Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения жеребьевки относительно включения в состав Наблюдательного совета Украинского культурного фонда кандидатов от заведений культуры, общественных объединений в сфере культуры

Министерство культуры Украины (2)
Порядок, Приказ от 12.07.2017 № 646
действует с 29.08.2017

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.07.2017

м. Київ

N 646

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
03 серпня 2017 р. за N 950/30818

Про затвердження Порядку проведення жеребкування щодо включення до складу Наглядової ради Українського культурного фонду кандидатів від закладів культури, громадських об'єднань у сфері культури

Відповідно до абзацу дев'ятнадцятого частини другої статті 6 Закону України "Про Український культурний фонд" та у межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року N 495,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок проведення жеребкування щодо включення до складу Наглядової ради Українського культурного фонду кандидатів від закладів культури, громадських об'єднань у сфері культури, що додається.

2. Управлінню сценічного і візуального мистецтва (Білаш П. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Карандєєва Р. В.

 

Міністр

Є. М. Нищук

 

ПОРЯДОК
проведення жеребкування щодо включення до складу Наглядової ради Українського культурного фонду кандидатів від закладів культури, громадських об'єднань у сфері культури

1. Цей Порядок відповідно до абзацу дев'ятнадцятого частини другої статті 6 Закону України "Про Український культурний фонд" (далі - Закон) визначає механізм проведення жеребкування щодо включення до складу Наглядової ради Українського культурного фонду (далі - Наглядова рада Фонду) кандидатів від закладів культури, громадських об'єднань у сфері культури, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

2. Жеребкування проводиться у разі, якщо при проведенні рейтингового інтернет-голосування з обрання до складу Наглядової ради Фонду представників закладів культури та громадських об'єднань у сфері культури декілька кандидатів набрали однакову кількість голосів, два з яких у рейтинговому списку інтернет-голосування займають другу і третю позиції.

У разі проведення рейтингового інтернет-голосування для обрання члена Наглядової ради Фонду замість того, повноваження якого відповідно до частини п'ятої статті 6 Закону достроково припинені, жеребкування проводиться серед кандидатів, які набрали однакову кількість голосів, два з яких у рейтинговому списку інтернет-голосування займають першу і другу позиції.

3. Для проведення жеребкування Мінкультури утворюється комісія з жеребкування (далі - комісія) у складі голови, секретаря та двох членів комісії. Персональний склад комісії затверджується наказом Мінкультури.

4. Комісія проводить жеребкування та визначає кандидатуру до складу Наглядової ради Фонду.

Жеребкування проводиться публічно. Мінкультури забезпечує відео- та аудіофіксацію проведення жеребкування.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми при проведенні жеребкування.

5. Мінкультури не пізніш як за два дні до дня проведення жеребкування повідомляє на своєму офіційному веб-сайті про час та місце проведення засідання комісії.

6. Жеребкування проводиться за допомогою жеребків - однакових за розміром та кольором аркушів паперу.

На кожному з жеребків зазначається прізвище, ім'я та по батькові кандидата, найменування закладу культури чи громадського об'єднання, які подали кандидатуру для обрання до складу Наглядової ради Фонду.

7. Жеребки формуються у спосіб, що унеможливлює визначення даних про кандидата.

8. Жеребки поміщаються у пристрій для жеребкування та перемішуються.

Голова комісії розкриває жеребок та оголошує прізвище кандидата, обраного до складу Наглядової ради Фонду.

9. Результати жеребкування заносяться до протоколу засідання комісії, який підписується головою, членами та секретарем комісії.

10. Інформація про результати жеребкування розміщується на офіційних веб-сайтах Мінкультури та Українського культурного фонду.

 

Начальник управління сценічного
і візуального мистецтва

П. М. Білаш

Опрос