Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении условий, дифференцированных показателей и размеров премирования руководителей государственных предприятий, относящихся к сфере управления Государственной аудиторской службы Украины [СОДЕРЖАНИЕ]

Государственная аудиторская служба Украины
Условия, Приказ от 15.06.2017 № 135
действует с 04.08.2017

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.06.2017

м. Київ

N 135

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 липня 2017 р. за N 846/30714

Про затвердження умов, диференційованих показників і розмірів преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державної аудиторської служби України

Зміст

1. Наказ Державної аудиторської служби України "Про затвердження умов, диференційованих показників і розмірів преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державної аудиторської служби України" від 15 червня 2017 року N 135.

- Умови, диференційовані показники і розміри преміювання за підсумками роботи за квартал керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державної аудиторської служби України.

2. Умови, диференційовані показники і розміри преміювання за підсумками роботи за рік керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державної аудиторської служби України.

____________

Опрос