Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы оплаты труда руководителей государственных предприятий, относящихся к сфере управления Службы безопасности Украины [СОДЕРЖАНИЕ]

СБУ
Положение, Условия, Приказ от 28.10.2017 № 603
действует с 29.12.2017

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ

НАКАЗ

28.10.2017

м. Київ

N 603

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 листопада 2017 р. за N 1417/31285

Деякі питання оплати праці керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Служби безпеки України

Зміст

1. Наказ Центрального управління Служби безпеки України "Деякі питання оплати праці керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Служби безпеки України" від 28 жовтня 2017 року N 603.

- Умови, критерії, диференційовані показники встановлення та розміри посадових окладів керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Служби безпеки України;

2. Умови, диференційовані показники встановлення та розміри преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Служби безпеки України, за підсумками роботи за квартал.

3. Умови, диференційовані показники встановлення та розміри преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Служби безпеки України, за підсумками роботи за рік.

4. Положення про преміювання та виплату матеріальної винагороди за ефективне управління державним майном керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Служби безпеки України.

____________

Опрос