Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в нормативно-правовой акт

Фонд государственного имущества
Приказ от 21.11.2017 № 1756
Утратил силу

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.11.2017

м. Київ

N 1756

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 грудня 2017 р. за N 1521/31389

Про внесення змін до нормативно-правового акта

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Фонду державного майна України
 від 23 квітня 2012 року N 562
згідно з наказом Фонду державного майна України
 від 2 квітня 2018 року N 472)

Відповідно до частини сьомої статті 19 Закону України "Про приватизацію державного майна", з метою організації порядку подання на публікацію відомостей для різних способів продажу, обов'язкових для публікації в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації,

НАКАЗУЮ:

1. Унести у додаток 1 до Типового переліку відомостей для різних способів продажу, обов'язкового для публікації в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 23 квітня 2012 року N 562, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 травня 2012 року за N 755/21068 (зі змінами), такі зміни:

1) у таблиці 1 "Інформація про продаж конкурентним способом (крім конкурсів) пакета акцій акціонерного товариства у процесі приватизації":

у рядку 16 слова "зберігача, у якого" замінити словами "депозитарну установу, в якій";

у рядку 17 слово "зберігача" замінити словами "депозитарну установу";

2) у рядку 7 таблиці 4 "Інформація про місце та строк проведення торгів" слова "поновлення торгів" замінити словами "поновлення аукціону".

2. Унести до розділу III Порядку подання відомостей для різних способів продажу, обов'язкових для публікації в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 23 квітня 2012 року N 562, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 травня 2012 року за N 756/21069, такі зміни:

1) пункт 3.1 викласти в такій редакції:

"3.1. Подання на публікацію інформаційних повідомлень, що містять відомості для різних способів продажу, за формами відповідно до додатків до Типового переліку здійснюють структурні підрозділи апарату Фонду, що відповідають за продаж об'єктів відповідної класифікаційної групи.";

2) пункт 3.4 викласти в такій редакції:

"3.4. Інформаційні повідомлення, що містять відомості для різних способів продажу, мають надходити на публікацію до структурного підрозділу апарату Фонду, який здійснює підготовку до друку офіційних друкованих видань державних органів приватизації, в паперовому та електронному вигляді не пізніше ніж за два дні до виходу друком додатка до Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію - газети "Відомості приватизації".";

3) пункт 3.6 викласти в такій редакції:

"3.6. Структурний підрозділ апарату Фонду, який здійснює підготовку до друку офіційних друкованих видань державних органів приватизації, забезпечує публікацію поданих інформаційних повідомлень у додатку до Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію - газеті "Відомості приватизації".".

3. Управлінню взаємозв'язків з громадськістю та редакційної діяльності подати цей наказ в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров

Опрос