Идет загрузка документа (21 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по организации пропускного режима Министерства экологии и природных ресурсов Украины

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ, Инструкция от 14.03.2018 № 85
действует с 29.05.2018

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.03.2018

м. Київ

N 85

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 квітня 2018 р. за N 510/31962

Про затвердження Інструкції з організації пропускного режиму Міністерства екології та природних ресурсів України

Відповідно до Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 січня 2015 року N 32, з метою організації пропускного режиму до адміністративної будівлі та забезпечення зберігання матеріальних цінностей Міністерства екології та природних ресурсів

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію з організації пропускного режиму Міністерства екології та природних ресурсів України, що додається.

2. Управлінню роботи з об'єктами державної власності (Томахін М. Л.) в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. Семерак

 

ІНСТРУКЦІЯ
з організації пропускного режиму Міністерства екології та природних ресурсів України

I. Загальні положення

1. Ця Інструкція встановлює порядок пропускного режиму до адміністративної будівлі Мінприроди з метою забезпечення порядку пропускного режиму до службових приміщень працівників Мінприроди та осіб, які прибули до Мінприроди за службовою необхідністю.

2. Міністерство екології та природних ресурсів України знаходиться за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.

II. Порядок пропускного режиму

1. Вхід до адміністративної будівлі Мінприроди здійснюється виключно через пости забезпечення пропускного режиму (далі - пост охорони), обладнані автоматичними системами контролю допуску.

2. До службових приміщень адміністративної будівлі Мінприроди допускаються працівники Мінприроди за умови пред'явлення на посту охорони службового посвідчення, тимчасової перепустки або за допомогою електронної картки.

3. Працівники Мінприроди (за потреби) отримують ключі від службових приміщень на посту охорони у помічника начальника (постового) посту охорони адміністративної будівлі Мінприроди.

4. Помічнику начальника (постовому) посту охорони адміністративної будівлі Мінприроди забороняється видавати ключі від службових приміщень особам, які не є працівниками Мінприроди.

5. У разі втрати працівником службового посвідчення, магнітної картки або тимчасової перепустки він зобов'язаний негайно повідомити про це свого безпосереднього керівника. Магнітна картка або тимчасова перепустка видається працівникові за письмовим зверненням до керівника відповідного структурного підрозділу.

6. До адміністративної будівлі Мінприроди безперешкодно пропускаються:

Президент України;

Голова Верховної Ради України;

Прем'єр-міністр України;

Голова Конституційного Суду України;

Голова Верховного Суду України;

Перший заступник Голови Верховної Ради України;

Перший віце-прем'єр-міністр України;

Генеральний прокурор України;

віце-прем'єр-міністри України;

міністри;

Уповноважений Верховної Ради з прав людини;

директор Національного антикорупційного бюро України.

7. Народні депутати діючого скликання при пред'явленні посвідчення народного депутата України безперешкодно пропускаються до адміністративної будівлі Мінприроди.

8. За службовими посвідченнями до адміністративної будівлі Мінприроди пропускаються особи, зазначені в Переліку осіб, які пропускаються до адміністративної будівлі Мінприроди при пред'явленні відповідного службового посвідчення (додаток 1).

9. Пропуск осіб, які прибули до Міністра, першого заступника Міністра, державного секретаря та заступників Міністра, здійснюється шляхом оформлення заявки з приймальні зазначених керівників.

10. Пропуск до адміністративної будівлі голови Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України, його заступників здійснюється за наявності відповідного посвідчення. Інші члени експертних та робочих груп Громадської ради у разі проведення відповідних заходів в адміністративній будівлі Мінприроди допускаються за умови наданих письмових заявок, погоджених з державним секретарем.

11. Пропуск до адміністративної будівлі Мінприроди керівників та їх заступників Державної екологічної інспекції України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державної служби геології та надр України, Державного агентства водних ресурсів здійснюється за умови пред'явлення на посту охорони відповідного службового посвідчення.

12. До адміністративної будівлі Мінприроди допускаються особи, які прибули за службовою необхідністю, з дозволу керівників самостійних структурних підрозділів Мінприроди на підставі письмових заявок на видачу одноразової перепустки для входу до адміністративної будівлі Мінприроди (додаток 2).

13. Пропуск іноземних делегацій, груп, окремих іноземців, окремих громадян та осіб, що їх супроводжують (перекладачі, консультанти тощо), до адміністративної будівлі Мінприроди здійснюється відповідно до поданої службової записки керівника відповідного структурного підрозділу Міністерства або керівника центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України, відповідно до програми зустрічі з іноземцями, складеної керівником відповідного структурного підрозділу Міністерства, затвердженої Міністром, у присутності відповідальної за прийом громадян особи за затвердженим списком, копія якого надається на пост охорони.

14. Пропуск до адміністративної будівлі Мінприроди осіб, що прибули на нараду та інші заходи, здійснюється виключно на підставі списків, затверджених Міністром, першим заступником Міністра, державним секретарем або заступниками Міністра, які проводять відповідні заходи. Копія зазначених списків в обов'язковому порядку надається на пост охорони, що здійснює пропускний режим до адміністративної будівлі Мінприроди.

15. Про пропуск до адміністративної будівлі Мінприроди осіб, визначених у пунктах 9 - 13 цього розділу, помічник начальника (постовий) посту охорони робить запис у журналі тимчасового пропуску громадян, де зазначає прізвище та ініціали особи, що пропускається до адміністративної будівлі, реквізити документа, який посвідчує особу, та найменування підприємства, установи або організації, від якої особа прибула, прізвище посадової особи, на запрошення якої прибула особа, а також час входу та виходу.

