Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок подтверждения государственными органами приватизации факта передачи государственного имущества в уставный капитал хозяйственных обществ, образованных в процессе приватизации (корпоратизации)

Фонд государственного имущества
Приказ от 19.10.2017 № 1582
действует с 08.12.2017

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.10.2017

м. Київ

N 1582

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 листопада 2017 р. за N 1376/31244

Про внесення змін до Порядку підтвердження державними органами приватизації факту передачі державного майна до статутного капіталу господарських товариств, утворених у процесі приватизації (корпоратизації)

Відповідно до Закону України від 23 березня 2017 року N 1982-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями" та з метою приведення нормативно-правових актів Фонду державного майна України у відповідність до вимог законодавства України

НАКАЗУЮ:

1. Внести у додатки до Порядку підтвердження державними органами приватизації факту передачі державного майна до статутного капіталу господарських товариств, утворених у процесі приватизації (корпоратизації), затвердженого наказом Фонду державного майна України від 12 січня 2017 року N 17, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 лютого 2017 року за N 170/30038, такі зміни:

1) у додатку 1:

після слів "повне найменування господарського товариства, утвореного у процесі приватизації" слово "(корпоратизації)" виключити;

після слів "(повне найменування господарського товариства)" літери та слова "М. П. (за наявності)" виключити;

2) у додатку 2 після слів "(повне найменування господарського товариства)" літери та слова "М. П. (за наявності)" виключити;

3) у додатку 3:

пункт 1 розділу "Засновники господарського товариства:" після слова "(підпис)" доповнити літерами "М. П.";

літери та слова "М. П. (за наявності)" виключити.

2. Управлінню реформування власності Департаменту підготовки до приватизації Фонду державного майна України забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров

Опрос