Идет загрузка документа (825 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Границ районов речных бассейнов, суббассейнов и водохозяйственных участков

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ от 03.03.2017 № 103
действует с 21.04.2017

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.03.2017

м. Київ

N 103

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 березня 2017 р. за N 421/30289

Про затвердження Меж районів річкових басейнів, суббасейнів та водогосподарських ділянок

Відповідно до статей 131 та 15 Водного кодексу України, з метою впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Межі районів річкових басейнів, суббасейнів та водогосподарських ділянок, що додаються.

2. Департаменту охорони природних ресурсів (Мовчан М. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Кузя М. С.

 

Міністр

О. Семерак

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державного агентства
водних ресурсів України

І. Овчаренко

 

МЕЖІ
районів річкових басейнів, суббасейнів та водогосподарських ділянок

I. Район басейну річки Дніпро (код М5.1)

Район басейну р. Дніпро є цілісним, складається з басейну р. Дніпро у межах України, перехідних вод та прибережних вод (акваторія Чорного моря між береговою лінією та лінією у територіальному морі на відстані однієї морської милі від вихідної лінії, що використовується для визначення ширини територіального моря). Межа району басейну р. Дніпро проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь, Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 1).

1. Суббасейн Верхнього Дніпра (код М5.1.1)

Суббасейн Верхнього Дніпра є цілісним. Межа суббасейну Верхнього Дніпра проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 2).

У межах суббасейну Верхнього Дніпра виділена одна водогосподарська ділянка - р. Дніпро від державного кордону до початку Київського водосховища (включаючи р. Сож у межах України) (код М5.1.1.01), межа якої збігається з межею суббасейну Верхнього Дніпра.

2. Суббасейн Середнього Дніпра (код М5.1.2)

Суббасейн Середнього Дніпра є цілісним. Межа суббасейну Середнього Дніпра проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь, Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 3).

2.1. Водогосподарська ділянка - Київське водосховище (включаючи р. Брагінка у межах України, виключаючи рр. Прип'ять, Тетерів, Ірпінь) (код М5.1.2.02)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 4).

2.2. Водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Київського водосховища до греблі Канівського водосховища (виключаючи рр. Десна, Трубіж) (код М5.1.2.03)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 5).

2.3. Водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Канівського водосховища до греблі Кременчуцького водосховища (виключаючи рр. Рось, Супій, Сула, Тясмин) (код М5.1.2.04)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 6).

2.4. Водогосподарська ділянка - р. Тетерів від витоку до г/п Житомир (код М5.1.2.05)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 7).

2.5. Водогосподарська ділянка - р. Тетерів від г/п Житомир до гирла р. Ірша (включаючи р. Ірша) (код М5.1.2.06)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 8).

2.6. Водогосподарська ділянка - р. Тетерів від гирла р. Ірша до гирла (код М5.1.2.07)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 9).

2.7. Водогосподарська ділянка - р. Ірпінь (код М5.1.2.08)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 10).

2.8. Водогосподарська ділянка - р. Трубіж (код М5.1.2.09)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 11).

2.9. Водогосподарська ділянка - р. Рось від витоку до кордону Київської та Черкаської областей (код М5.1.2.10)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 12).

2.10. Водогосподарська ділянка - р. Рось від кордону Київської та Черкаської областей до гирла (код М5.1.2.11)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 13).

2.11. Водогосподарська ділянка - р. Супій (код М5.1.2.12)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 14).

2.12. Водогосподарська ділянка - р. Сула від витоку до кордону Сумської та Полтавської областей (код М5.1.2.13)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 15).

2.13. Водогосподарська ділянка - р. Сула від кордону Сумської та Полтавської областей до г/п Лубни (виключаючи р. Удай) (код М5.1.2.14)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 16).

2.14. Водогосподарська ділянка - р. Сула від г/п Лубни до гирла (код М5.1.2.15)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 17).

2.15. Водогосподарська ділянка - р. Удай (код М5.1.2.16)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 18).

2.16. Водогосподарська ділянка - р. Тясмин (код М5.1.2.17)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 19).

2.17. Водогосподарська ділянка - р. Псел від державного кордону до кордону Сумської та Полтавської областей (код М5.1.2.18)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 20).

2.18. Водогосподарська ділянка - р. Псел від кордону Сумської та Полтавської областей до гирла р. Хорол (код М5.1.2.19)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 21).

2.19. Водогосподарська ділянка - р. Псел від гирла р. Хорол до гирла (виключаючи р. Хорол) (код М5.1.2.20)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 22).

2.20. Водогосподарська ділянка - р. Хорол (код М5.1.2.21)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 23).

2.21. Водогосподарська ділянка - р. Ворскла від державного кордону до кордону Сумської та Полтавської областей (код М5.1.2.22)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 24).

2.22. Водогосподарська ділянка - р. Ворскла від кордону Сумської та Полтавської областей до гирла (код М5.1.2.23)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 25).

2.23. Водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Кременчуцького водосховища до греблі Дніпродзержинського водосховища (код М5.1.2.24)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 26).

3. Суббасейн Нижнього Дніпра (код М5.1.3)

Суббасейн Нижнього Дніпра є цілісним. Межа суббасейну Нижнього Дніпра проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 27).

3.1. Водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Дніпродзержинського водосховища до греблі Дніпровського водосховища (виключаючи рр. Оріль, Самара) (код М5.1.3.25)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 28).

3.2. Водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Дніпровського водосховища до греблі Каховського водосховища (код М5.1.3.26)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 29).

3.3. Водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Каховського водосховища до гирла (виключаючи р. Інгулець) (код М5.1.3.27)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 30).

3.4. Водогосподарська ділянка - р. Оріль від витоку до кордону Харківської та Дніпропетровської областей (код М5.1.3.28)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 31).

3.5. Водогосподарська ділянка - р. Оріль від кордону Харківської та Дніпропетровської областей до гирла (код М5.1.3.29)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 32).

3.6. Водогосподарська ділянка - р. Самара від витоку до гирла р. Вовча (код М5.1.3.30)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 33).

3.7. Водогосподарська ділянка - р. Самара від гирла р. Вовча до гирла (виключаючи р. Вовча) (код М5.1.3.31)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 34).

3.8. Водогосподарська ділянка - р. Вовча (виключаючи рр. Мокрі Яли, Гайчур) (код М5.1.3.32)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 35).

3.9. Водогосподарська ділянка - р. Мокрі Яли (код М5.1.3.33)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 36).

3.10. Водогосподарська ділянка - р. Гайчур (код М5.1.3.34)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 37).

3.11. Водогосподарська ділянка - р. Інгулець від витоку до кордону Кіровоградської та Дніпропетровської областей (код М5.1.3.35)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 38).

3.12. Водогосподарська ділянка - р. Інгулець від кордону Кіровоградської та Дніпропетровської областей до кордону Дніпропетровської та Херсонської областей (виключаючи р. Саксагань) (код М5.1.3.36)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 39).

3.13. Водогосподарська ділянка - р. Інгулець від кордону Дніпропетровської та Херсонської областей до гирла (код М5.1.3.37)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 40).

3.14. Водогосподарська ділянка - р. Саксагань (код М5.1.3.38)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 41).

3.15. Водогосподарська ділянка - Дніпровський лиман (код М5.1.3.39)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 42).

4. Суббасейн річки Прип'ять (код М5.1.4)

Суббасейн р. Прип'ять є цілісним. Межа суббасейну р. Прип'ять проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 43).

4.1. Водогосподарська ділянка - р. Прип'ять від витоку до державного кордону (код М5.1.4.40)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 44).

4.2. Водогосподарська ділянка - р. Прип'ять від г/п Мозир до гирла (в межах України) (код М5.1.4.41)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону із Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 45).

4.3 Водогосподарська ділянка - р. Стир від витоку до кордону Рівненської та Волинської областей (код М5.1.4.42)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 46).

4.4. Водогосподарська ділянка - р. Стир у межах Волинської області (код М5.1.4.43)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 47).

4.5. Водогосподарська ділянка - р. Стир від кордону Волинської та Рівненської областей до державного кордону (код М5.1.4.44)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 48).

4.6. Водогосподарська ділянка - р. Горинь від витоку до кордону Хмельницької та Рівненської областей (код М5.1.4.45)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 49).

4.7. Водогосподарська ділянка - р. Горинь від кордону Хмельницької та Рівненської областей до державного кордону (виключаючи р. Случ) (код М5.1.4.46)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 50).

4.8. Водогосподарська ділянка - р. Случ від витоку до гирла р. Хомора (включаючи р. Хомора) (код М5.1.4.47)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 51).

4.9. Водогосподарська ділянка - р. Случ від гирла р. Хомора до гирла р. Корчик (включаючи р. Корчик) (код М5.1.4.48)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 52).

4.10. Водогосподарська ділянка - р. Случ від гирла р. Корчик до гирла (код М5.1.4.49)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 53).

4.11. Водогосподарська ділянка - р. Ствига (код М5.1.4.50)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 54).

4.12. Водогосподарська ділянка - р. Уборть від витоку до державного кордону (код М5.1.4.51)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 55).

4.13. Водогосподарська ділянка - р. Уж (код М5.1.4.52)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 56).

5. Суббасейн річки Десна (код М5.1.5)

Суббасейн р. Десна є цілісним. Межа суббасейну р. Десна проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь, Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 57).

5.1. Водогосподарська ділянка - р. Десна від державного кордону до гирла р. Сейм (код М5.1.5.53)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 58).

5.2. Водогосподарська ділянка - р. Десна від гирла р. Сейм до г/п Чернігів (виключаючи рр. Сейм, Снов) (код М5.1.5.54)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 59).

5.3. Водогосподарська ділянка - р. Десна від г/п Чернігів до гирла (виключаючи р. Остер) (код М5.1.5.55)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 60).

5.4. Водогосподарська ділянка - р. Сейм від державного кордону до г/п Мутин (код М5.1.5.56)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 61).

5.5. Водогосподарська ділянка - р. Сейм від г/п Мутин до гирла (код М5.1.5.57)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 62).

5.6. Водогосподарська ділянка - р. Снов (код М5.1.5.58)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Білорусь, Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 63).

5.7. Водогосподарська ділянка - р. Остер (код М5.1.5.59)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 64).

II. Район басейну річки Дністер (код М5.2)

Район басейну р. Дністер є цілісним, складається з басейну р. Дністер у межах України, перехідних вод та прибережних вод (акваторія Чорного моря між береговою лінією та лінією у територіальному морі на відстані однієї морської милі від вихідної лінії, що використовується для визначення ширини територіального моря). Межа району басейну р. Дністер проходить по лінії державного кордону з Республікою Польща, Республікою Молдова та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 65).

1. Водогосподарська ділянка - р. Дністер від витоку до гирла р. Стрий (код М5.2.0.01)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Польща та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 66).

2. Водогосподарська ділянка - р. Стрий (код М5.2.0.02)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 67).

3. Водогосподарська ділянка - р. Дністер від гирла р. Стрий до гирла р. Гнила Липа (код М5.2.0.03)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 68).

4. Водогосподарська ділянка - р. Дністер від гирла р. Гнила Липа до гирла р. Серет (включаючи р. Гнила Липа та виключаючи рр. Бистриця, Серет) (код М5.2.0.04)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 69).

5. Водогосподарська ділянка - р. Бистриця (код М5.2.0.05)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 70).

6. Водогосподарська ділянка - р. Серет (код М5.2.0.06)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 71).

7. Водогосподарська ділянка - р. Дністер від гирла р. Серет до г/п Могилів-Подільський (виключаючи р. Збруч) (код М5.2.0.07)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 72).

8. Водогосподарська ділянка - р. Збруч (код М5.2.0.08)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 73).

9. Водогосподарська ділянка - р. Дністер від г/п Могилів-Подільський до державного кордону (код М5.2.0.09)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Молдова та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 74).

10. Водогосподарська ділянка - р. Дністер від державного кордону до гирла р. Реут (в межах України) (код М5.2.0.10)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Молдова та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 75).

11. Водогосподарська ділянка - р. Дністер від гирла р. Бик до гирла (в межах України) (код М5.2.0.11)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Молдова та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 76).

12. Водогосподарська ділянка - Дністровський лиман (код М5.2.0.12)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Молдова та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 77).

III. Район басейну річки Дунай (код М5.3)

Район басейну р. Дунай розділений на три частини районом басейну р. Дністер та водогосподарською ділянкою узбережжя Чорного моря між гирлом р. Дунай та Дністровським лиманом, складається з басейнів річок Дунай, Тиса, Прут, Сірет у межах України, перехідних вод та прибережних вод (акваторія Чорного моря між береговою лінією та лінією у територіальному морі на відстані однієї морської милі від вихідної лінії, що використовується для визначення ширини територіального моря). Межа району басейну р. Дунай проходить по лінії державного кордону з Республікою Польща, Словацькою Республікою, Угорщиною, Румунією, Республікою Молдова та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 78).

1. Суббасейн річки Тиса (код М5.3.1)

Суббасейн р. Тиса є цілісним. Межа суббасейну р. Тиса проходить по лінії державного кордону з Республікою Польща, Словацькою Республікою, Угорщиною, Румунією та по лінії вододілу, яка збігається з адміністративним кордоном Закарпатської області (додаток 79).

1.1. Водогосподарська ділянка - р. Тиса від витоку до державного кордону (код М5.3.1.01)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Угорщиною, Румунією, Словацькою Республікою, адміністративного кордону Закарпатської області та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 80).

1.2. Водогосподарська ділянка - р. Латориця від витоку до державного кордону (код М5.3.1.02)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Словацькою Республікою, адміністративного кордону Закарпатської області та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 81).

1.3. Водогосподарська ділянка - р. Уж від витоку до державного кордону (код М5.3.1.03)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Словацькою Республікою, Республікою Польща, адміністративного кордону Закарпатської області та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 82).

2. Суббасейн річки Прут (код М5.3.2)

Суббасейн р. Прут складається з двох частин, розділених районом басейну р. Дністер. Межа суббасейну р. Прут проходить по лінії державного кордону з Республікою Молдова, Румунією, адміністративного кордону Івано-Франківської області та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 83).

У межах суббасейну р. Прут виділена одна водогосподарська ділянка - р. Прут від витоку до державного кордону (код М5.3.2.04), межа якої збігається з межею суббасейну р. Прут.

3. Суббасейн річки Сірет (код М5.3.3)

Суббасейн р. Сірет є цілісним. Межа суббасейну р. Сірет проходить по лінії державного кордону з Румунією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 84).

У межах суббасейну р. Сірет виділена одна водогосподарська ділянка - р. Сірет від витоку до державного кордону (код М5.3.3.05), межа якої збігається з межею суббасейну р. Сірет.

4. Суббасейн Нижнього Дунаю (код М5.3.4)

Суббасейн Нижнього Дунаю є цілісним, складається з басейну р. Дунай у межах України, перехідних вод та прибережних вод (акваторія Чорного моря між береговою лінією та лінією у територіальному морі на відстані однієї морської милі від вихідної лінії, що використовується для визначення ширини територіального моря). Межа суббасейну Нижнього Дунаю проходить по лінії державного кордону з Румунією, Республікою Молдова та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 85).

4.1. Водогосподарська ділянка - р. Дунай від державного кордону до гирла (виключаючи рр. Кагул, Ялпуг) (код М5.3.4.06)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Румунією, Республікою Молдова та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 86).

4.2. Водогосподарська ділянка - р. Кагул (включаючи озеро Кагул) (код М5.3.4.07)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Молдова та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 87).

4.3. Водогосподарська ділянка - р. Ялпуг (включаючи озера Ялпуг, Кугурлуй) (код М5.3.4.08)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Молдова та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 88).

IV. Район басейну річки Південний Буг (код М5.4)

Район басейну р. Південний Буг є цілісним, складається з басейну р. Південний Буг та перехідних вод. Межа району басейну р. Південний Буг проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 89).

1. Водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від витоку до гирла р. Іква (включаючи р. Іква) (код М5.4.0.01)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 90).

2. Водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від гирла р. Іква до г/п Селище (код М5.4.0.02)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 91).

3. Водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від г/п Селище до гирла р. Сільниця (включаючи р. Сільниця) (код М5.4.0.03)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 92).

4. Водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від гирла р. Сільниця до гирла р. Синюха (код М5.4.0.04)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 93).

5. Водогосподарська ділянка - р. Тікич (включаючи рр. Гнилий Тікич, Гірський Тікич) (код М5.4.0.05)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 94).

6. Водогосподарська ділянка - р. Синюха (включаючи р. Велика Вись) (код М5.4.0.06)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 95).

7. Водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від гирла р. Синюха до г/п Олександрівка (код М5.4.0.07)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 96).

8. Водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від г/п Олександрівка до гирла (виключаючи р. Інгул) (код М5.4.0.08)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 97).

9. Водогосподарська ділянка - р. Інгул від витоку до гирла р. Березівка (включаючи р. Березівка) (код М5.4.0.09)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 98).

10. Водогосподарська ділянка - р. Інгул від гирла р. Березівка до гирла (код М5.4.0.10)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 99).

11. Водогосподарська ділянка - Бузький лиман (код М5.4.0.11)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 100).

V. Район басейну річки Дон (код М6.5)

Район басейну р. Дон є цілісним, складається із басейнів річок Сіверський Донець та Дон в межах України. Межа району басейну р. Дон проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 101).

1. Суббасейн річки Сіверський Донець (код М6.5.1)

Суббасейн р. Сіверський Донець є цілісним. Межа суббасейну р. Сіверський Донець проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 102).

1.1. Водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від державного кордону до греблі Печенізького водосховища (код М.6.5.1.01)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 103).

1.2. Водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від греблі Печенізького водосховища до г/п Зміїв (виключаючи р. Уди) (код М6.5.1.02)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 104).

1.3. Водогосподарська ділянка - р. Уди (код М6.5.1.03)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 105).

1.4. Водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від г/п Зміїв до гирла р. Берека (код М6.5.1.04)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 106).

1.5. Водогосподарська ділянка - р. Берека (код М6.5.1.05)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 107).

1.6. Водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від гирла р. Берека до кордону Харківської та Донецької областей (виключаючи р. Оскіл) (код М6.5.1.06)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 108).

1.7. Водогосподарська ділянка - р. Оскіл від державного кордону до г/п Куп'янськ (код М6.5.1.07)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 109).

1.8. Водогосподарська ділянка - р. Оскіл від г/п Куп'янськ до гирла (код М6.5.1.08)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 110).

1.9. Водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від кордону Харківської та Донецької областей до кордону Донецької та Луганської областей (виключаючи рр. Казенний Торець, Бахмутка) (код М6.5.1.09)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 111).

1.10. Водогосподарська ділянка - р. Казенний Торець (код М6.5.1.10)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 112).

1.11. Водогосподарська ділянка - р. Бахмутка (код М6.5.1.11)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 113).

1.12. Водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від кордону Донецької та Луганської областей до г/п Лисичанськ (виключаючи рр. Красна, Борова) (код М6.5.1.12)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 114).

1.13. Водогосподарська ділянка - р. Красна (код М6.5.1.13)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 115).

1.14. Водогосподарська ділянка - р. Борова (код М6.5.1.14)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 116).

1.15. Водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від г/п Лисичанськ до державного кордону (виключаючи рр. Айдар, Лугань, Деркул) (код М6.5.1.15)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 117).

1.16. Водогосподарська ділянка - р. Айдар (код М6.5.1.16)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 118).

1.17. Водогосподарська ділянка - р. Лугань (код М6.5.1.17)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 119).

1.18. Водогосподарська ділянка - р. Деркул (код М6.5.1.18)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 120).

1.19. Водогосподарська ділянка - р. Велика Кам'янка (у межах України) (код М6.5.1.19)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 121).

2. Суббасейн Нижнього Дону (код М6.5.2)

Суббасейн Нижнього Дону є цілісним. Межа суббасейну Нижнього Дону проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 122).

У межах суббасейну Нижнього Дону виділена одна водогосподарська ділянка - притоки р. Дон (в межах України) (код М6.5.2.20), межа якої збігається з межею суббасейну Нижнього Дону.

VI. Район басейну річки Вісла (код А6.6)

Район басейну р. Вісла розділений на дві частини районом басейну р. Дністер, складається із басейнів річок Західний Буг та Сан у межах України. Межа району басейну р. Вісла проходить по лінії державного кордону з Республікою Польща, Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 123).

1. Суббасейн річки Західний Буг (код А6.6.1)

Суббасейн р. Західний Буг є цілісним. Межа суббасейну р. Західний Буг проходить по лінії державного кордону з Республікою Польща, Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 124).

1.1. Водогосподарська ділянка - р. Західний Буг від витоку до державного кордону (код А6.6.1.01)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Польща та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 125).

1.2. Водогосподарська ділянка - р. Західний Буг від державного кордону з Республікою Польща до державного кордону з Республікою Білорусь (код А6.6.1.02)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Польща, Республікою Білорусь та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 126).

2. Суббасейн річки Сан (код А6.6.2)

Суббасейн р. Сан складається з двох частин, розділених районом басейну р. Дністер. Межа суббасейну р. Сан проходить по лінії державного кордону з Республікою Польща та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 127).

У межах суббасейну р. Сан виділена одна водогосподарська ділянка - р. Сан та її притоки (в межах України) (код А6.6.2.03), межа якої збігається з межею суббасейну р. Сан.

VII. Район басейну річок Криму (код М5.7)

Район басейну річок Криму є цілісним, складається з басейнів річок Криму та прибережних вод (акваторія Чорного та Азовського морів між береговою лінією та лінією у територіальному морі на відстані однієї морської милі від вихідної лінії, що використовується для визначення ширини територіального моря). Межа району басейну річок Криму проходить по лінії адміністративного кордону Автономної Республіки Крим і Херсонської області та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 128).

1. Водогосподарська ділянка - західне узбережжя Кримського півострова (виключаючи рр. Кача, Альма, Чорна, Бельбек) (код М5.7.0.01)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії адміністративного кордону Автономної Республіки Крим і Херсонської області та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 129).

2. Водогосподарська ділянка - р. Кача (код М5.7.0.02)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 130).

3. Водогосподарська ділянка - р. Альма (код М5.7.0.03)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 131).

4. Водогосподарська ділянка - р. Чорна (код М5.7.0.04)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 132).

5. Водогосподарська ділянка - р. Бельбек (код М5.7.0.05)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 133).

6. Водогосподарська ділянка - південне узбережжя Кримського півострова (код М5.7.0.06)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 134).

7. Водогосподарська ділянка - узбережжя Азовського моря в межах Кримського півострова (виключаючи р. Салгир) (код М6.7.0.07)

Водогосподарська ділянка складається із двох частин, розділених водогосподарською ділянкою р. Салгир. Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії адміністративного кордону Автономної Республіки Крим і Херсонської області та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 135).

8. Водогосподарська ділянка - р. Салгир (код М6.7.0.08)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 136).

VIII. Район басейну річок Причорномор'я (код М5.8)

Район басейну річок Причорномор'я розділений на три частини районами басейнів річок Дністер, Південний Буг та Дніпро, складається з басейнів річок Причорномор'я в межах України, перехідних та прибережних вод (акваторія Чорного моря між береговою лінією та лінією у територіальному морі на відстані однієї морської милі від вихідної лінії, що використовується для визначення ширини територіального моря). Межа району басейну річок Причорномор'я проходить по лінії державного кордону з Республікою Молдова, адміністративного кордону Херсонської області і Автономної Республіки Крим та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 137).

1. Водогосподарська ділянка - узбережжя Чорного моря між гирлом р. Дунай та Дністровським лиманом (код М5.8.0.01)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Республікою Молдова та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 138).

2. Водогосподарська ділянка - узбережжя Чорного моря між Дністровським лиманом та Дніпровським лиманом (виключаючи р. Тилігул з лиманом) (код М5.8.0.02)

Водогосподарська ділянка складається із двох частин, розділених водогосподарською ділянкою р. Тилігул з лиманом. Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 139).

3. Водогосподарська ділянка - р. Тилігул з лиманом (код М5.8.0.03)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 140).

4. Водогосподарська ділянка - узбережжя Чорного моря між Дніпровським лиманом та Кримським півостровом (код М5.8.0.04)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії адміністративного кордону Херсонської області і Автономної Республіки Крим та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 141).

IX. Район басейну річок Приазов'я (код М6.9)

Район басейну річок Приазов'я є цілісним, складається з басейнів річок Приазов'я в межах України, перехідних та прибережних вод (акваторія Азовського моря між береговою лінією та лінією у територіальному морі на відстані однієї морської милі від вихідної лінії, що використовується для визначення ширини територіального моря). Межа району басейну річок Приазов'я проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією, адміністративного кордону Херсонської області і Автономної Республіки Крим та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 142).

1. Водогосподарська ділянка - узбережжя Азовського моря від Кримського півострова до державного кордону (виключаючи рр. Молочна, Берда, Кальміус, Міус) (код М6.9.0.01)

Водогосподарська ділянка складається із чотирьох частин, розділених водогосподарськими ділянками річок Молочна, Берда та Кальміус. Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією, адміністративного кордону Херсонської області і Автономної Республіки Крим та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 143).

2. Водогосподарська ділянка - р. Молочна (включаючи Молочний лиман) (код М6.9.0.02)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 144).

3. Водогосподарська ділянка - р. Берда (код М6.9.0.03)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 145).

4. Водогосподарська ділянка - р. Кальміус (виключаючи р. Кальчик) (код М6.9.0.04)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 146).

5. Водогосподарська ділянка - р. Кальчик (код М6.9.0.05)

Межа водогосподарської ділянки проходить через населені пункти по лінії вододілу (додаток 147).

6. Водогосподарська ділянка - р. Міус від витоку до державного кордону (виключаючи р. Кринка) (код М6.9.0.06)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 148).

7. Водогосподарська ділянка - р. Кринка від витоку до державного кордону (код М6.9.0.07)

Межа водогосподарської ділянки проходить по лінії державного кордону з Російською Федерацією та через населені пункти по лінії вододілу (додаток 149).

 

Заступник директора Департаменту
охорони природних ресурсів -
начальник відділу охорони
рослинного світу

М. М. Мовчан

 

Картосхема - район басейну річки Дніпро (код М5.1)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

2-3

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

4

с. Одноробівка

Золочівський

Харківська

5

с. Газове

Валківський

Харківська

6

с. Санжари

Харківський

Харківська

7

с. Перекіп

Валківський

Харківська

8

с. Караван

Нововодолазький

Харківська

9

с. Таранівка

Зміївський

Харківська

10

м. Первомайський

Первомайський

Харківська

11

м. Лозова

 

Харківська

12

с. Дмитродар'ївка

Олександрівський

Донецька

13

с. Новотроїцьке

Добропільський

Донецька

14

м. Покровськ

Покровський

Донецька

15

смт Очеретине

Ясинуватський

Донецька

16

м. Донецьк

 

 

17

м. Волноваха

Волноваський

Донецька

18

смт Комиш-Зоря

Більмацький

Запорізька

19

с. Копані

Оріхівський

Запорізька

20

смт Михайлівка

Михайлівський

Запорізька

21

с. Самійлівка

Верхньорогачицький

Херсонська

22

с. Костянтинівка

Великолепетиський

Херсонська

23

с. Зелений Под

Горностаївський

Херсонська

24

с. Привільне

Олешківський

Херсонська

25

с. Гладківка

Голопристанський

Херсонська

26

с. Геройське

Голопристанський

Херсонська

27

м. Очаків

 

Миколаївська

28

с. Безводне

Миколаївський

Миколаївська

29

с. Дніпровське

Очаківський

Миколаївська

30

м. Миколаїв

 

 

31

с. Грейгове

Вітовський

Миколаївська

32

с. Добре

Баштанський

Миколаївська

33

с. Шевченкове

Новобузький

Миколаївська

34

м. Долинська

Долинський

Кіровоградська

35

с. Шарівка

Олександрійський

Кіровоградська

36

с. Богданівка

Знам'янський

Кіровоградська

37

м. Шпола

Шполянський

Черкаська

38

с. Моринці

Звенигородський

Черкаська

39

с. Ісайки

Богуславський

Київська

40

с. Гостра Могила

Ставищенський

Київська

41

с. Горошків

Тетіївський

Київська

42

с. Дубина

Тетіївський

Київська

43

с. Оратів

Оратівський

Вінницька

44

с. Очеретня

Погребищенський

Вінницька

45

с. Кордишівка

Козятинський

Вінницька

46

с. Великий Степ

Козятинський

Вінницька

47

с. Лісогірка

Хмільницький

Вінницька

48

с. Личівка

Волочиський

Хмельницька

49

с. Авратин

Волочиський

Хмельницька

50

с. Решнівка

Збаразький

Тернопільська

51

с. Загір'я

Зборівський

Тернопільська

52

смт Підкамінь

Бродівський

Львівська

53

с. Підгірці

Бродівський

Львівська

54

с. Грабова

Буський

Львівська

55

с. Шайноги

Радехівський

Львівська

56

с. Підбереззя

Горохівський

Волинська

57

с. Пустомити

Горохівський

Волинська

58

с. Привітне

Локачинський

Волинська

59

с. Війниця

Локачинський

Волинська

60

с. Білин

Володимир-Волинський

Волинська

61

с. Куснища

Любомльський

Волинська

62

с. Заліси

Ратнівський

Волинська

63

с. Жиричі

Ратнівський

Волинська

64

с. Межисить

Ратнівський

Волинська

 

Картосхема - суббасейн Верхнього Дніпра (код М5.1.1) та водогосподарська ділянка - р. Дніпро від державного кордону до початку Київського водосховища (включаючи р. Сож у межах України) (код М5.1.1.01)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Лемешівка

Городнянський

Чернігівська

3

с. Ваганичі

Городнянський

Чернігівська

4

с. Невкля

Городнянський

Чернігівська

5

с. Бурівка

Городнянський

Чернігівська

6

с. Голубичі

Ріпкинський

Чернігівська

7

с. Убіжичі

Ріпкинський

Чернігівська

8

с. Петрики

Ріпкинський

Чернігівська

9

с. Малинівка

Ріпкинський

Чернігівська

10

с. Губарі

Ріпкинський

Чернігівська

11

с. Москалі

Чернігівський

Чернігівська

12

с. Кархівка

Чернігівський

Чернігівська

13

с. Загатка

Чернігівський

Чернігівська

14-1

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

 

Картосхема - суббасейн Середнього Дніпра (М5.1.2)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

3

с. Загатка

Чернігівський

Чернігівська

4

с. Тужар

Козелецький

Чернігівська

5

с. Осещина

Вишгородський

Київська

6

м. Київ

 

 

7

с. Булахів

Козелецький

Чернігівська

8

с. Кобижча

Бобровицький

Чернігівська

9

с. Затишшя

Бобровицький

Чернігівська

10

с. Степові Хутори

Носівський

Чернігівська

11

с. Софіївка

Носівський

Чернігівська

12

с. Дорогинка

Ічнянський

Чернігівська

13

с. Більмачівка

Ічнянський

Чернігівська

14

смт Парафіївка

Ічнянський

Чернігівська

15

с. Рубанка

Бахмацький

Чернігівська

16

с. Зарукавне

Бахмацький

Чернігівська

17

с. Курінь

Бахмацький

Чернігівська

18

с. Шевченкове

Конотопський

Сумська

19

с. Салтикове

Конотопський

Сумська

20

с. Вознесенка

Буринський

Сумська

21

с. Воскресенка

Буринський

Сумська

22

с. Ганнівське

Білопільський

Сумська

23

с. Машарі

Білопільський

Сумська

24

с. Вербове

Сумський

Сумська

25-26

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

27

с. Одноробівка

Золочівський

Харківська

28

с. Лютівка

Золочівський

Харківська

29

с. Володарівка

Золочівський

Харківська

30

с. Газове

Валківський

Харківська

31

смт Манченки

Харківський

Харківська

32

с. Огульці

Валківський

Харківська

33

с. Перекіп

Валківський

Харківська

34

с. Сніжків

Валківський

Харківська

35

с. Благодатне

Валківський

Харківська

36

с. Володимирівка

Карлівський

Полтавська

37

м. Карлівка

Карлівський

Полтавська

38

с. Мушина Гребля

Новосанжарський

Полтавська

39

с. Іванівка

Кобеляцький

Полтавська

40

с. Лесинки

Кобеляцький

Полтавська

41

с. Щербинівка

Царичанський

Дніпропетровська

42

с. Єгорине

Царичанський

Дніпропетровська

43

с. Шульгівка

Петриківський

Дніпропетровська

44

м. Кам'янське

 

