Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Порядку действий работников Фонда гарантирования вкладов физических лиц, к полномочиям которых относится проведение мониторинга состояния соблюдения банком требований порядка формирования и ведения баз данных о вкладчиках, проведения банком банковских операций

Фонд гарантирования вкладов физических лиц
Решение от 08.06.2017 № 2394
действует с 15.08.2017

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

РІШЕННЯ

08.06.2017

м. Київ

N 2394

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 червня 2017 р. за N 789/30657

Про затвердження Змін до Порядку дій працівників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, до повноважень яких належить проведення моніторингу стану дотримання банком вимог порядку формування та ведення баз даних про вкладників, проведення банком банківських операцій

Відповідно до пункту 10 частини першої та пункту 31 частини третьої статті 12, статті 32 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб вирішила:

1. Затвердити Зміни до Порядку дій працівників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, до повноважень яких належить проведення моніторингу стану дотримання банком вимог порядку формування та ведення баз даних про вкладників, проведення банком банківських операцій, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 02 листопада 2015 року N 199, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 листопада 2015 року за N 1451/27896, що додаються.

2. Відділу стратегії та нормативно-методологічного забезпечення разом з юридичним департаментом забезпечити подання цього рішення до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Відділу зв'язків з громадськістю та фінансової просвіти забезпечити розміщення цього рішення на офіційній сторінці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у мережі Інтернет після його державної реєстрації.

5. Контроль за виконанням цього рішення залишити за директором-розпорядником.

 

Директор-розпорядник

К. М. Ворушилін

 

ЗМІНИ
до Порядку дій працівників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, до повноважень яких належить проведення моніторингу стану дотримання банком вимог порядку формування та ведення баз даних про вкладників, проведення банком банківських операцій

1. У розділі II:

1) у пункті 2 слово "наказі" замінити словами "рішенні виконавчої дирекції";

2) пункти 3, 4 виключити.

У зв'язку з цим пункти 5 - 7 вважати відповідно пунктами 3 - 5;

3) у пункті 3 слова "у порядку, встановленому пунктом 4 цього розділу" виключити;

2. В абзаці другому пункту 1 розділу III слова "копії наказу" замінити словами "засвідченої Фондом копії рішення виконавчої дирекції".

3. Пункт 1 розділу V викласти в такій редакції:

"1. На підставі інформації та документів, отриманих від уповноваженого(их) працівника(ів) Фонду, у Фонді:

здійснюється аналіз змін в основних показниках діяльності проблемного банку, зокрема динаміки змін у депозитному портфелі, кредитному портфелі, покращення/погіршення його фінансового стану, дотримання ним економічних нормативів, динаміки складових капіталу, достатності формування резервів за активними операціями;

готується проект плану врегулювання банку, віднесеного до категорії проблемних, з метою визначення вартості активів проблемного банку та економічного обґрунтування, способу, строків і умов виведення банку з ринку у разі віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних. Проект плану врегулювання оновлюється на дату початку процедури виведення неплатоспроможного банку з ринку у разі прийняття Національним банком України відповідного рішення.

Проект плану врегулювання надається для ознайомлення членам виконавчої дирекції Фонду.".

 

Начальник відділу стратегії та
нормативно-методологічного забезпечення

Н. О. Лапаєва

Опрос