штурман (загону, ескадрильї, ланки);

начальник служби безпеки польотів;

начальник зв'язку та радіотехнічного забезпечення польотів - старший (бортовий) повітряний радист-інструктор;

начальник штабу загону;

командир авіаційної ескадрильї;

заступник командира ескадрильї;

начальник штабу ескадрильї;

командир авіаційної ланки;

старший льотчик;

командир корабля;

помічник командир корабля;

штурман корабля;

старший повітряний радист-оператор;

старший повітряний радист-бортовий оператор;

старший бортовий механік;

бортовий механік;

старший бортовий механік-рятувальник;

бортовий механік-рятувальник;

льотчик-штурман ланки;

льотчик-штурман вертольота;

командир ланки (авіаційної);

командир вертольота;

бортовий інженер-інструктор;

бортовий авіаційний технік;

бортовий оператор;

бортовий оператор-інструктор;

бортовий механік (бортпровідник);

старший бортовий авіаційний технік.

III. Перелік посад, де виконання обов'язків пов'язане з систематичними стрибками з парашутом

1. Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Державної служби України з надзвичайних ситуацій - головний фахівець відділу підготовки та застосування авіації Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування.

2. Спеціальний авіаційний загін Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

начальник пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби;

начальник пошуково-рятувальної групи;

старший інструктор парашутно-десантної підготовки;

старший інструктор парашутно-десантної підготовки - начальник складу парашутно-десантного майна;

інструктор парашутно-десантної підготовки - укладач парашутів;

інструктор-рятувальник пошуково-рятувальної групи;

інструктор парашутно-десантної підготовки пошуково-рятувальної групи;

фельдшер-рятувальник пошуково-рятувальної групи.

 

Т. в. о. директора Департаменту
формування політики щодо
підконтрольних Міністрові
органів влади та моніторингу МВС

С. Є. Житняк

Опрос