Дніпропетровська

45

смт Новомиколаївка

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

46

с. Верхівцеве

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

47

с. Полівське

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

48

с. Вільногірськ

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

49

с. Мотронівка

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

50

с. Жовтоолександрівка

П'ятихатський

Дніпропетровська

51

с. Зибкове

Онуфріївський

Кіровоградська

52

с. Озера

Світловодський

Кіровоградська

53

с. Гутницька

Олександрівський

Кіровоградська

54

с. Підлісне

Олександрівський

Кіровоградська

55

м. Шпола

Шполянський

Черкаська

56

с. Моринці

Звенигородський

Черкаська

57

с. Ісайки

Богуславський

Київська

58

с. Гостра Могила

Ставищенський

Київська

59

с. Горошків

Тетіївський

Київська

60

с. Дубина

Тетіївський

Київська

61

с. Оратів

Оратівський

Вінницька

62

с. Очеретня

Погребищенський

Вінницька

63

с. Кордишівка

Козятинський

Вінницька

64

с. Великий Степ

Козятинський

Вінницька

65

с. Сміла

Хмільницький

Вінницька

66

с. Мотрунки

Чуднівський

Житомирська

67

с. Камінь

Романівський

Житомирська

68

с. Товща

Романівський

Житомирська

69

с. Новий Завод

Пулинський

Житомирська

70

с. Антонівка

Ємільчинський

Житомирська

71

с. Злобичі

Коростенський

Житомирська

72

с. Ярочище

Малинський

Житомирська

73

с. Рубежівка

Народицький

Житомирська

74

с. Термахівка

Іванківський

Київська

75

с. Дитятки

Іванківський

Київська

76

с. Коцюбинське

Іванківський

Київська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - Київське водосховище (включаючи р. Брагінка у межах України, виключаючи рр. Прип'ять, Тетерів, Ірпінь) (код М5.1.2.02)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

м. Вишгород

Вишгородський

Київська

3

с. Козаровичі

Вишгородський

Київська

4

с. Ритні

Вишгородський

Київська

5

с. Коцюбинське

Іванківський

Київська

6-1

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Київського водосховища до греблі Канівського водосховища (виключаючи рр. Десна, Трубіж) (код М5.1.2.03)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Київ

 

 

2

с. Залісся

Броварський

Київська

3

м. Бровари

 

Київська

4

с. Требухів

Броварський

Київська

5

м. Бориспіль

 

Київська

6

м. Переяслав-Хмельницький

 

Київська

7

с. Велика Каратуль

Переяслав-Хмельницький

Київська

8

с. Тарасівка

Переяслав-Хмельницький

Київська

9

м. Канів

Канівський

Черкаська

10

с. Синявка

Канівський

Черкаська

11

с. Липовий Ріг

Миронівський

Київська

12

с. Шевченківка

Васильківський

Київська

13

с. Велика Снітинка

Фастівський

Київська

14

с. Багрин

Васильківський

Київська

15

м. Васильків

 

Київська

16

м. Боярка

Києво-Святошинський

Київська

17

с. Святопетрівське

Києво-Святошинський

Київська

18

м. Вишгород

Вишгородський

Київська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Канівського водосховища до греблі Кременчуцького водосховища (виключаючи рр. Рось, Супій, Сула, Тясмин) (код М5.1.2.04)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Канів

Канівський

Черкаська

2

с. Бубнівська Слобідка

Золотоніський

Черкаська

3

с. Подільське

Золотоніський

Черкаська

4

с. Перше Травня

Драбівський

Черкаська

5

с. Велика Бурімка

Чорнобаївський

Черкаська

6

с. Хильківка

Хорольський

Полтавська

7

с. Устимівка

Семенівський

Полтавська

8

с. Горби

Глобинський

Полтавська

9

с. Яроші

Глобинський

Полтавська

10

м. Світловодськ

 

Кіровоградська

11

с. Озера

Світловодський

Кіровоградська

12

с. Юхимівка

Знам'янський

Кіровоградська

13

с. Стецівка

Чигиринський

Черкаська

14

с. Степанки

Черкаський

Черкаська

15

с. Мліїв

Городищенський

Черкаська

16

с. Шевченкове

Звенигородський

Черкаська

17

с. Моринці

Звенигородський

Черкаська

18

с. Валява

Городищенський

Черкаська

19

с. Софіївка

Черкаський

Черкаська

20

с. Синявка

Канівський

Черкаська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Тетерів від витоку до г/п Житомир (код М5.1.2.05)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Мотрунки

Чуднівський

Житомирська

2

с. Гордіївка

Романівський

Житомирська

3

с. Камінь

Романівський

Житомирська

4

с. Омильне

Романівський

Житомирська

5

с. Трудове

Пулинський

Житомирська

6

с. Бабичівка

Пулинський

Житомирська

7

с. Будище

Пулинський

Житомирська

8

с. Стара Олександрівка

Пулинський

Житомирська

9

с. Новопіль

Черняхівський

Житомирська

10

с. Мала Горбаша

Черняхівський

Житомирська

11

с. Оліївка

Житомирський

Житомирська

12

с. Світин

Житомирський

Житомирська

13

м. Житомир

 

 

14

с. Піски

Попільнянський

Житомирська

15

с. Іванків

Андрушівський

Житомирська

16

с. Волиця

Андрушівський

Житомирська

17

с. Городище

Андрушівський

Житомирська

18

м. Козятин

 

Вінницька

19

с. Великий Степ

Козятинський

Вінницька

20

с. Крижанівка

Хмільницький

Вінницька

21

с. Осична

Хмільницький

Вінницька

22

с. Андріяшівка

Бердичівський

Житомирська

23

с. Подорожня

Хмільницький

Вінницька

24

с. Сміла

Хмільницький

Вінницька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Тетерів від г/п Житомир до гирла р. Ірша (включаючи р. Ірша) (код М5.1.2.06)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Житомир

 

 

2

с. Мала Горбаша

Черняхівський

Житомирська

3

с. Будище

Пулинський

Житомирська

4

с. Антонівка

Ємільчинський

Житомирська

5

с. Краївщина

Хорошівський

Житомирська

6

с. Злобичі

Коростенський

Житомирська

7

с. Шевченкове

Малинський

Житомирська

8

с. Вороб'ївщина

Малинський

Житомирська

9

с. Заруддя

Іванківський

Київська

10

с. Королівка

Макарівський

Київська

11

с. Наливайківка

Макарівський

Київська

12

с. Шнурів Ліс

Макарівський

Київська

13

с. Віленька

Коростишівський

Житомирська

14

с. Волиця

Андрушівський

Житомирська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Тетерів від гирла р. Ірша до гирла (код М5.1.2.07)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Заруддя

Іванківський

Київська

2

с. Рубежівка

Народицький

Житомирська

3

с. Термахівка

Іванківський

Київська

4

с. Нові Макалевичі

Іванківський

Київська

5

с. Ритні

Вишгородський

Київська

6

с. Копилів

Макарівський

Київська

7

с. Соловіївка

Брусилівський

Житомирська

8

с. Вишневе

Коростишівський

Житомирська

9

с. Віленька

Коростишівський

Житомирська

10

с. Шнурів Ліс

Макарівський

Київська

11

с. Королівка

Макарівський

Київська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Ірпінь (код М5.1.2.08)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Городище

Андрушівський

Житомирська

2

с. Корчмище

Андрушівський

Житомирська

3

с. Долинівка

Брусилівський

Житомирська

4

с. Копилів

Макарівський

Київська

5

с. Козаровичі

Вишгородський

Київська

6

м. Київ

 

 

7

м. Боярка

Києво-Святошинський

Київська

8

м. Васильків

 

Київська

9

с. Велика Снітинка

Фастівський

Київська

10

с. Попільня

Попільнянський

Житомирська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Трубіж (код М5.1.2.09)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Мирне

Козелецький

Чернігівська

2

с. Кобижча

Бобровицький

Чернігівська

3

с. Софіївка

Згурівський

Київська

4

с. Студеники

Переяслав-Хмельницький

Київська

5

с. Велика Каратуль

Переяслав-Хмельницький

Київська

6

м. Переяслав-Хмельницький

 

Київська

7

м. Бориспіль

 

Київська

8

м. Бровари

 

Київська

9

с. Булахів

Козелецький

Чернігівська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Рось від витоку до кордону Київської та Черкаської областей (код М5.1.2.10)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Очеретня

Погребищенський

Вінницька

2

с. Станилівка

Погребищенський

Вінницька

3

м. Козятин

 

Вінницька

4

с. Попільня

Попільнянський

Житомирська

5

с. Бортники

Фастівський

Київська

6

с. Шевченківка

Васильківський

Київська

7

с. Вільховець

Богуславський

Київська

8

с. Бране Поле

Богуславський

Київська

9

с. Потоки

Таращанський

Київська

10

с. Любча

Ставищенський

Київська

11

с. Юрківка

Ставищенський

Київська

12

с. Горошків

Тетіївський

Київська

13

с. Дубина

Тетіївський

Київська

14

с. Богданівка

Липовецький

Вінницька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Рось від кордону Київської та Черкаської областей до гирла (код М5.1.2.11)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Москаленки

Богуславський

Київська

2

с. Вільховець

Богуславський

Київська

3

с. Туники

Богуславський

Київська

4

с. Липовий Ріг

Миронівський

Київська

5

с. Синявка

Канівський

Черкаська

6

с. Софіївка

Черкаський

Черкаська

7

с. Валява

Городищенський

Черкаська

8

с. Нова Буда

Корсунь-Шевченківський

Черкаська

9

с. Почапинці

Лисянський

Черкаська

10

с. Медвин

Богуславський

Київська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Супій (код М5.1.2.12)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Затишшя

Бобровицький

Чернігівська

2

с. Буглаки

Бобровицький

Чернігівська

3

с. Сотниківка

Яготинський

Київська

4

с. Подільське

Золотоніський

Черкаська

5

с. Матвіївка

Золотоніський

Черкаська

6

с. Бубнівська Слобідка

Золотоніський

Черкаська

7

с. Гладківщина

Золотоніський

Черкаська

8

с. Тарасівка

Переяслав-Хмельницький

Київська

9

с. Студеники

Переяслав-Хмельницький

Київська

10

с. Старе

Згурівський

Київська

11

с. Плуг

Бобровицький

Чернігівська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сула від витоку до кордону Сумської та Полтавської областей (код М5.1.2.13)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Терешківка

Сумський

Сумська

2

с. Гринцеве

Лебединський

Сумська

3

с. Козельне

Недригайлівський

Сумська

4

с. Кашпури

Роменський

Сумська

5

с. Анастасівка

Роменський

Сумська

6

с. Голенка

Роменський

Сумська

7

с. Лавіркове

Талалаївський

Чернігівська

8

смт Талалаївка

Талалаївський

Чернігівська

9

с. Рубанка

Бахмацький

Чернігівська

10

с. Курінь

Бахмацький

Чернігівська

11

с. Тиниця

Бахмацький

Чернігівська

12

с. Шевченкове

Конотопський

Сумська

13

с. Салтикове

Конотопський

Сумська

14

с. Успенка

Буринський

Сумська

15

с. Миколаївка

Буринський

Сумська

16

с. Ганнівка-Тернівська

Білопільський

Сумська

17

с. Машарі

Білопільський

Сумська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сула від кордону Сумської та Полтавської областей до г/п Лубни (виключаючи р. Удай) (код М5.1.2.14)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Голенка

Роменський

Сумська

2

с. Чисте

Роменський

Сумська

3

с. Анастасівка

Роменський

Сумська

4

с. Качанове

Гадяцький

Полтавська

5

с. Коновалове

Гадяцький

Полтавська

6

с. Березова Лука

Гадяцький

Полтавська

7

с. Остапівка

Миргородський

Полтавська

8

с. Вирішальне

Лохвицький

Полтавська

9

м. Лубни

 

Полтавська

10

с. Калайдинці

Лубенський

Полтавська

11

с. Висачки

Лубенський

Полтавська

12

с. Нова Діброва

Чорнухинський

Полтавська

13

с. Хортиця

Варвинський

Чернігівська

14

с. Макушиха

Варвинський

Чернігівська

15

с. Залатиха

Роменський

Сумська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сула від г/п Лубни до гирла (код М5.1.2.15)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Лубни

 

Полтавська

2

смт Ромодан

Миргородський

Полтавська

3

с. Ванжина Долина

Хорольський

Полтавська

4

с. Хильківка

Хорольський

Полтавська

5

с. Вирішальне

Лохвицький

Полтавська

6

с. Велика Бурімка

Чорнобаївський

Черкаська

7

с. Сотниківка

Яготинський

Київська

8

с. Українка

Бобровицький

Чернігівська

9

с. Велика Круча

Пирятинський

Полтавська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Удай (код М5.1.2.16)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Дорогинка

Ічнянський

Чернігівська

2

с. Більмачівка

Ічнянський

Чернігівська

3

смт Парафіївка

Ічнянський

Чернігівська

4

с. Рубанка

Бахмацький

Чернігівська

5

смт Талалаївка

Талалаївський

Чернігівська

6

с. Лавіркове

Талалаївський

Чернігівська

7

с. Залатиха

Роменський

Сумська

8

с. Нова Діброва

Чорнухинський

Полтавська

9

с. Висачки

Лубенський

Полтавська

10

с. Калайдинці

Лубенський

Полтавська

11

с. Велика Круча

Пирятинський

Полтавська

12

с. Аркадіївка

Згурівський

Київська

13

с. Степові Хутори

Носівський

Чернігівська

14

смт Лосинівка

Ніжинський

Чернігівська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Тясмин (код М5.1.2.17)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Терешки

Шполянський

Черкаська

2

с. Мліїв

Городищенський

Черкаська

3

с. Степанки

Черкаський

Черкаська

4

с. Трушівці

Чигиринський

Черкаська

5

с. Вітове

Чигиринський

Черкаська

6

с. Стецівка

Чигиринський

Черкаська

7

с. Юхимове

Знам'янський

Кіровоградська

8

с. Підлісне

Олександрівський

Кіровоградська

9

с. Защита

Новомиргородський

Кіровоградська

10

смт Капітанівка

Новомиргородський

Кіровоградська

11

м. Шпола

Шполянський

Черкаська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Псел від державного кордону до кордону Сумської та Полтавської областей (код М5.1.2.18)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

3

с. Грабовське

Краснопільський

Сумська

4

с. Хмелівка

Краснопільський

Сумська

5

с. Залізничне

Лебединський

Сумська

6

с. Стеблянки

Лебединський

Сумська

7

с. Вершина

Лебединський

Сумська

8

с. Бобрик Московський

Лебединський

Сумська

9

с. Плетньове

Лебединський

Сумська

10

с. Парфили

Лебединський

Сумська

11

с. Деркачі

Лебединський

Сумська

12

с. Сіробабине

Лебединський

Сумська

13

с. Терешківка

Сумський

Сумська

14

с. Рудка

Білопільський

Сумська

15

с. Вербове

Сумський

Сумська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Псел від кордону Сумської та Полтавської областей до гирла р. Хорол (код М5.1.2.19)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Деркачі

Лебединський

Сумська

2

с. Федірки

Лебединський

Сумська

3

с. Парфили

Лебединський

Сумська

4

с. Плетньове

Лебединський

Сумська

5

с. Бобрик Московський

Лебединський

Сумська

6

с. Вершина

Лебединський

Сумська

7

с. Олешня

Охтирський

Сумська

8

с. Куземин

Охтирський

Сумська

9

с. Човно-Федорівка

Зіньківський

Полтавська

10

с. Колодяжне

Шишацький

Полтавська

11

с. Михайлики

Шишацький

Полтавська

12

с. Покровське

Шишацький

Полтавська

13

с. Великий Перевіз

Шишацький

Полтавська

14

с. Хвощове

Шишацький

Полтавська

15

с. Лобачі

Решетилівський

Полтавська

16

с. Сухорабівка

Решетилівський

Полтавська

17

с. Олефіри

Великобагачанський

Полтавська

18

с. Пушкареве

Великобагачанський

Полтавська

19

с. Скибівщина

Великобагачанський

Полтавська

20

с. Рудиків

Гадяцький

Полтавська

21

с. Побиванка

Липоводолинський

Сумська

22

с. Московське

Липоводолинський

Сумська

23

с. Саї

Липоводолинський

Сумська

24

с. Білоярське

Недригайлівський

Сумська

25

с. Козельне

Недригайлівський

Сумська

26

с. Гринцеве

Лебединський

Сумська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Псел від гирла р. Хорол до гирла (виключаючи р. Хорол) (код М5.1.2.20)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Глинське

