Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о порядке расчета, начисления и уплаты сборов в Фонд гарантирования вкладов физических лиц и Положение о порядке ведения реестра участников Фонда гарантирования вкладов физических лиц

Фонд гарантирования вкладов физических лиц
Решение от 01.03.2018 № 615

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

РІШЕННЯ

01.03.2018

м. Київ

N 615

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 квітня 2018 р. за N 514/31966

Про внесення змін до Положення про порядок розрахунку, нарахування і сплати зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Відповідно до пункту 10 частини першої статті 12 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", з метою удосконалення порядку реалізації вимог Закону України "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

ВИРІШИЛА:

1. Внести до Положення про порядок розрахунку, нарахування і сплати зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 02 липня 2012 року N 1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 липня 2012 року за N 1273/21585 (зі змінами), такі зміни:

1) розділ III доповнити новим пунктом такого змісту:

"12. У разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії у банку, що припиняє свою діяльність у порядку, передбаченому статтею 2 Закону України "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків", такий банк зобов'язаний розрахувати, нарахувати регулярний збір до Фонду за період з дня, наступного за днем закінчення останнього розрахункового періоду, до дня, що передує дню відкликання банківської ліцензії, та сплатити його до Фонду у день такого відкликання.";

2) розділ IV доповнити новим пунктом такого змісту.

"8. У разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії у банку, що припиняє свою діяльність у порядку, передбаченому статтею 2 Закону України "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків", такий банк зобов'язаний розрахувати, нарахувати регулярний збір у вигляді диференційованого збору до Фонду за період з дня, наступного за днем закінчення останнього розрахункового періоду, до дня, що передує дню відкликання банківської ліцензії, та сплатити його до Фонду у день такого відкликання.".

2. Абзац вісімнадцятий пункту 2 розділу III Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 12 липня 2012 року N 7, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 вересня 2012 року за N 1547/21859 (у редакції рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 23 вересня 2013 року N 29), викласти в такій редакції:

"У разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію учасника Фонду або про відкликання банківської ліцензії в учасника Фонду, що припиняється у порядку, передбаченому статтею 2 Закону України "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків", такий учасник виключається з реєстру за рішенням виконавчої дирекції Фонду та протягом семи робочих днів повертає до Фонду Свідоцтво.".

3. Відділу стратегії та нормативно-методологічного забезпечення разом з юридичним департаментом забезпечити подання цього рішення до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування та діє до втрати чинності Законом України "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків".

5. Відділу зв'язків з громадськістю та фінансової просвіти забезпечити розміщення цього рішення на офіційній сторінці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у мережі Інтернет після його державної реєстрації.

6. Контроль за виконанням цього рішення залишити за директором-розпорядником.

 

Директор-розпорядник

К. М. Ворушилін

Опрос