Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Министерства здравоохранения Украины от 05 января 2017 года N 6

Министерство здравоохранения
Приказ от 29.06.2017 № 721
действует с 22.08.2017

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.06.2017

м. Київ

N 721

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 липня 2017 р. за N 852/30720

Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 05 січня 2017 року N 6

Відповідно до статті 8 Основ законодавства України про охорону здоров'я, Указу Президента України від 06 червня 2016 року N 240 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року "Про Стратегічний оборонний бюлетень України", пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267, з метою досягнення оперативної цілі побудови системи медичного забезпечення для надання належної медичної підтримки всім завданням сил оборони

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Переліку лікарських засобів та медичних виробів, які повинні бути в складі аптечок медичних загальновійськових індивідуальних, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 05 січня 2017 року N 6, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 січня 2017 року за N 113/29981, що додаються.

2. Затвердити Зміни до Переліку лікарських засобів та медичних виробів, які повинні бути в складі аптечки автомобільної загальновійськової, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 05 січня 2017 року N 6, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 січня 2017 року за N 114/29982, що додаються.

3. Затвердити Зміни до Переліку лікарських засобів та медичних виробів, які повинні бути в складі наплічника медичного загальновійськового санітара та наплічника медичного загальновійськового санітарного інструктора, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 05 січня 2017 року N 6, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 січня 2017 року за N 115/29983, що додаються.

4. Управлінню екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Тімошенко Т. В.) забезпечити подання цього наказу у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

В. о. Міністра

У. Супрун

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр оборони України
генерал армії України 

С. Т. Полторак

 

ЗМІНИ
до Переліку лікарських засобів та медичних виробів, які повинні бути в складі аптечок медичних загальновійськових індивідуальних

1. У розділі "ПЕРЕВ'ЯЗУВАЛЬНІ ЗАСОБИ, ШОВНІ МАТЕРІАЛИ, ЛЕЙКОПЛАСТИРІ":

1) у позиції "Оклюзійна торакальна наліпка" слова "Оклюзійна торакальна наліпка" замінити словами "Оклюзійна торакальна пов'язка (наліпка) на гелевій основі з клапаном (або без клапана)";

2) у позиції "Лейкопластир гіпоалергенний на нетканій основі" слова "Лейкопластир гіпоалергенний на нетканій основі" замінити словами та цифрами "Лейкопластир на нетканій основі завдовжки 3 - 5 м, завширшки 2 - 3 см".

2. У позиції "Рукавички медичні оглядові нітрилові нестерильні (розмір L)" розділу "МЕДИЧНІ ПРЕДМЕТИ ВИТРАТНІ" слова "(розмір L)" замінити словами "(розмір L або XL)".

3. У розділі "ЛІКАРСЬКІ ПРЕДМЕТИ, АПАРАТИ ТА ХІРУРГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ":

1) у позиції "Засіб для зупинки кровотечі механічний по типу турнікета" слова "типу турнікета" замінити словами "типу "CAT";

2) у позиції "Назофарингіальний повітропровід відповідного розміру з лубрикантом на водній основі" слова "Назофарингіальний повітропровід відповідного розміру з лубрикантом на водній основі" замінити словами "Назофарингіальний повітровід (повітропровід, трубка) з лубрикантом".

4. Доповнити виноски новою виноскою такого змісту:

"** Лікарські засоби можуть комплектуватися безпосередньо перед видачею аптечок військовослужбовцям.".

 

Заступник начальника Управління -
начальник відділу догоспітальної та
госпітальної екстреної медичної допомоги
Управління екстреної медичної
допомоги та медицини катастроф

О. Полупан

Опрос