Зіньківський

Полтавська

2

смт Опішня

Зіньківський

Полтавська

3

с. Великі Будища

Диканський

Полтавська

4

с. Велика Рудка

Диканський

Полтавська

5

с. Валок

Полтавський

Полтавська

6

с. Пальчиківка

Полтавський

Полтавська

7

с. Тури

Решетилівський

Полтавська

8

с. Шевченкове

Решетилівський

Полтавська

9

с. Бригадирівка

Козельщинський

Полтавська

10

с. Красносілля

Козельщинський

Полтавська

11

с. Єристівка

Кременчуцький

Полтавська

12

с. Рокитне

Кременчуцький

Полтавська

13

с. Вільна Терешківка

Кременчуцький

Полтавська

14

с. Ганнівка

Глобинський

Полтавська

15

с. Середпілля

Глобинський

Полтавська

16

с. Яроші

Глобинський

Полтавська

17

с. Горби

Глобинський

Полтавська

18

с. Устимівка

Семенівський

Полтавська

19

с. Малинівка

Семенівський

Полтавська

20

с. Корещина

Глобинський

Полтавська

21

с. Вітки

Глобинський

Полтавська

22

с. Сухорабівка

Решетилівський

Полтавська

23

с. Лобачі

Решетилівський

Полтавська

24

с. Хвощове

Шишацький

Полтавська

25

с. Великий Перевіз

Шишацький

Полтавська

26

с. Покровське

Шишацький

Полтавська

27

с. Михайлики

Шишацький

Полтавська

28

с. Колодяжне

Шишацький

Полтавська

29

с. Човно-Федорівка

Зіньківський

Полтавська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Хорол (код М5.1.2.21)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Білоярське

Недригайлівський

Сумська

2

с. Саї

Липоводолинський

Сумська

3

с. Московське

Липоводолинський

Сумська

4

с. Побиванка

Липоводолинський

Сумська

5

с. Рудиків

Гадяцький

Полтавська

6

с. Скибівщина

Великобагачанський

Полтавська

7

с. Пушкареве

Великобагачанський

Полтавська

8

с. Олефіри

Великобагачанський

Полтавська

9

с. Вітки

Глобинський

Полтавська

10

с. Корещина

Глобинський

Полтавська

11

с. Малинівка

Семенівський

Полтавська

12

с. Греблі

Семенівський

Полтавська

13

с. Нова Петрівка

Семенівський

Полтавська

14

с. Коломійцеве Озеро

Хорольський

Полтавська

15

с. Ковтуни

Хорольський

Полтавська

16

с. Новачиха

Хорольський

Полтавська

17

смт Ромодан

Миргородський

Полтавська

18

с. Високе

Лохвицький

Полтавська

19

с. Коновалове

Гадяцький

Полтавська

20

с. Шевченки

Лохвицький

Полтавська

21

с. Сергіївка

Гадяцький

Полтавська

22

с. Іванівка

Липоводолинський

Сумська

23

с. Анастасівка

Роменський

Сумська

24

с. Велике

Роменський

Сумська

25

с. Сакуниха

Недригайлівський

Сумська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Ворскла від державного кордону до кордону Сумської та Полтавської областей (код М5.1.2.22)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

3

с. Одноробівка

Золочівський

Харківська

4

с. Лютівка

Золочівський

Харківська

5

с. Шуби

Богодухівський

Харківська

6

с. Козіївка

Краснокутський

Харківська

7

с. Куземин

Охтирський

Сумська

8

с. Олешня

Охтирський

Сумська

9

с. Стеблянки

Лебединський

Сумська

10

с. Залізничне

Лебединський

Сумська

11

с. Мозкове

Краснопільський

Сумська

12

с. Хмелівка

Краснопільський

Сумська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Ворскла від кордону Сумської та Полтавської областей до гирла (код М5.1.2.23)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Куземин

Охтирський

Сумська

2

с. Козіївка

Краснокутський

Харківська

3

с. Шуби

Богодухівський

Харківська

4

с. Лютівка

Золочівський

Харківська

5

с. Володарівка

Золочівський

Харківська

6

с. Газове

Валківський

Харківська

7

смт Манченки

Харківський

Харківська

8

с. Огульці

Валківський

Харківська

9

с. Перекіп

Валківський

Харківська

10

с. Сніжків

Валківський

Харківська

11

с. Благодатне

Валківський

Харківська

12

с. Володимирівка

Карлівський

Полтавська

13

м. Карлівка

Карлівський

Полтавська

14

с. Мушина Гребля

Новосанжарський

Полтавська

15

с. Іванівка

Кобеляцький

Полтавська

16

с. Лесинки

Кобеляцький

Полтавська

17

с. Вільховатка

Кобеляцький

Полтавська

18

с. Лучки

Кобеляцький

Полтавська

19

с. Красносілля

Козельщинський

Полтавська

20

с. Бригадирівка

Козельщинський

Полтавська

21

с. Шевченкове

Решетилівський

Полтавська

22

с. Тури

Решетилівський

Полтавська

23

с. Пальчиківка

Полтавський

Полтавська

24

с. Валок

Полтавський

Полтавська

25

с. Велика Рудка

Диканський

Полтавська

26

с. Великі Будища

Диканський

Полтавська

27

смт Опішня

Зіньківський

Полтавська

28

с. Глинське

Зіньківський

Полтавська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Кременчуцького водосховища до греблі Дніпродзержинського водосховища (код М5.1.2.24)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Вільна Терешківка

Кременчуцький

Полтавська

2

с. Рокитне

Кременчуцький

Полтавська

3

с. Єристівка

Кременчуцький

Полтавська

4

с. Красносілля

Козельщинський

Полтавська

5

с. Шенгури

Кобеляцький

Полтавська

6

с. Лучки

Кобеляцький

Полтавська

7

с. Вільховатка

Кобеляцький

Полтавська

8

с. Лесинки

Кобеляцький

Полтавська

9

с. Щербинівка

Царичанський

Дніпропетровська

10

с. Єгорине

Царичанський

Дніпропетровська

11

с. Шульгівка

Петриківський

Дніпропетровська

12

м. Кам'янське

 

Дніпропетровська

13

смт Новомиколаївка

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

14

м. Верхівцеве

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

15

с. Полівське

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

16

м. Вільногірськ

 

Дніпропетровська

17

с. Мотронівка

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

18

с. Жовтоолександрівка

П'ятихатський

Дніпропетровська

19

с. Зибкове

Онуфріївський

Кіровоградська

20

с. Мар'ївка

Олександрійський

Кіровоградська

21

с. Озера

Світловодський

Кіровоградська

22

м. Світловодськ

 

Кіровоградська

 

Картосхема - суббасейн Нижнього Дніпра (М5.1.3)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Підлісне

Олександрівський

Кіровоградська

2

с. Гутницька

Олександрівський

Кіровоградська

3

с. Озера

Світловодський

Кіровоградська

4

с. Зибкове

Онуфріївський

Кіровоградська

5

с. Жовтоолександрівка

П'ятихатський

Дніпропетровська

6

с. Мотронівка

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

7

м. Вільногірськ

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

8

с. Полівське

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

9

м. Верхівцеве

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

10

смт Новомиколаївка

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

11

м. Кам'янське

 

Дніпропетровська

12

с. Шульгівка

Петриківський

Дніпропетровська

13

с. Єгорине

Царичанський

Дніпропетровська

14

с. Щербинівка

Царичанський

Дніпропетровська

15

с. Лесинки

Кобеляцький

Полтавська

16

с. Іванівка

Кобеляцький

Полтавська

17

с. Мушина Гребля

Новосанжарський

Полтавська

18

м. Карлівка

Карлівський

Полтавська

19

с. Володимирівка

Карлівський

Полтавська

20

с. Благодатне

Валківський

Харківська

21

с. Караван

Нововодолазький

Харківська

22

с. Таранівка

Зміївський

Харківська

23

м. Лозова

 

Харківська

24

с. Дмитродар'ївка

Олександрівський

Донецька

25

с. Новотроїцьке

Добропільський

Донецька

26

м. Покровськ

 

Донецька

27

с. Очеретине

Ясинуватський

Донецька

28

м. Донецьк

 

 

29

м. Волноваха

Волноваський

Донецька

30

смт Комиш-Зоря

Більмацький

Запорізька

31

с. Копані

Оріхівський

Запорізька

32

смт Михайлівка

Михайлівський

Запорізька

33

с. Самійлівка

Верхньорогачицький

Херсонська

34

с. Гладківка

Голопристанський

Херсонська

35

м. Очаків

 

Миколаївська

36

с. Безводне

Миколаївський

Миколаївська

37

м. Миколаїв

 

 

38

с. Добре

Баштанський

Миколаївська

39

с. Шевченкове

Новобузький

Миколаївська

40

м. Долинська

Долинський

Кіровоградська

41

с. Богданівка

Знам'янський

Кіровоградська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Дніпродзержинського водосховища до греблі Дніпровського водосховища (виключаючи рр. Оріль, Самара) (код М5.1.3.25)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Кам'янське

 

Дніпропетровська

2

смт Обухівка

Дніпровський

Дніпропетровська

3

с. Хутірське

Петриківський

Дніпропетровська

4

м. Дніпро

 

 

5

смт Іларіонове

Синельниківський

Дніпропетровська

6

м. Синельникове

 

Дніпропетровська

7

смт Славгород

Синельниківський

Дніпропетровська

8

с. Солоне

Вільнянський

Запорізька

9

с. Нововасилівське

Вільнянський

Запорізька

10

м. Запоріжжя

 

 

11

с. Веселий Яр

Томаківський

Дніпропетровська

12

с. Чумаки

Томаківський

Дніпропетровська

13

с. Настопіль

Криничанський

Дніпропетровська

14

с. Козодуб

Криничанський

Дніпропетровська

15

м. Верхівцеве

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

16

смт Новомиколаївка

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Дніпровського водосховища до греблі Каховського водосховища (код М5.1.3.26)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Верхівцеве

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

2

с. Козодуб

Криничанський

Дніпропетровська

3

с. Настопіль

Криничанський

Дніпропетровська

4

с. Чумаки

Томаківський

Дніпропетровська

5

с. Веселий Яр

Томаківський

Дніпропетровська

6

м. Запоріжжя

 

 

7

с. Нововасилівське

Вільнянський

Запорізька

8

с. Райське

Вільнянський

Запорізька

9

с. Костянтинівка

Пологівський

Запорізька

10

с. Григорівка

Пологівський

Запорізька

11

с. Бурчак

Михайлівський

Запорізька

12

смт Михайлівка

Михайлівський

Запорізька

13

с. Самійлівка

Верхньорогачицький

Херсонська

14

с. Зелене

Верхньорогачицький

Херсонська

15

с. Костянтинівка

Великолепетиський

Херсонська

16

с. Зелений Под

Горностаївський

Херсонська

17

м. Таврійськ

Каховський

Херсонська

18

с. Щасливе

Великоолександрівський

Херсонська

19

с. Нововознесенське

Високопільський

Херсонська

20

с. Зоряне

Апостолівський

Дніпропетровська

21

м. Кривий Ріг

 

Дніпропетровська

22

с. Веселе Поле

Софіївський

Дніпропетровська

23

с. Зелений Гай

Софіївський

Дніпропетровська

24

с. Кудашівка

Криничанський

Дніпропетровська

25

с. Теплівка

Криничанський

Дніпропетровська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дніпро від греблі Каховського водосховища до гирла (виключаючи р. Інгулець) (код М5.1.3.27)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Андріївка

Баштанський

Миколаївська

2

с. Новосергіївка

Баштанський

Миколаївська

3

с. Червонопілля

Березнегуватський

Миколаївська

4

с. Садове

Снігурівський

Миколаївська

5

с. Молодецьке

Білозерський

Херсонська

6

с. Вітрове

Бериславський

Херсонська

7

с. Щасливе

Великоолександрівський

Херсонська

8

м. Таврійськ

Каховський

Херсонська

9

с. Грушівка

Скадовський

Херсонська

10

с. Гладківка

Голопристанський

Херсонська

11

с. Рибальче

Голопристанський

Херсонська

12

с. Грозове

Білозерський

Херсонська

13

с. Шевченкове

Вітовський

Миколаївська

14

с. Котляреве

Вітовський

Миколаївська

15

с. Миколаївське

Вітовський

Миколаївська

16

с. Грейгове

Вітовський

Миколаївська

17

с. Новоєгорівка

Баштанський

Миколаївська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Оріль від витоку до кордону Харківської та Дніпропетровської областей (код М5.1.3.28)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Сніжків

Валківський

Харківська

2

с. Минківка

Валківський

Харківська

3

с. Станичне

Нововодолазький

Харківська

4

с. Таранівка

Зміївський

Харківська

5

м. Первомайський

 

Харківська

6

смт Краснопавлівка

Лозівський

Харківська

7

с. Царедарівка

Лозівський

Харківська

8

с. Чаплинка

Юр'ївський

Дніпропетровська

9

с. Попасне

Новомосковський

Дніпропетровська

10

с. Ковпаківка

Магдалинівський

Дніпропетровська

11

м. Карлівка

Карлівський

Полтавська

12

с. Володимирівка

Карлівський

Полтавська

13

с. Благодатне

Валківський

Харківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Оріль від кордону Харківської та Дніпропетровської областей до гирла (код М5.1.3.29)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Ковпаківка

Магдалинівський

Дніпропетровська

2

с. Жданівка

Магдалинівський

Дніпропетровська

3

с. Хутірське

Петриківський

Дніпропетровська

4

смт Обухівка

Дніпровський

Дніпропетровська

5

с. Шульгівка

Петриківський

Дніпропетровська

6

с. Єгорине

Царичанський

Дніпропетровська

7

с. Щербинівка

Царичанський

Дніпропетровська

8

с. Іванівка

Кобеляцький

Полтавська

9

с. Мушина Гребля

Новосанжарський

Полтавська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Самара від витоку до гирла р. Вовча (код М5.1.3.30)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Царедарівка

Лозівський

Харківська

2

м. Лозова

 

Харківська

3

смт Близнюки

Близнюківський

Харківська

4

с. Новоявленка

Олександрівський

Донецька

5

с. Кутузівка

Добропільський

Донецька

6

м. Покровськ

 

Донецька

7

м. Мирноград

 

Донецька

8

смт Межова

Межівський

Дніпропетровська

9

смт Демурине

Межівський

Дніпропетровська

10

смт Чаплине

Васильківський

Дніпропетровська

11

м. Павлоград

 

Дніпропетровська

12

с. Кочережки

Павлоградський

Дніпропетровська

13

с. Чаплинка

Юр'ївський

Дніпропетровська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Самара від гирла р. Вовча до гирла (виключаючи р. Вовча) (код М5.1.3.31)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Жданівка

Магдалинівський

Дніпропетровська

2

с. Попасне

Новомосковський

Дніпропетровська

3

с. Кочережки

Павлоградський

Дніпропетровська

4

м. Синельникове

 

Дніпропетровська

5

смт Іларіонове

Синельниківський

Дніпропетровська

6

м. Дніпро

 

 

7

с. Виноградне

Дніпровський

Дніпропетровська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Вовча (виключаючи рр. Мокрі Яли, Гайчур) (код М5.1.3.32)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Павлоград

 

Дніпропетровська

2

смт Чаплине

Васильківський

Дніпропетровська

3

смт Демурине

Межівський

Дніпропетровська

4

смт Межова

Межівський

Дніпропетровська

5

м. Мирноград

 

Донецька

6

м. Покровськ

 

Донецька

7

смт Очеретине

Ясинуватський

Донецька

8

м. Авдіївка

 

Донецька

9

м. Донецьк

 

 

10

смт Оленівка

Волноваський

Донецька

11

м. Вугледар

 

Донецька

12

с. Шахтарське

Великоновосілківський

Донецька

13

с. Новохатське

Великоновосілківський

Донецька

14

с. Новодарівка

Гуляйпільський

Запорізька

15

с. Запорізьке

Покровський

Дніпропетровська

16

с. Писанці

Покровський

Дніпропетровська

17

с. Нове Поле

Новомиколаївський

Запорізька

18

с. Цвіткове

Гуляйпільський

Запорізька

19

с. Солоне

Вільнянський

Запорізька

20

смт Славгород

Синельниківський

Дніпропетровська

21

м. Синельникове

 

Дніпропетровська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Мокрі Яли (код М5.1.3.33)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Новохатське

Великоновосілківський

Донецька

2

с. Шахтарське

Великоновосілківський

Донецька

3

м. Вугледар

 

Донецька

4

м. Волноваха

Волноваський

Донецька

5

с. Хлібодарівка

Волноваський

Донецька

6

с. Зачатівка

Волноваський

Донецька

7

с. Першотравневе

Розівський

Запорізька

8

с. Шевченківське

Більмацький

Запорізька

9

с. Пробудження

Більмацький

Запорізька

10

с. Любимівка

Гуляйпільський

Запорізька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Гайчур (код М5.1.3.34)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Писанці

Покровський

Дніпропетровська

2

с. Запорізьке

Покровський

Дніпропетровська

3

с. Новодарівка

Гуляйпільський

Запорізька

4

с. Любимівка

Гуляйпільський

Запорізька

5

с. Пробудження

Більмацький

Запорізька

6

смт Комиш-Зоря

Більмацький

Запорізька

7

с. Цвіткове

Гуляйпільський

Запорізька

8

с. Нове Поле

Новомиколаївський

Запорізька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Інгулець від витоку до кордону Кіровоградської та Дніпропетровської областей (код М5.1.3.35)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Занфірівка