16. Посадова особа Мінприроди, що оформлює або подає заявку на пропуск до адміністративної будівлі осіб, є відповідальною за дотримання ними порядку і правил поведінки в межах адміністративної будівлі Мінприроди та своєчасний їх вихід.

17. Співробітників фельд'єгерського зв'язку і спецзв'язку, представників інших відомств, що доставляють секретну кореспонденцію, під час виконання своїх службових обов'язків пропускають до адміністративної будівлі Мінприроди у разі пред'явлення службового посвідчення і реєстру на доставку секретної документації до Мінприроди.

18. Пропуск осіб для виконання господарських і будівельних робіт в адміністративній будівлі Мінприроди здійснюється за окремим списком, затвердженим державним секретарем. Відповідних осіб супроводжує працівник структурного підрозділу, який відповідає за проведення зазначених робіт.

19. До адміністративної будівлі Мінприроди забороняється пропуск осіб:

зі зброєю (за винятком працівників фельд'єгерського та спеціального зв'язку та Управління державної охорони України, які прибувають для доставки документів або здійснюють охорону посадових осіб згідно із законодавством), боєприпасами, вибуховими речовинами;

з кіно-, фото-, аудіо- та відеотехнікою, звукопідсилювальною технікою, крім випадків, коли на це надав дозвіл керівник відповідального структурного підрозділу Мінприроди;

з наркотичними речовинами, вибухонебезпечними, радіоактивними, хімічними, бактеріологічними та біологічно небезпечними речовинами, пожежонебезпечними речовинами, засобами, що можуть використовуватись для вчинення актів технологічного тероризму;

у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння;

з валізами, господарськими сумками та пакетами великих розмірів (понад 60 х 40 х 20 сантиметрів), крім випадків, коли на це надано дозвіл керівництва Мінприроди;

з гучномовцями, плакатами, транспарантами;

з газовими балончиками, спеціальними засобами, отруйними, радіаційними, легкозаймистими речовинами, небезпечними для життя і здоров'я предметами;

з тваринами (крім службових собак правоохоронних органів).

III. Порядок винесення (вивезення), внесення (ввезення) матеріальних цінностей з/до адміністративної будівлі Мінприроди

1. Матеріальні цінності, які знаходяться в адміністративній будівлі Мінприроди, виносяться (вивозяться) або вносяться (ввозяться) з/до адміністративної будівлі Мінприроди на підставі перепустки, яку підписують керівник відповідального структурного підрозділу Мінприроди та матеріально-відповідальні особи (додаток 3).

2. Винесення (вивезення) або внесення (ввезення) з/до адміністративної будівлі Мінприроди матеріальних цінностей (майна), що належить іншим підприємствам, установам, організаціям, які проводять роботи (ремонтні, будівельні тощо), здійснюється у супроводі працівника структурного підрозділу, відповідального за проведення зазначених робіт.

3. Вивезення сміття, будівельних відходів тощо з території адміністративних будівель Мінприроди здійснюється під наглядом помічника (постового) начальника посту охорони об'єкта.

IV. Порядок в'їзду (виїзду) автотранспорту на територію (з території) адміністративної будівлі Мінприроди

1. На територію (з території) адміністративної будівлі Мінприроди мають право в'їжджати (виїжджати) службові автомобілі Мінприроди.

2. В'їзд (виїзд) у разі потреби на територію (з території) адміністративної будівлі Мінприроди автомобілів інших підприємств, установ, організацій та осіб здійснюється з дозволу керівництва Управління роботи з об'єктами державної власності за погодженням із державним секретарем Мінприроди.

3. В'їзд на територію (виїзд з території) адміністративної будівлі Мінприроди особистого автотранспорту працівників Мінприроди дозволяється за умови включення його до відповідного списку, затвердженого державним секретарем, або замовлення приймальні Міністра.

 

Начальник Управління роботи
з об'єктами державної власності

М. Л. Томахін

 

ПЕРЕЛІК
осіб, які пропускаються до адміністративної будівлі Мінприроди при пред'явленні відповідного службового посвідчення

1. Керівники центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України, та їх заступники, керівники інших центральних органів виконавчої влади та їх заступники.

2. Працівники правоохоронних органів при виконанні ними службових обов'язків.

3. Помічники-консультанти народних депутатів України.

4. Інші особи, які мають таке право відповідно до чинного законодавства.

 

ЗАЯВКА
на видачу одноразової перепустки для входу до адміністративної будівлі Мінприроди

Прошу видати одноразову перепустку
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
                            (прізвище, ім'я, по батькові відвідувача, найменування підприємства, установи, організації)
на вхід до службового приміщення ___________________________
                                                                             (номер кабінету)
_____________________________________________________________________________________
                                                 (назва підрозділу, прізвище, ім'я, по батькові співробітника)

Дата та час відвідування ________________________________________________________________

Керівник / заступник
підрозділу                                              __________________                (______________________)                                                                                    (підпис)                                    (прізвище, ім'я, по батькові)

 

ПЕРЕПУСТКА від ___ ____________ 20__ р. N _____
на винесення (вивезення) або внесення (ввезення) з/до адміністративної будівлі Мінприроди матеріальних цінностей (майна)

N
з/п

Назва матеріальних цінностей,
обладнання, інвентарний N

Кількість
(словами)

1

 

 

2

 

 

 

УСЬОГО:

 


Автомобіль ________________________ Реєстраційний номер ______________________________
                                     (марка ТЗ)
Дійсна з _________ до __________ години ___ ____________ 20__ р.

Матеріально відповідальна особа        _______________              (_______________________)
                                                                                                 (підпис)                                     (прізвище, ім'я та по батькові)
Дозвіл надав              _______________________                (________________________)
                                                                      (підпис)                                                   (прізвище, ім'я та по батькові)

____________

Опрос