Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка дачи разрешения на осуществление первой регистрации транспортных средств, поступающих в Вооруженные Силы Украины

МВД, Минобороны
Порядок, Приказ от 15.03.2018 № 115/202
действует с 17.04.2018

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.03.2018

м. Київ

N 115/202

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 березня 2018 р. за N 387/31839

Про затвердження Порядку надання дозволу на здійснення першої реєстрації транспортних засобів, що надходять до Збройних Сил України

Відповідно до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку транспортних засобів Збройних Сил України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 року N 1032 (зі змінами),

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок надання дозволу на здійснення першої реєстрації транспортних засобів, що надходять до Збройних Сил України, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України від 16 травня 2012 року N 331/438 "Про затвердження Порядку надання дозволу на здійснення першої реєстрації транспортних засобів, що надходять до Збройних Сил України", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 01 червня 2012 року за N 880/21192.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр оборони України
генерал армії України

С. Т. Полторак

Міністр внутрішніх
справ України

А. Б. Аваков

 

ПОРЯДОК
надання дозволу на здійснення першої реєстрації транспортних засобів, що надходять до Збройних Сил України

1. Цей Порядок визначає процедуру перевірки транспортних засобів, що надходять до військових частин, військових навчальних закладів, установ та організацій Збройних Сил України (далі - військові частини), і надання дозволу на здійснення першої реєстрації транспортних засобів.

2. З метою здійснення першої реєстрації транспортного засобу командири військових частин Збройних Сил України надають до Головної військової інспекції безпеки дорожнього руху копії документів відповідно до абзацу першого пункту 7 Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку транспортних засобів Збройних Сил України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 року N 1032 (зі змінами).

3. На підставі наданих командирами військових частин Збройних Сил України копій документів про транспортні засоби Головна військова інспекція безпеки дорожнього руху протягом 10 календарних днів після їх отримання здійснює:

перевірку на комплектність наданих копій документів та у разі їх невідповідності повернення командиру військової частини Збройних Сил України;

перевірку щодо перебування транспортного засобу на державній реєстрації шляхом безпосереднього доступу до Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ України у порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року N 260 "Деякі питання надання інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників" (зі змінами);

надсилання запитів щодо перебування транспортного засобу в розшуку за зразком, наведеним у додатку до цього Порядку, до відповідного структурного підрозділу Національної поліції України у письмовій формі, а також до єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України в електронній формі.

4. Відповідний структурний підрозділ Національної поліції України у місячний строк інформує листом Головну військову інспекцію безпеки дорожнього руху про результати перевірки транспортних засобів, що перебувають у міжнародному розшуку, ідентифікаційні номери яких наведено у запиті щодо перебування транспортного засобу в розшуку.

5. Результатом запиту щодо перебування транспортного засобу в розшуку (на території України) до єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України є довідка в електронній формі, яка завіряється електронним підписом уповноваженою особою відповідного структурного підрозділу Міністерства внутрішніх справ України та направляється на вказану електронну адресу з дотриманням вимог законодавства про захист інформації.

6. За результатами перевірки Головна військова інспекція безпеки дорожнього руху надає дозвіл на здійснення першої реєстрації транспортного засобу, що надійшов до Збройних Сил України, який надсилається до підрозділу військової інспекції безпеки дорожнього руху для здійснення першої реєстрації транспортного засобу.

 

Начальник Військової служби
правопорядку у Збройних Силах
України - начальник Головного
управління Військової служби
правопорядку Збройних Сил України
генерал-майор

І. Л. Криштун

Тимчасово виконуючий обов'язки
директора Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади та
моніторингу Міністерства
внутрішніх справ України

С. Є. Житняк

 

Зразок

ЗАПИТ
щодо перебування транспортного засобу в розшуку

N з/п

Марка та модель

Ідентифікаційні номери

Рік випуску

Номер шасі (кузова, рами)

Номер двигуна

1

CHEVROLET SUBURBAN

1GNGK16F4TJ419744

419744

1996

____________

Опрос