Олександрійський

Кіровоградська

2

с. Зибкове

Онуфріївський

Кіровоградська

3

с. Культура

П'ятихатський

Дніпропетровська

4

с. Чабанове

Криворізький

Дніпропетровська

5

с. Червонокостянтинівка

Петрівський

Кіровоградська

6

с. Куцівка

Новгородківський

Кіровоградська

7

с. Шарівка

Олександрійський

Кіровоградська

8

с. Васине

Знам'янський

Кіровоградська

9

смт Знам'янка Друга

Знам'янський

Кіровоградська

10

с. Богданівка

Знам'янський

Кіровоградська

11

с. Підлісне

Олександрівський

Кіровоградська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Інгулець від кордону Кіровоградської та Дніпропетровської областей до кордону Дніпропетровської та Херсонської областей (виключаючи р. Саксагань) (код М5.1.3.36)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Куцівка

Новгородківський

Кіровоградська

2

с. Червонокостянтинівка

Петрівський

Кіровоградська

3

с. Глеюватка

Криворізький

Дніпропетровська

4

м. Кривий Ріг

 

Дніпропетровська

5

с. Зоряне

Апостолівський

Дніпропетровська

6

с. Благодатне

Широківський

Дніпропетровська

7

с. Городуватка

Широківський

Дніпропетровська

8

с. Шведове

Широківський

Дніпропетровська

9

с. Богданівка

Долинський

Кіровоградська

10

м. Долинська

Долинський

Кіровоградська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Інгулець від кордону Дніпропетровської та Херсонської областей до гирла (код М5.1.3.37)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Богданівка

Долинський

Кіровоградська

2

с. Шведове

Широківський

Дніпропетровська

3

с. Городуватка

Широківський

Дніпропетровська

4

с. Благодатне

Широківський

Дніпропетровська

5

с. Зоряне

Апостолівський

Дніпропетровська

6

с. Нововознесенське

Високопільський

Херсонська

7

с. Щасливе

Великоолександрівський

Херсонська

8

с. Вітрове

Бериславський

Херсонська

9

с. Молодецьке

Білозерський

Херсонська

10

сел. Садове

Снігурівський

Миколаївська

11

с. Червонопілля

Березнегуватський

Миколаївська

12

с. Шевченкове

Новобузький

Миколаївська

13

смт Казанка

Казанківський

Миколаївська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Саксагань (код М5.1.3.38)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Жовтоолександрівка

П'ятихатський

Дніпропетровська

2

с. Мотронівка

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

3

с. Полівське

Верхньодніпровський

Дніпропетровська

4

с. Теплівка

Криничанський

Дніпропетровська

5

с. Кудашівка

Криничанський

Дніпропетровська

6

с. Зелений Гай

Софіївський

Дніпропетровська

7

м. Кривий Ріг

 

Дніпропетровська

8

с. Глеюватка

Криворізький

Дніпропетровська

9

с. Чабанове

Криворізький

Дніпропетровська

10

с. Савро

П'ятихатський

Дніпропетровська

11

с. Культура

П'ятихатський

Дніпропетровська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - Дніпровський лиман (код М5.1.3.39)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Чорноморка

Очаківський

Миколаївська

2

м. Миколаїв

 

 

3

с. Геройське

Голопристанський

Херсонська

 

Картосхема - суббасейн р. Прип'ять (М5.1.4)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

3

с. Коцюбинське

Іванківський

Київська

4

с. Термахівка

Іванківський

Київська

5

с. Рубежівка

Народицький

Житомирська

6

с. Ярочище

Малинський

Житомирська

7

с. Злобичі

Коростенський

Житомирська

8

с. Антонівка

Ємільчинський

Житомирська

9

с. Новий Завод

Пулинський

Житомирська

10

с. Товща

Романівський

Житомирська

11

с. Камінь

Романівський

Житомирська

12

с. Мотрунки

Чуднівський

Житомирська

13

с. Лісогірка

Хмільницький

Вінницька

14

с. Личівка

Волочиський

Хмельницька

15

с. Авратин

Волочиський

Хмельницька

16

с. Решнівка

Збаразький

Тернопільська

17

с. Загір'я

Зборівський

Тернопільська

18

смт Підкамінь

Бродівський

Львівська

19

с. Підгірці

Бродівський

Львівська

20

с. Грабова

Бузький

Львівська

21

с. Шайноги

Радехівський

Львівська

22

с. Підбереззя

Горохівський

Волинська

23

с. Пустомити

Горохівський

Волинська

24

с. Привітне

Локачинський

Волинська

25

с. Війниця

Локачинський

Волинська

26

с. Білин

Володимир-Волинський

Волинська

27

с. Куснища

Любомльський

Волинська

28

с. Заліси

Ратнівський

Волинська

29

с. Жиричі

Ратнівський

Волинська

30

с. Межисить

Ратнівський

Волинська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Прип'ять від витоку до державного кордону (код М5.1.4.40)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Неньковичі

Зарічненський

Рівненська

3

с. Парська

Зарічненський

Рівненська

4

с. Лисичин

Зарічненський

Рівненська

5

с. Озерці

Володимирецький

Рівненська

6

с. Галузія

Маневицький

Волинська

7

с. Довжиця

Маневицький

Волинська

8

с. Мильськ

Рожищенський

Волинська

9

с. Тихотин

Рожищенський

Волинська

10

с. Веселе

Луцький

Волинська

11

с. Війниця

Локачинський

Волинська

12

с. Білин

Володимир-Волинський

Волинська

13

с. Куснища

Любомльський

Волинська

14

с. Заліси

Ратнівський

Волинська

15

с. Жиричі

Ратнівський

Волинська

16

с. Межисить

Ратнівський

Волинська

17-1

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Прип'ять від г/п Мозир до гирла (в межах України) (код М5.1.4.41)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

3

м. Чорнобиль

Іванківський

Київська

4

колишнє с. Корогод

Іванківський

Київська

5

колишнє с. Стечанка

Іванківський

Київська

6

смт Вільча

Поліський

Київська

7

с. Стара Радча

Народицький

Житомирська

8

смт Першотравневе

Овруцький

Житомирська

9

с. Черепин

Овруцький

Житомирська

10

с. Задорожок

Овруцький

Житомирська

11

с. Городець

Овруцький

Житомирська

12

с. Бігунь

Овруцький

Житомирська

13

с. Возничі

Овруцький

Житомирська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Стир від витоку до кордону Рівненської та Волинської областей (код М5.1.4.42)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Пустомити

Горохівський

Волинська

2

с. Софіївка

Горохівський

Волинська

3

с. Боремець

Млинівський

Рівненська

4

с. Привітне

Млинівський

Рівненська

5

с. Владиславівка

Млинівський

Рівненська

6

с. Дібрівка

Дубенський

Рівненська

7

с. Збитин

Дубенський

Рівненська

8

с. Ступно

Здолбунівський

Рівненська

9

с. Зелений Дуб

Здолбунівський

Рівненська

10

с. Забара

Шумський

Тернопільська

11

м. Кременець

 

Тернопільська

12

с. Плоске

Кременецький

Тернопільська

13

с. Горинка

Кременецький

Тернопільська

14

с. Дзвиняча

Збаразький

Тернопільська

15

смт Підкамінь

Бродівський

Львівська

16

с. Підгірці

Бродівський

Львівська

17

с. Ожидів

Буський

Львівська

18

с. Грабова

Буський

Львівська

19

с. Незнанів

Кам'янка-Бузький

Львівська

20

с. Журавники

Горохівський

Волинська

21

с. Печихвости

Горохівський

Волинська

22

с. Озерці

Горохівський

Волинська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Стир у межах Волинської області (код М5.1.4.43)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Довжиця

Маневицький

Волинська

2

с. Хорлупи

Ківерцівський

Волинська

3

с. Острожець

Млинівський

Рівненська

4

с. Боремець

Млинівський

Рівненська

5

с. Софіївка

Горохівський

Волинська

6

с. Пустомити

Горохівський

Волинська

7

с. Коритниця

Локачинський

Волинська

8

с. Войнин

Локачинський

Волинська

9

с. Веселе

Луцький

Волинська

10

с. Тихотин

Рожищенський

Волинська

11

с. Мильськ

Рожищенський

Волинська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Стир від кордону Волинської та Рівненської областей до державного кордону (код М5.1.4.44)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

3

с. Озерськ

Дубровицький

Рівненська

4

с. Лісове

Дубровицький

Рівненська

5

с. Трипутня

Дубровицький

Рівненська

6

с. Каноничі

Володимирецький

Рівненська

7

с. Полиці

Володимирецький

Рівненська

8

с. Галузія

Маневицький

Волинська

9

с. Озерці

Володимирецький

Рівненська

10

с. Лисичин

Зарічненський

Рівненська

11

с. Парська

Зарічненський

Рівненська

12

с. Неньковичі

Зарічненський

Рівненська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Горинь від витоку до кордону Хмельницької та Рівненської областей (код М5.1.4.45)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Губельці

Славутський

Хмельницька

2

с. Вачів

Славутський

Хмельницька

3

с. Білокриниччя

Шепетівський

Хмельницька

4

с. Пильки

Ізяславський

Хмельницька

5

с. Рокитне

Ізяславський

Хмельницька

6

с. Волиця Друга

Красилівський

Хмельницька

7

смт Базалія

Теофіпольський

Хмельницька

8

с. Москалівка

Лановецький

Тернопільська

9

с. Гнилиці

Підволочиський

Тернопільська

10

с. Вишгородок

Лановецький

Тернопільська

11

с. Решнівка

Збаразький

Тернопільська

12

с. Башуки

Кременецький

Тернопільська

13

с. Загір'я

Зборівський

Тернопільська

14

с. Дзвиняча

Збаразький

Тернопільська

15

с. Горинка

Кременецький

Тернопільська

16

с. Вербиця

Шумський

Тернопільська

17

с. Сивки

Білогірський

Хмельницька

18

с. Карасиха

Білогірський

Хмельницька

19

с. Новосілка

Ізяславський

Хмельницька

20

с. Старий Кривин

Славутський

Хмельницька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Горинь від кордону Хмельницької та Рівненської областей до державного кордону (виключаючи р. Случ) (код М5.1.4.46)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

3

с. Переброди

Дубровицький

Рівненська

4

с. Великі Озера

Дубровицький

Рівненська

5

с. Колки

Дубровицький

Рівненська

6

с. Яринівка

Сарненський

Рівненська

7

с. Малинськ

Березнівський

Рівненська

8

с. Яблунне

Березнівський

Рівненська

9

с. Велика Купля

Березнівський

Рівненська

10

с. Малинівка

Гощанський

Рівненська

11

с. Синів

Гощанський

Рівненська

12

с. Бранів

Корецький

Рівненська

13

с. Пошуки

Гощанський

Рівненська

14

с. Кураж

Острозький

Рівненська

15

с. Старий Кривин

Славутський

Хмельницька

16

с. Новосілка

Ізяславський

Хмельницька

17

с. Карасиха

Білогірський

Хмельницька

18

с. Сивки

Білогірський

Хмельницька

19

с. Вербиця

Шумський

Тернопільська

20

с. Плоске

Кременецький

Тернопільська

21

м. Кременець

 

Тернопільська

22

с. Забара

Шумський

Тернопільська

23

с. Зелений Дуб

Здолбунівський

Рівненська

24

с. Ступно

Здолбунівський

Рівненська

25

с. Збитин

Дубенський

Рівненська

26

с. Владиславівка

Млинівський

Рівненська

27

с. Острожець

Млинівський

Рівненська

28

с. Хорлупи

Ківерцівський

Волинська

29

с. Полиці

Володимирецький

Рівненська

30

с. Каноничі

Володимирецький

Рівненська

31

с. Трипутня

Дубровицький

Рівненська

32

с. Лісове

Дубровицький

Рівненська

33

с. Озерськ

Дубровицький

Рівненська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Случ від витоку до гирла р. Хомора (включаючи р. Хомора) (код М5.1.4.47)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Лісне

Полонський

Хмельницька

2

с. Гриньки

Баранівський

Житомирська

3

с. Марківка

Баранівський

Житомирська

4

с. Пилипо-Кошара

Романівський

Житомирська

5

с. Камінь

Романівський

Житомирська

6

с. Мотрунки

Чуднівський

Житомирська

7

с. Лісогірка

Хмільницький

Вінницька

8

с. Верхняки

Старокостянтинівський

Хмельницька

9

м. Красилів

Красилівський

Хмельницька

10

с. Личівка

Волочиський

Хмельницька

11

смт Базалія

Теофіпольський

Хмельницька

12

с. Волиця Друга

Красилівський

Хмельницька

13

с. Рокитне

Ізяславський

Хмельницька

14

с. Пильки

Ізяславський

Хмельницька

15

с. Білокриниччя

Шепетівський

Хмельницька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Случ від гирла р. Хомора до гирла р. Корчик (включаючи р. Корчик) (код М5.1.4.48)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Броницька Гута

Новоград-Волинський

Житомирська

2

с. Серби

Ємільчинський

Житомирська

3

с. Рихальське

Ємільчинський

Житомирська

4

с. Абрамок

Новоград-Волинський

Житомирська

5

с. Дубівка

Новоград-Волинський

Житомирська

6

с. Кошелівка

Пулинський

Житомирська

7

с. Будище

Пулинський

Житомирська

8

с. Новий Завод

Пулинський

Житомирська

9

с. Товща

Романівський

Житомирська

10

с. Пилипо-Кошара

Романівський

Житомирська

11

с. Марківка

Баранівський

Житомирська

12

с. Гриньки

Баранівський

Житомирська

13

с. Лісне

Полонський

Хмельницька

14

с. Вачів

Славутський

Хмельницька

15

с. Губельці

Славутський

Хмельницька

16

с. Кураж

Острозький

Рівненська

17

с. Пошуки

Гощанський

Рівненська

18

с. Головниця

Корецький

Рівненська

19

с. Устя

Корецький

Рівненська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Случ від гирла р. Корчик до гирла (код М5.1.4.49)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Колки

Дубровицький

Рівненська

2

с. Устя

Корецький

Рівненська

3

с. Головниця

Корецький

Рівненська

4

с. Пошуки

Гощанський

Рівненська

5

с. Бранів

Корецький

Рівненська

6

с. Синів

Гощанський

Рівненська

7

с. Малинівка

Гощанський

Рівненська

8

с. Велика Купля

Березнівський

Рівненська

9

с. Яблунне

Березнівський

Рівненська

10

с. Малинськ

Березнівський

Рівненська

11

с. Яринівка

Сарненський

Рівненська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Ствига (код М5.1.4.50)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

с. Переброди

Дубровицький

Рівненська

2-3

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

4

с. Будки

Олевський

Житомирська

5

с. Великі Озера

Дубровицький

Рівненська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Уборть від витоку до державного кордону (код М5.1.4.51)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

3

с. Возничі

Овруцький

Житомирська

4

с. Бігунь

Овруцький

Житомирська

5

с. Городець

Овруцький

Житомирська

6

с. Топільня

Лугинський

Житомирська

7

с. Жеревці

Лугинський

Житомирська

8

с. Малий Кривотин

Ємільчинський

Житомирська

9

с. Андрієвичі

Ємільчинський

Житомирська

10

с. Рихальське

Ємільчинський

Житомирська

11

с. Серби

Ємільчинський

Житомирська

12

с. Броницька Гута

Новоград-Волинський

Житомирська

13

с. Будки

Олевський

Житомирська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Уж (код М5.1.4.52)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Задорожок

Овруцький

Житомирська

2

с. Черепин

Овруцький

Житомирська

3

смт Першотравневе

Овруцький

Житомирська

4

с. Стара Радча

Народицький

Житомирська

5

смт Вільча

Поліський

Київська

6

с. Стечанка

Іванківський

Київська

7

с. Корогод

Іванківський

Київська

8

м. Чорнобиль

Іванківський

Київська

9

с. Термахівка

Іванківський

Київська

10

с. Рубежівка

Народицький

Житомирська

11

с. Ярочище

Малинський

Житомирська

12

с. Заліски

Малинський

Житомирська

13

с. Шевченкове

Малинський

Житомирська

14

с. Діброва

Коростенський

Житомирська

15

с. Злобичі

Коростенський

Житомирська

16

с. Нивки

Коростенський

Житомирська

17

с. Яблунівка

Хорошівський

Житомирська

18

с. Антонівка

Ємільчинський

Житомирська

19

с. Дубівка

Новоград-Волинський

Житомирська

20

с. Абрамок

Новоград-Волинський

Житомирська

21

с. Рихальське

Ємільчинський

Житомирська

22

с. Андрієвичі

Ємільчинський

Житомирська

23

с. Малий Кривотин

Ємільчинський

Житомирська

24

с. Жеревці

Лугинський

Житомирська

25

с. Топільня

Лугинський

Житомирська

 

Картосхема - суббасейн р. Десна (М5.1.5)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

3

с. Вербове

Сумський

Сумська

4

с. Машарі

Білопільський

Сумська

5

с. Ганнівське

Білопільський

Сумська

6

с. Воскресенка

Буринський

Сумська

7

с. Вознесенка

Буринський

Сумська

8

с. Салтикове

Конотопський

Сумська

9

с. Шевченкове

Конотопський

Сумська

10

с. Курінь

Бахмацький

Чернігівська

11

с. Зарукавне

Бахмацький

Чернігівська

12

с. Рубанка

Бахмацький

Чернігівська

13

смт Парафіївка

Ічнянський

Чернігівська

14

с. Більмачівка

Ічнянський

Чернігівська

15

с. Дорогинка

Ічнянський

Чернігівська

16

с. Софіївка

Носівський

Чернігівська

17

с. Степові Хутори

Носівський

Чернігівська

18

с. Затишшя

Бобровицький

Чернігівська

19

с. Кобижча

Бобровицький

Чернігівська

20

с. Булахів

Козелецький

Чернігівська

21

м. Київ

 

 

22

с. Осещина

Вишгородський

Київська

23

с. Кархівка

Чернігівський

Чернігівська

24

с. Москалі

Чернігівський

Чернігівська

25

с. Губарі

Ріпкинський

Чернігівська

26

с. Малинівка

Ріпкинський

Чернігівська

27

с. Петрики

Ріпкинський

Чернігівська

28

с. Убіжичі

Ріпкинський

Чернігівська

29

смт Ріпки

Ріпкинський

Чернігівська

30

с. Ловинь

Ріпкинський

Чернігівська

31

с. Ваганичі

Городнянський

Чернігівська

32

с. Лемешівка

Городнянський

Чернігівська

33-1

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Десна від державного кордону до гирла р. Сейм (М5.1.5.53)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

3

с. Потапівка

Глухівський

Сумська

4

с. Горіле

Глухівський

Сумська

5

с. Буйвалове

Кролевецький

Сумська

6

с. Алтинівка

Кролевецький

Сумська

7

с. Карильське

Коропський

Чернігівська

8

с. Пекарів

Сосницький

Чернігівська

9

с. Мале Устя

Сосницький

Чернігівська

10

с. Загребелля

Сосницький

Чернігівська

11

с. Фаївка

Новгород-Сіверський

Чернігівська

12

с. Осове

Новгород-Сіверський

Чернігівська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Десна від гирла р. Сейм до г/п Чернігів (виключаючи рр. Сейм, Снов) (М5.1.5.54)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Невкля

Городнянський

Чернігівська

2

с. Брусилів

Чернігівський

Чернігівська

3

с. Кирилівка

Корюківський

Чернігівська

4

с. Тютюнниця

Корюківський

Чернігівська

5

с. Матвіївка

Сосницький

Чернігівська

6

с. Савинки

Корюківський

Чернігівська

7

с. Новоселівка

Корюківський

Чернігівська

8

с. Чорний Ріг

Семенівський

Чернігівська

11

с. Загребелля

Сосницький

Чернігівська

12

с. Мале Устя

Сосницький

Чернігівська

13

с. Тростянка

Борзнянський

Чернігівська

14

с. Халимонове

Бахмацький

Чернігівська

15

с. Тиниця

Бахмацький

Чернігівська

16

с. Курінь

Бахмацький

Чернігівська

17

с. Ополонське

Бахмацький

Чернігівська

18

с. Зарукавне

Бахмацький

Чернігівська

19

с. Перше Травня

Бахмацький

Чернігівська

20

с. Плиски

Борзнянський

Чернігівська

21

с. Хороше Озеро

Борзнянський

Чернігівська

22

с. Прохори

Борзнянський

Чернігівська

23

с. Мала Кошелівка

Ніжинський

Чернігівська

24

с. Вертіївка

Ніжинський

Чернігівська

25

с. Кукшин

Ніжинський

Чернігівська

26

смт Куликівка

Куликівський

Чернігівська

27

м. Чернігів

 

 

28

с. Вербичі

Ріпкинський

Чернігівська

29

смт Ріпки

Ріпкинський

Чернігівська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Десна від г/п Чернігів до гирла (виключаючи р. Остер) (М5.1.5.55)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Малинівка

Ріпкинський

Чернігівська

2

с. Мохначі

Ріпкинський

Чернігівська

3

с. Великий Зліїв

Ріпкинський

Чернігівська

4

с. Петруші

Ріпкинський

Чернігівська

5

с. Убіжичі

Ріпкинський

Чернігівська

6

с. Мутичів

Ріпкинський

Чернігівська

7

с. Вербичі

Ріпкинський

Чернігівська

8

м. Чернігів

 

 

9

смт Куликівка

Куликівський

Чернігівська

10

с. Красилівка

Козелецький

Чернігівська

11

с. Кіпті

Козелецький

Чернігівська

12

м. Остер

Козелецький

Чернігівська

13

с. Булахів

Козелецький

Чернігівська

14

с. Осещина

Вишгородський

Київська

15

с. Кархівка

Чернігівський

Чернігівська

16

с. Москалі

Чернігівський

Чернігівська

17

с. Духанки

Ріпкинський

Чернігівська

18

с. Пушкіне

Ріпкинський

Чернігівська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сейм від державного кордону до г/п Мутин (М5.1.5.56)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

3

с. Графське

Білопільський

Сумська

4

с. Вербове

Сумський

Сумська

5

с. Головашівка

Сумський

Сумська

6

с. Машарі

Білопільський

Сумська

7

с. Бобрик

Білопільський

Сумська

8

с. Ганнівка-Тернівська

Білопільський

Сумська

9

с. Успенка

Буринський

Сумська

10

с. Вознесенка

Буринський

Сумська

11

с. Гвинтове

Буринський

Сумська

12

с. Мутин

Кролевецький

Сумська

13

с. Горіле

Глухівський

Сумська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сейм від г/п Мутин до гирла (М5.1.5.57)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Пекарів

Сосницький

Чернігівська

2

с. Карильське

Коропський

Чернігівська

3

с. Алтинівка

Кролевецький

Сумська

4

с. Буйвалове

Кролевецький

Сумська

5

с. Мутин

Кролевецький

Сумська

6

с. Гвинтове

Буринський

Сумська

7

с. Коренівка

Буринський

Сумська

8

с. Салтикове

Конотопський

Сумська

9

с. Красне

Конотопський

Сумська

10

с. Шевченкове

Конотопський

Сумська

11

с. Халимонове

Бахмацький

Чернігівська

12

с. Тростянка

Борзнянський

Чернігівська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Снов (М5.1.5.58)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

3

с. Осове

Новгород-Сіверський

Чернігівська

4

с. Фаївка

Новгород-Сіверський

Чернігівська

5

с. Чорний Ріг

Семенівський

Чернігівська

6

с. Новоселівка

Корюківський

Чернігівська

7

с. Савинки

Корюківський

Чернігівська

8

с. Матвіївка

Сосницький

Чернігівська

9

с. Тютюнниця

Корюківський

Чернігівська

10

с. Кирилівка

Корюківський

Чернігівська

11

с. Брусилів

Чернігівський

Чернігівська

12

с. Невкля

Городнянський

Чернігівська

13

с. Ваганичі

Городнянський

Чернігівська

14

с. Лемешівка

Городнянський

Чернігівська

15-1

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Остер (М5.1.5.59)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Красилівка

Козелецький

Чернігівська

2

с. Кукшин

Ніжинський

Чернігівська

3

с. Вертіївка

Ніжинський

Чернігівська

4

с. Мала Кошелівка

Ніжинський

Чернігівська

5

с. Прохори

Борзнянський

Чернігівська

6

с. Хороше Озеро

Борзнянський

Чернігівська

7

с. Плиски

Борзнянський

Чернігівська

8

с. Перше Травня

Бахмацький

Чернігівська

9

с. Рубанка

Бахмацький

Чернігівська

10

с. Ковальове

Бахмацький

Чернігівська

11

смт Парафіївка

Ічнянський

Чернігівська

12

с. Хаїха

Ічнянський

Чернігівська

13

с. Більмачівка

Ічнянський

Чернігівська

14

с. Дорогинка

Ічнянський

Чернігівська

15

с. Велика Дорога

Ніжинський

Чернігівська

16

смт Лосинівка

Ніжинський

Чернігівська

17

с. Софіївка

Носівський

Чернігівська

18

с. Степові Хутори

Носівський

Чернігівська

19

с. Горбачі

Бобровицький

Чернігівська

20

с. Урожайне

Бобровицький

Чернігівська

21

с. Кобижча

Бобровицький

Чернігівська

22

с. Мирне

Козелецький

Чернігівська

23

с. Булахів

Козелецький

Чернігівська

24

м. Остер

Козелецький

Чернігівська

25

с. Кіпті

Козелецький

Чернігівська

 

Картосхема - район басейну річки Дністер (код М5.2)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Чижки

Старосамбірський

Львівська

3

с. Хлиплі

Мостиський

Львівська

4

с. Вишенька

Мостиський

Львівська

5

с. Острів

Самбірський

Львівська

6

с. Градівка

Городоцький

Львівська

7

с. Залужани

Городоцький

Львівська

8

м. Городок

Городоцький

Львівська

9

с. Добростани

Яворівський

Львівська

10

с. Зашків

Жовківський

Львівська

11

м. Львів

 

 

12

с. Волове

Перемишлянський

Львівська

13

с. Лагодів

Перемишлянський

Львівська

14

с. Гологори

Золочівський

Львівська

15

с. Новоселище

Золочівський

Львівська

16

смт Підкамінь

Бродівський

Львівська

17

с. Загір'я

Зборівський

Тернопільська

18

с. Решнівка

Збаразький

Тернопільська

19

с. Авратин

Волочиський

Хмельницька

20

с. Кудринці

Хмельницький

Хмельницька

21

с. Загінці

Деражнянський

Хмельницька

22

с. Мирне

Барський

Вінницька

23

м. Жмеринка

 

Вінницька

24

с. Рахни-Лісові

Шаргородський

Вінницька

25

с. Голубече

Крижопільський

Вінницька

26

м. Кодима

Кодимський

Одеська

27

смт Слобідка

Кодимський

Одеська

28

с. Борщі

Подільський

Одеська

29

м. Подільськ

 

Одеська

30

с. Мардарівка

Ананьївський

Одеська

31

смт Затишшя

Захарівський

Одеська

32

с. Новоборисівка

Великомихайлівський

Одеська

33

м. Роздільна

Роздільнянський

Одеська

34

с. Повстанське

Біляївський

Одеська

35

смт Овідіополь

Овідіопольський

Одеська

36

с. Кароліно-Бугаз

Овідіопольський

Одеська

37

смт Затока

Білгород-Дністровський

Одеська

38

с. Салгани

Білгород-Дністровський

Одеська

39-40

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

41

с. Сербичани

Сокирянський

Чернівецька

42

с. Бузовиця

Кельменецький

Чернівецька

43

с. Нелипівці

Кельменецький

Чернівецька

45

с. Юрківці

Заставнівський

Чернівецька

46

с. Ясенів-Пільний

Городенківський

Івано-Франківська

47

с. Тишківці

Городенківський

Івано-Франківська

48

с. Сороки

Городенківський

Івано-Франківська

49

смт Обертин

Тлумацький

Івано-Франківська

50

с. Коршів

Коломийський

Івано-Франківська

51

с. Лоєва

Надвірнянський

Івано-Франківська

52

с. Яворів

Турківський

Львівська

53

с. Верхня Яблунька

Турківський

Львівська

54-1

державний кордон із Республікою Польща

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дністер від витоку до гирла р. Стрий (код М5.2.0.01)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

с. Коритище

Турківський

Львівська

2-3

державний кордон із Республікою Польща

 

 

4

с. Чижки

Старосамбірський

Львівська

5

с. Залужани

Городоцький

Львівська

6

с. Острів

Самбірський

Львівська

7

с. Градівка

Городоцький

Львівська

8

м. Городок

Городоцький

Львівська

9

с. Речичани

Городоцький

Львівська

10

с. Зашків

Жовківський

Львівська

11

м. Львів

 

 

12

с. Кам'яне

Жидачівський

Львівська

13

м. Стрий

 

Львівська

14

с. Орів

Сколівський

Львівська

15

с. Тур'є

Старосамбірський

Львівська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Стрий (код М5.2.0.02)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Яворів

Турківський

Львівська

2

с. Верхня Яблунька

Турківський

Львівська

3

с. Тур'є

Старосамбірський

Львівська

4

с. Орів

Сколівський

Львівська

5

м. Стрий

 

Львівська

6

с. Туради

Жидачівський

Львівська

7

м. Жидачів

Жидачівський

Львівська

8

с. Стрілків

Стрийський

Львівська

9

с. Горішнє

Стрийський

Львівська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дністер від гирла р. Стрий до гирла р. Гнила Липа (код М5.2.0.03)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Кам'яне

Жидачівський

Львівська

2

м. Львів

 

 

3

с. Явче

Рогатинський

Івано-Франківська

4

м. Галич

Галицький

Івано-Франківська

5

с. Богрівка

Богородчанський

Івано-Франківська

6

с. Горішнє

Стрийський

Львівська

7

смт Гніздичів

Жидачівський

Львівська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дністер від гирла р. Гнила Липа до гирла р. Серет (включаючи р. Гнила Липа та виключаючи рр. Бистриця, Серет) (код М5.2.0.04)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Галич

Галицький

Івано-Франківська

2

с. Явче

Рогатинський

Івано-Франківська

3

с. Лагодів

Перемишлянський

Львівська

4

с. Вороняки

Золочівський

Львівська

5

с. Підлипці

Золочівський

Львівська

6

с. Озерна

Зборівський

Тернопільська

7

с. Стара Брикуля

Теребовлянський

Тернопільська

8

с. Поділля

Заліщицький

Тернопільська

9

м. Городок

Городоцький

Львівська

10

с. Ясенів-Пільний

Городенківський

Івано-Франківська

11

с. Тишківці

Городенківський

Івано-Франківська

12

с. Сороки

Городенківський

Івано-Франківська

13

смт Обертин

Тлумацький

Івано-Франківська

14

с. Нові Кривотули

Тисменицький

Івано-Франківська

15

с. Клубівці

Тисменицький

Івано-Франківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Бистриця (код М5.2.0.05)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Богрівка

Богородчанський

Івано-Франківська

2

с. Майдан

Тисменицький

Івано-Франківська

3

смт Єзупіль

Тисменицький

Івано-Франківська

4

с. Клубівці

Тисменицький

Івано-Франківська

5

с. Нові Кривотули

Тисменицький

Івано-Франківська

6

с. Бортники

Тлумацький

Івано-Франківська

7

с. Коршів

Коломийський

Івано-Франківська

8

с. Середній Майдан

Надвірнянський

Івано-Франківська

9

с. Лоєва

Надвірнянський

Івано-Франківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Серет (код М5.2.0.06)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Теребежі

Бродівський

Львівська

2

смт Підкамінь

Бродівський

Львівська

3

с. Загір'я

Зборівський

Тернопільська

4

с. Гніздичне

Збаразький

Тернопільська

5

с. Решнівка

Збаразький

Тернопільська

6

с. Новий Роговець

Збаразький

Тернопільська

7

с. Колодіївка

Підволочиський

Тернопільська

8

с. Кобиловолоки

Теребовлянський

Тернопільська

9

с. Глибочок

Борщівський

Тернопільська

10

с. Городок

Заліщицький

Тернопільська

11

с. Поділля

Заліщицький

Тернопільська

12

с. Стара Брикуля

Теребовлянський

Тернопільська

13

с. Озерна

Зборівський

Тернопільська

14

с. Дерев'янки

Золочівський

Львівська

15

с. Верхобуж

Золочівський

Львівська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дністер від гирла р. Серет до г/п Могилів-Подільський (виключаючи р. Збруч) (код М5.2.0.07)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Городок

Городоцький

Львівська

2

с. Кобиловолоки

Теребовлянський

Тернопільська

3

с. Крогулець

Гусятинський

Тернопільська

4

с. Гермаківка

Борщівський

Тернопільська

5

с. Кудринці

Борщівський

Тернопільська

6

с. Окопи

Борщівський

Тернопільська

7

с. Оринин

Кам'янець-Подільський

Хмельницька

8

с. Іванківці

Городоцький

Хмельницька

9

с. Гречана

Волочиський

Хмельницька

10

с. Кудринці

Хмельницький

Хмельницька

11

с. Загінці

Деражнянський

Хмельницька

12

с. Охрімівці

Віньковецький

Хмельницька

13

с. Попівці

Барський

Вінницька

14

с. Конатківці

Шаргородський

Вінницька

15

м. Могилів-Подільський

 

Вінницька

16

с. Сербичани

Сокирянський

Чернівецька

17

с. Бузовиця

Кельменецький

Чернівецька

18

с. Нелипівці

Кельменецький

Чернівецька

19

с. Козиряни

Кельменецький

Чернівецька

20

с. Клішківці

Хотинський

Чернівецька

21

с. Юрківці

Заставнівський

Чернівецька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Збруч (код М5.2.0.08)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Авратин

Волочиський

Хмельницька

2

с. Гречана

Волочиський

Хмельницька

3

с. Іванківці

Городоцький

Хмельницька

4

с. Оринин

Кам'янець-Подільський

Хмельницька

5

с. Окопи

Борщівський

Тернопільська

6

с. Іване-Пусте

Борщівський

Тернопільська

7

с. Гуштин

Борщівський

Тернопільська

8

с. Крогулець

Гусятинський

Тернопільська

9

с. Мшанець

Теребовлянський

Тернопільська

10

с. Колодіївка

Підволочиський

Тернопільська

11

с. Новий Роговець

Збаразький

Тернопільська

12

с. Москалівка

Лановецький

Тернопільська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дністер від г/п Могилів-Подільський до державного кордону (код М5.2.0.09)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

м. Могилів-Подільський

 

Вінницька

2

с. Івашківці

Шаргородський

Вінницька

3

с. Попівці

Барський

Вінницька

4

с. Мирне

Барський

Вінницька

5

м. Жмеринка

 

Вінницька

6

с. Пеньківка

Шаргородський

Вінницька

7

с. Рахни-Лісові

Шаргородський

Вінницька

8

с. Юрківка

Тульчинський

Вінницька

9

смт Вапнярка

Томашпільський

Вінницька

10

с. Високе

Томашпільський

Вінницька

11-1

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дністер від державного кордону до гирла р. Реут (в межах України) (код М5.2.0.10)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

с. Голубече

Крижопільський

Вінницька

2

м. Кодима

Кодимський

Одеська

3

смт Слобідка

Кодимський

Одеська

4

м. Подільськ

 

Одеська

5

с. Антонівка

Окнянський

Одеська

6-7

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дністер від гирла р. Бик до гирла (в межах України) (код М5.2.0.11)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

с. Новоселівка

Подільський

Одеська

2

смт Затишшя

Захарівський

Одеська

3

с. Новоборисівка

Великомихайлівський

Одеська

4

м. Роздільна

Роздільнянський

Одеська

5

с. Повстанське

Біляївський

Одеська

6-7

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

8

с. Кошарка

Захарівський

Одеська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - Дністровський лиман (код М5.2.0.12)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

с. Устя

Білгород-Дністровський

Одеська

2

смт Овідіополь

Овідіопольський

Одеська

3

с. Кароліно-Бугаз

Овідіопольський

Одеська

4

смт Затока

Білгород-Дністровський

Одеська

5

с. Салгани

Білгород-Дністровський

Одеська

6-7

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

 

Картосхема - район басейну річки Дунай (код М5.3)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Лоєва

Надвірнянський

Івано-Франківська

3

с. Середній Майдан

Надвірнянський

Івано-Франківська

4

с. Сідлище

Коломийський

Івано-Франківська

5

с. Коршів

Коломийський

Івано-Франківська

6

с. Бортники

Тлумацький

Івано-Франківська

7

смт Обертин

Тлумацький

Івано-Франківська

8

с. Сороки

Городенківський

Івано-Франківська

9

с. Тишківці

Городенківський

Івано-Франківська

10

с. Ясенів-Пільний

Городенківський

Івано-Франківська

11

с. Рудка

Заставнівський

Чернівецька

12

с. Юрківці

Заставнівський

Чернівецька

13

с. Клішківці

Хотинський

Чернівецька

14

с. Козиряни

Кельменецький

Чернівецька

15

с. Слобідка

Кельменецький

Чернівецька

16

с. Нелипівці

Кельменецький

Чернівецька

17

с. Бузовиця

Кельменецький

Чернівецька

18

с. Грубна

Сокирянський

Чернівецька

19

с. Сербичани

Сокирянський

Чернівецька

21

с. Підгірне

Тарутинський

Одеська

22

с. Теплиця

Арцизький

Одеська

23

м. Арциз

Арцизький

Одеська

24-25

державний кордон із Румунією

 

 

25-20

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

26-27

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

27-28

державний кордон із Румунією

 

 

28-29

державний кордон із Угорщиною

 

 

29-30

державний кордон із Словацькою Республікою

 

 

30-1

державний кордон із Республікою Польща

 

 

 

Картосхема - суббасейн річки Тиса (код М5.3.1)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного та адміністративного кордонів

1-2

адміністративний кордон Закарпатської області

2-3

державний кордон із Румунією

3-4

державний кордон із Угорщиною

4-5

державний кордон із Словацькою Республікою

5-1

державний кордон із Республікою Польща

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Тиса від витоку до державного кордону (код М5.3.1.01)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного та адміністративного кордонів, населений пункт

Район

Область

2

с. Червоне

Ужгородський

Закарпатська

3

с. Петрівка

Ужгородський

Закарпатська

4

с. Серне

Мукачівський

Закарпатська

5

с. Баркасово

Мукачівський

Закарпатська

6

с. Гут

Берегівський

Закарпатська

7

с. Гать

Берегівський

Закарпатська

8

с. Кідьош

Берегівський

Закарпатська

9

с. Берегуйфалу

Берегівський

Закарпатська

10

с. Дунковиця

Іршавський

Закарпатська

11

с. Кучава

Мукачівський

Закарпатська

12

с. Росош

Свалявський

Закарпатська

13-14

адміністративний кордон Закарпатської області

 

 

14-15

державний кордон із Румунією

 

 

15-16

державний кордон із Угорщиною

 

 

16-1

державний кордон із Словацькою Республікою

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Латориця від витоку до державного кордону (код М5.3.1.02)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного та адміністративного кордонів, населений пункт

Район

Область

2

с. Палло

Ужгородський

Закарпатська

3

с. Тарнівці

Ужгородський

Закарпатська

4

с. Галоч

Ужгородський

Закарпатська

5

с. Циганівці

Ужгородський

Закарпатська

6-7

адміністративний кордон Закарпатської області

 

 

8

с. Росош

Свалявський

Закарпатська

9

с. Кучава

Мукачівський

Закарпатська

10

с. Дунковиця

Іршавський

Закарпатська

11

с. Берегуйфалу

Берегівський

Закарпатська

12

с. Кідьош

Берегівський

Закарпатська

13

с. Гать

Берегівський

Закарпатська

14

с. Гут

Берегівський

Закарпатська

15

с. Баркасово

Мукачівський

Закарпатська

16

с. Серне

Мукачівський

Закарпатська

17

с. Петрівка

Ужгородський

Закарпатська

18

с. Червоне

Ужгородський

Закарпатська

19-1

державний кордон із Словацькою Республікою

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Уж від витоку до державного кордону (код М5.3.1.03)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного та адміністративного кордонів, населений пункт

Район

Область

1-2

адміністративний кордон Закарпатської області

 

 

3

с. Циганівці

Ужгородський

Закарпатська

4

с. Галоч

Ужгородський

Закарпатська

5

с. Тарнівці

Ужгородський

Закарпатська

6

с. Палло

Ужгородський

Закарпатська

7-8

державний кордон із Словацькою Республікою

 

 

8-1

державний кордон із Республікою Польща

 

 

 

Картосхема - суббасейн річки Прут (код М5.3.2) та водогосподарська ділянка - р. Прут від витоку до державного кордону (код М5.3.2.04)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного та адміністративного кордонів, населений пункт

Район

Область

2

с. Лоєва

Надвірнянський

Івано-Франківська

3

с. Середній Майдан

Надвірнянський

Івано-Франківська

4

с. Сідлище

Коломийський

Івано-Франківська

5

с. Коршів

Коломийський

Івано-Франківська

6

с. Бортники

Тлумацький

Івано-Франківська

7

смт Обертин

Тлумацький

Івано-Франківська

8

с. Сороки

Городенківський

Івано-Франківська

9

с. Тишківці

Городенківський

Івано-Франківська

10

с. Ясенів-Пільний

Городенківський

Івано-Франківська

11

с. Рудка

Заставнівський

Чернівецька

12

с. Юрківці

Заставнівський

Чернівецька

13

с. Клішківці

Хотинський

Чернівецька

14

с. Козиряни

Кельменецький

Чернівецька

15

с. Слобідка

Кельменецький

Чернівецька

16

с. Нелипівці

Кельменецький

Чернівецька

17

с. Бузовиця

Кельменецький

Чернівецька

18

с. Грубна

Сокирянський

Чернівецька

19

с. Сербичани

Сокирянський

Чернівецька

20-21

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

21-22

державний кордон із Румунією

 

 

23

с. Верхній Яловець

Путильський

Чернівецька

24

с. Плоска

Путильський

Чернівецька

25

с. Багна

Вижницький

Чернівецька

26

с. Середній Майдан

Вижницький

Чернівецька

27

с. Дібрівка

Сторожинецький

Чернівецька

28

с. Заболоття

Сторожинецький

Чернівецька

29

м. Сторожинець

Сторожинецький

Чернівецька

30

с. Глибочок

Сторожинецький

Чернівецька

31

смт Глибока

Глибоцький

Чернівецька

32

с. Тарашани

Глибоцький

Чернівецька

33

с. Турятка

Глибоцький

Чернівецька

34-35

державний кордон із Румунією

 

 

35-1

адміністративний кордон Івано-Франківської області

 

 

 

Картосхема - суббасейн річки Сірет (код М5.3.3) та водогосподарська ділянка - р. Сірет від витоку до державного кордону (код М5.3.3.05)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Селятин

Путильський

Чернівецька

3

с. Бисків

Вижницький

Чернівецька

4

с. Багна

Вижницький

Чернівецька

5

м. Середній Майдан

Вижницький

Чернівецька

6

с. Дібрівка

Сторожинецький

Чернівецька

7

с. Заболоття

Сторожинецький

Чернівецька

8

с. Сторожинець

Сторожинецький

Чернівецька

9

смт Глибока

Глибоцький

Чернівецька

10

с. Куликівка

Глибоцький

Чернівецька

11-1

державний кордон із Румунією

 

 

 

Картосхема - суббасейн Нижнього Дунаю (код М5.3.4)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Підгірне

Тарутинський

Одеська

3

с. Теплиця

Арцизький

Одеська

4

м. Арциз

Арцизький

Одеська

5-6

державний кордон із Румунією

 

 

6-1

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Дунай від державного кордону до гирла (виключаючи рр. Кагул, Ялпуг) (код М5.3.4.06)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Підгірне

Тарутинський

Одеська

3

с. Теплиця

Арцизький

Одеська

4

м. Арциз

Арцизький

Одеська

5-6

державний кордон із Румунією

 

 

7

с. Орлівка

Ренійський

Одеська

8

с. Матроська

Ізмаїльський

Одеська

9-1

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Кагул (включаючи озеро Кагул) (код М5.3.4.07)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Орлівка

Ренійський

Одеська

3-1

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Ялпуг (включаючи озера Ялпуг, Кугурлуй) (код М5.3.4.08)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

3

с. Ларжанка

Ізмаїльський

Одеська

4

с. Матроська

Ізмаїльський

Одеська

5

с. Орлівка

Ренійський

Одеська

 

Картосхема - район басейну річки Південний Буг (код М5.4)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Личівка

Волочиський

Хмельницька

2

м. Красилів

Красилівський

Хмельницька

3

с. Лісогірка

Хмільницький

Вінницька

4

с. Андріяшівка

Бердичівський

Житомирська

5

с. Великий Степ

Козятинський

Вінницька

6

с. Кордишівка

Козятинський

Вінницька

7

с. Очеретня

Погребищенський

Вінницька

8

с. Оратів

Оратівський

Вінницька

9

с. Дубина

Тетіївський

Київська

10

с. Горошків

Тетіївський

Київська

11

с. Любча

Ставищенський

Київська

12

с. Ісайки

Богуславський

Київська

13

с. Моринці

Звенигородський

Черкаська

14

м. Шпола

Шполянський

Черкаська

15

с. Липівка

Олександрівський

Кіровоградська

16

с. Богданівка

Знам'янський

Кіровоградська

17

с. Шарівка

Олександрійський

Кіровоградська

18

м. Долинська

Долинський

Кіровоградська

19

с. Шевченкове

Новобузький

Миколаївська

20

с. Добре

Баштанський

Миколаївська

21

сел. Грейгове

Вітовський

Миколаївська

22

м. Миколаїв

 

 

23

с. Зелене

Миколаївський

Миколаївська

24

с. Штукар

Веселинівський

Миколаївська

25

с. Михайлівка

Веселинівський

Миколаївська

26

с. Переселенці

Миколаївський

Одеська

27

с. Олександрівка

Любашівський

Одеська

28

с. Солтанівка

Любашівський

Одеська

29

с. Жеребкове

Ананьївський

Одеська

30

с. Білине

Балтський

Одеська

31

с. Борщі

Подільський

Одеська

32

смт Слобідка

Кодимський

Одеська

33

м. Кодима

Кодимський

Одеська

34

с. Голубече

Крижопільський

Вінницька

35

с. Рахни-Лісові

Шаргородський

Вінницька

36

м. Жмеринка

 

Вінницька

37

с. Мирне

Барський

Вінницька

38

с. Загінці

Деражнянський

Хмельницька

39

с. Кудринці

Хмельницький

Хмельницька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від витоку до гирла р. Іква (включаючи р. Іква) (код М5.4.0.01)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Личівка

Волочиський

Хмельницька

2

с. Улянівка Друга

Красилівський

Хмельницька

3

с. Слобідка-Чернел

Красилівський

Хмельницька

4

м. Красилів

Красилівський

Хмельницька

5

с. Сушки

Красилівський

Хмельницька

6

с. Михайлівці

Красилівський

Хмельницька

7

с. Верхняки

Старокостянтинівський

Хмельницька

8

с. Нова Синявка

Старосинявський

Хмельницька

9

с. Новокостянтинів

Летичівський

Хмельницька

10

с. Вербка

Летичівський

Хмельницька

11

с. Бохни

Летичівський

Хмельницька

12

с. Грушківці

Летичівський

Хмельницька

13

с. Осикове

Деражнянський

Хмельницька

14

с. Пилипи

Деражнянський

Хмельницька

15

с. Зяньківці

Деражнянський

Хмельницька

16

с. Загінці

Деражнянський

Хмельницька

17

с. Вербка

Ярмолинецький

Хмельницька

18

с. Антонівці

Ярмолинецький

Хмельницька

19

с. Кудринці

Хмельницький

Хмельницька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від гирла р. Іква до г/п Селище (код М5.4.0.02)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Лісогірка

Хмільницький

Вінницька

2

с. Сміла

Хмільницький

Вінницька

3

с. Польова Слобідка

Чуднівський

Житомирська

4

с. Подорожня

Хмільницький

Вінницька

5

с. Андріяшівка

Бердичівський

Житомирська

6

с. Крижанівка

Хмільницький

Вінницька

7

с. Станилівка

Погребищенський

Вінницька

8

с. Щаслива

Липовецький

Вінницька

9

с. Обідне

Немирівський

Вінницька

10

с. Сокиринці

Вінницький

Вінницька

11

с. Парпурівці

Вінницький

Вінницька

12

с. Селище

Тиврівський

Вінницька

13

с. Медвеже Вушко

Вінницький

Вінницька

14

с. Дубова

Жмеринський

Вінницька

15

с. Вівсяники

Деражнянський

Хмельницька

16

с. Чернелівці

Деражнянський

Хмельницька

17

с. Згар

Деражнянський

Хмельницька

18

с. Радівці

Деражнянський

Хмельницька

19

с. Коричинці

Деражнянський

Хмельницька

20

с. Гута

Деражнянський

Хмельницька

21

с. Осикове

Деражнянський

Хмельницька

22

с. Грушківці

Летичівський

Хмельницька

23

с. Бохни

Летичівський

Хмельницька

24

с. Вербка

Летичівський

Хмельницька

25

с. Новокостянтинів

Летичівський

Хмельницька

26

с. Нова Синявка

Старосинявський

Хмельницька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від г/п Селище до гирла р. Сільниця (включаючи р. Сільниця) (код М5.4.0.03)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Зяньківці

Деражнянський

Хмельницька

2

с. Пилипи

Деражнянський

Хмельницька

3

с. Гута

Деражнянський

Хмельницька

4

с. Коричинці

Деражнянський

Хмельницька

5

с. Радівці

Деражнянський

Хмельницька

6

с. Згар

Деражнянський

Хмельницька

7

с. Чернелівці

Деражнянський

Хмельницька

8

с. Вівсяники

Деражнянський

Хмельницька

9

с. Дубова

Жмеринський

Вінницька

10

с. Медвеже Вушко

Вінницький

Вінницька

11

с. Селище

Тиврівський

Вінницька

12

с. Парпурівці

Вінницький

Вінницька

13

с. Сокиринці

Вінницький

Вінницька

14

с. Сподахи

Немирівський

Вінницька

15

м. Ладижин

 

Вінницька

16

смт Вапнярка

Томашпільський

Вінницька

17

с. Маяки

Тульчинський

Вінницька

18

с. Юрківка

Тульчинський

Вінницька

19

с. Юліямпіль

Шаргородський

Вінницька

20

с. Рахни-Лісові

Шаргородський

Вінницька

21

с. Пеньківка

Шаргородський

Вінницька

22

с. Будьки

Жмеринський

Вінницька

23

м. Жмеринка

 

Вінницька

24

с. Северинівка

Жмеринський

Вінницька

25

с. Міжлісся

Барський

Вінницька

26

с. Мирне

Барський

Вінницька

27

с. Козарівка

Барський

Вінницька

28

с. Славута

Віньковецький

Хмельницька

29

с. Охрімівці

Віньковецький

Хмельницька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від гирла р. Сільниця до гирла р. Синюха (код М5.4.0.04)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Очеретня

Погребищенський

Вінницька

2

с. Богданівка

Липовецький

Вінницька

3

с. Оратів

Оратівський

Вінницька

4

с. Фронтівка

Оратівський

Вінницька

5

с. Підвисоке

Оратівський

Вінницька

6

с. Сатанівка

Монастирищенський

Черкаська

7

сел. Забіляни

Монастирищенський

Черкаська

8

с. Христинівка

Христинівський

Черкаська

9

с. Розсішки

Христинівський

Черкаська

10

с. Олександрівка

Голованівський

Кіровоградська

11

с. Ємилівка

Голованівський

Кіровоградська

12

м. Первомайськ

 

Миколаївська

13

сел. Кам'яний Міст

Первомайський

Миколаївська

14

смт Любашівка

Любашівський

Одеська

15

с. Солтанівка

Любашівський

Одеська

16

с. Михайлівка

Ананьївський

Одеська

17

с. Жеребкове

Ананьївський

Одеська

18

с. Струтинка

Ананьївський

Одеська

19

с. Білине

Балтський

Одеська

20

с. Борщі

Подільський

Одеська

21

с. Дібрівка

Подільський

Одеська

22

смт Слобідка

Кодимський

Одеська

23

с. Петрівка

Кодимський

Одеська

24

с. Олександрівка

Кодимський

Одеська

25

м. Кодима

Кодимський

Одеська

26

смт Рудниця

Піщанський

Вінницька

27

с. Тернівка

Крижопільський

Вінницька

28

с. Високе

Томашпільський

Вінницька

29

м. Ладижин

 

Вінницька

30

с. Сподахи

Немирівський

Вінницька

31

с. Обідне

Немирівський

Вінницька

32

с. Щаслива

Липовецький

Вінницька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Тікич (включаючи рр. Гнилий Тікич, Гірський Тікич) (код М5.4.0.05)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Ріжки

Таращанський

Київська

2

с. Володимирівка

Таращанський

Київська

3

с. Лісовичі

Таращанський

Київська

4

с. Лук'янівка

Таращанський

Київська

5

с. Ківшовата

Таращанський

Київська

6

с. Лука

Таращанський

Київська

7

с. Бране Поле

Богуславський

Київська

8

с. Ісайки

Богуславський

Київська

9

с. Медвин

Богуславський

Київська

10

с. Журжинці

Лисянський

Черкаська

11

с. Моринці

Звенигородський

Черкаська

12

с. Шевченкове

Звенигородський

Черкаська

13

с. Боровикове

Звенигородський

Черкаська

14

с. Терешки

Шполянський

Черкаська

15

м. Шпола

Шполянський

Черкаська

16

сел. Нова Павлівка

Тальнівський

Черкаська

17

с. Корсунка

Тальнівський

Черкаська

18

с. Роги

Маньківський

Черкаська

19

с. Поташ

Маньківський

Черкаська

20

сел. Верхнячка

Христинівський

Черкаська

21

с. Христинівка

Христинівський

Черкаська

22

сел. Забіляни

Монастирищенський

Черкаська

23

с. Сатанівка

Монастирищенський

Черкаська

24

с. Підвисоке

Оратівський

Вінницька

25

с. Фронтівка

Оратівський

Вінницька

26

с. Дубина

Тетіївський

Київська

27

с. Високе

Тетіївський

Київська

28

с. Горошків

Тетіївський

Київська

29

с. Тихий Хутір

Жашківський

Черкаська

30

с. Юрківка

Ставищенський

Київська

31

с. Кривець

Ставищенський

Київська

32

с. Любча

Ставищенський

Київська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Синюха (включаючи р. Велика Вись) (код М5.4.0.06)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Поташ

Маньківський

Черкаська

2

с. Роги

Маньківський

Черкаська

3

с. Корсунка

Тальнівський

Черкаська

4

сел. Нова Павлівка

Тальнівський

Черкаська

5

смт Капітанівка

Новомиргородський

Кіровоградська

6

с. Зелене

Новомиргородський

Кіровоградська

7

с. Світова Зірка

Олександрівський

Кіровоградська

8

с. Володимирівка

Кіровоградський

Кіровоградська

9

с. Семенасте

Новоукраїнський

Кіровоградська

10

с. Приют

Новоукраїнський

Кіровоградська

11

с. Мала Тимошівка

Новоукраїнський

Кіровоградська

12

смт Підгородна

Первомайський

Миколаївська

13

м. Первомайськ

 

Миколаївська

14

с. Ємилівка

Голованівський

Кіровоградська

15

с. Олександрівка

Голованівський

Кіровоградська

16

с. Розсішки

Христинівський

Черкаська

17

с. Христинівка

Христинівський

Черкаська

18

смт Верхнячка

Христинівський

Черкаська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від гирла р. Синюха до г/п Олександрівка (код М5.4.0.07)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

смт Підгородна

Первомайський

Миколаївська

2

с. Мала Тимошівка

Новоукраїнський

Кіровоградська

3

с. Царедарівка

Доманівський

Миколаївська

4

с. Захарівка

Врадіївський

Миколаївська

5

с. Іванівка

Врадіївський

Миколаївська

6

сел. Кам'яний Міст

Первомайський

Миколаївська

7

м. Первомайськ

 

Миколаївська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Південний Буг від г/п Олександрівка до гирла (виключаючи р. Інгул) (код М5.4.0.08)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

смт Любашівка

Любашівський

Одеська

2

с. Іванівка

Врадіївський

Миколаївська

3

с. Захарівка

Врадіївський

Миколаївська

4

с. Царедарівка

Доманівський

Миколаївська

5

м. Миколаїв

 

 

6

сел. Весняне

Миколаївський

Миколаївська

7

с. Крива Балка

Миколаївський

Миколаївська

8

с. Штукар

Веселинівський

Миколаївська

9

с. Михайлівка

Веселинівський

Миколаївська

10

с. Переселенці

Миколаївський

Одеська

11

с. Чарівне

Миколаївський

Одеська

12

с. Каре

Миколаївський

Одеська

13

с. Шевченко

Врадіївський

Миколаївська

14

с. Сирівське

Любашівський

Одеська

15

с. Олександрівка

Любашівський

Одеська

16

с. Іванівка

Любашівський

Одеська

17

с. Новоселівка

Любашівський

Одеська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Інгул від витоку до гирла р. Березівка (включаючи р. Березівка) (код М5.4.0.09)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Липівка

Олександрівський

Кіровоградська

2

с. Підлісне

Олександрівський

Кіровоградська

3

с. Топило

Знам'янський

Кіровоградська

4

с. Богданівка

Знам'янський

Кіровоградська

5

смт Знам'янка Друга

Знам'янський

Кіровоградська

6

с. Медерове

Кіровоградський

Кіровоградська

7

с. Васине

Знам'янський

Кіровоградська

8

с. Шарівка

Олександрійський

Кіровоградська

9

с. Білопіль

Новгородківський

Кіровоградська

10

с. Куцівка

Новгородківський

Кіровоградська

11

с. Мирне

Долинський

Кіровоградська

12

м. Долинська

Долинський

Кіровоградська

13

с. Садки

Устинівський

Кіровоградська

14

с. Береславка

Бобринецький

Кіровоградська

15

с. Тарасівка

Бобринецький

Кіровоградська

16

с. Бобринка

Бобринецький

Кіровоградська

17

с. Приют

Новоукраїнський

Кіровоградська

18

с. Семенасте

Новоукраїнський

Кіровоградська

19

с. Володимирівка

Кіровоградський

Кіровоградська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Інгул від гирла р. Березівка до гирла (код М5.4.0.10)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Бобринка

Бобринецький

Кіровоградська

2

с. Тарасівка

Бобринецький

Кіровоградська

3

с. Береславка

Бобринецький

Кіровоградська

4

с. Садки

Устинівський

Кіровоградська

5

смт Казанка

Казанківський

Миколаївська

6

с. Станційне

Новобузький

Миколаївська

7

с. Шевченкове

Новобузький

Миколаївська

8

сел. Полтавка

Новобузький

Миколаївська

9

с. Новоєгорівка

Баштанський

Миколаївська

10

с. Добре

Баштанський

Миколаївська

11

сел. Грейгове

Вітовський

Миколаївська

12

с. Миколаївське

Вітовський

Миколаївська

13

м. Миколаїв

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - Бузький лиман (код М5.4.0.11)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Крива Балка

Миколаївський

Миколаївська

2

сел. Весняне

Миколаївський

Миколаївська

3

м. Миколаїв

 

 

4

с. Миколаївське

Вітовський

Миколаївська

5

с. Зелене

Миколаївський

Миколаївська

 

Картосхема - район басейну річки Дон (код М6.5)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Одноробівка

Золочівський

Харківська

3

с. Газове

Валківський

Харківська

4

с. Санжари

Харківський

Харківська

5

с. Перекіп

Валківський

Харківська

6

с. Караван

Нововодолазький

Харківська

7

с. Таранівка

Зміївський

Харківська

8

м. Первомайський

 

Харківська

9

м. Лозова

 

Харківська

10

с. Дмитродар'ївка

Олександрівський

Донецька

11

с. Новотроїцьке

Добропільський

Донецька

12

м. Покровськ

 

Донецька

13

смт Очеретине

Ясинуватський

Донецька

14

м. Авдіївка

 

Донецька

15

м. Макіївка

 

Донецька

16

м. Горлівка (смт Пантелеймонівка)

 

Донецька

17

м. Горлівка

 

Донецька

18

м. Дебальцеве

 

Донецька

19

м. Петрівське

Антрацитівський

Луганська

20

смт Іванівка

Антрацитівський

Луганська

21

смт Щотове

Антрацитівський

Луганська

22

м. Ровеньки

Антрацитівський

Луганська

23

смт Кундрюче

Довжанський

Луганська

24-1

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

 

Картосхема - суббасейн річки Сіверський Донець (код М6.5.1)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Одноробівка

Золочівський

Харківська

3

с. Газове

Валківський

Харківська

4

с. Санжари

Харківський

Харківська

5

с. Перекіп

Валківський

Харківська

6

с. Караван

Нововодолазький

Харківська

7

с. Таранівка

Зміївський

Харківська

8

м. Первомайський

 

Харківська

9

м. Лозова

 

Харківська

10

с. Дмитродар'ївка

Олександрівський

Донецька

11

с. Новотроїцьке

Добропільський

Донецька

12

м. Покровськ

 

Донецька

13

смт Очеретине

Ясинуватський

Донецька

14

м. Авдіївка

 

Донецька

15

м. Макіївка

 

Донецька

16

смт Пантелеймонівка

 

Донецька

17

м. Горлівка

 

Донецька

18

м. Дебальцеве

 

Донецька

19

м. Петрівське

Антрацитівський

Луганська

20

смт Іванівка

Антрацитівський

Луганська

21

смт Щотове

Антрацитівський

Луганська

22

м. Ровеньки

 

Луганська

23

смт Кундрюче

Довжанський

Луганська

24-1

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від державного кордону до греблі Печенізького водосховища (код М6.5.1.01)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

с. Тернова

Харківський

Харківська

2-3

державний кордон з Російською Федерацією

 

 

4

с. Широке

Великобурлуцький

Харківська

5

с. Підсереднє

Великобурлуцький

Харківська

6

с. Червона Хвиля

Великобурлуцький

Харківська

7

с. Молодова

Вовчанський

Харківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від греблі Печенізького водосховища до г/п Зміїв (виключаючи р. Уди) (код М6.5.1.02)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

с. Перекіп

Валківський

Харківська

2

смт Ков'яги

Валківський

Харківська

3

с. Мізяки

Валківський

Харківська

4

с. Тетющине

Валківський

Харківська

5

с. Пасічне

Валківський

Харківська

6

с. Огульці

Валківський

Харківська

7

с. Буцьківка

Валківський

Харківська

8

с. Спартаси

Харківський

Харківська

9

с. Барчани

Харківський

Харківська

10

с. Санжари

Харківський

Харківська

11

м. Люботин

 

Харківська

12

смт Коротич

Харківський

Харківська

13

смт Високий

Харківський

Харківська

14

с. Звідки

Зміївський

Харківська

15

с. Борова

Зміївський

Харківська

16

смт Есхар

Чугуївський

Харківська

17

м. Чугуїв

 

Харківська

18

с. Елітне

Харківський

Харківська

19

с. Верхня Роганка

Харківський

Харківська

20

с. Молодова

Вовчанський

Харківська

21

с. Червона Хвиля

Великобурлуцький

Харківська

22

с. Підсереднє

Великобурлуцький

Харківська

23

с. Широке

Великобурлуцький

Харківська

24-25

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

26

смт Великий Бурлук

Великобурлуцький

Харківська

27

с. Шипувате

Великобурлуцький

Харківська

28

с. Гусинка

Куп'янський

Харківська

29

с. Михайлівка

Шевченківський

Харківська

30

с. Первомайське

Шевченківський

Харківська

31

с. Гроза

Шевченківський

Харківська

32

смт Шевченкове

Шевченківський

Харківська

33

с. Дачне

Зміївський

Харківська

34

с. Задонецьке

Зміївський

Харківська

35

с. Іськів Яр

Зміївський

Харківська

36

с. Пасіки

Зміївський

Харківська

37

с. Таранівка

Зміївський

Харківська

38

с. Станичне

Нововодолазький

Харківська

39

с. Ляшівка

Нововодолазький

Харківська

40

с. Минківка

Валківський

Харківська

41

с. Рудий Байрак

Валківський

Харківська

42

с. Корнієнкове

Валківський

Харківська

43

с. Заміське

Валківський

Харківська

44

с. Сніжків

Валківський

Харківська

45

с. Кантакузівка

Валківський

Харківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Уди (код М6.5.1.03)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

с. Одноробівка

Золочівський

Харківська

2-3

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

4

с. Тернова

Харківський

Харківська

5

с. Верхня Роганка

Харківський

Харківська

6

с. Елітне

Харківський

Харківська

7

м. Чугуїв

 

Харківська

8

смт Есхар

Чугуївський

Харківська

9

с. Борова

Зміївський

Харківська

10

с. Звідки

Зміївський

Харківська

11

смт Високий

Харківський

Харківська

12

смт Коротич

Харківський

Харківська

13

м. Люботин

 

Харківська

14

с. Санжари

Харківський

Харківська

15

смт Манченки

Харківський

Харківська

16

с. Мищенки

Харківський

Харківська

17

с. Газове

Валківський

Харківська

18

с. Ріпки

Богодухівський

Харківська

19

с. Горького

Богодухівський

Харківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від г/п Зміїв до гирла р. Берека (код М6.5.1.04)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Пасіки

Зміївський

Харківська

2

с. Іськів Яр

Зміївський

Харківська

3

с. Задонецьке

Зміївський

Харківська

4

с. Дачне

Зміївський

Харківська

5

смт Шевченкове

Шевченківський

Харківська

6

с. Гроза

Шевченківський

Харківська

7

с. Первомайське

Шевченківський

Харківська

8

с. Чорнобаївка

Ізюмський

Харківська

9

с. Сухий Яр

Ізюмський

Харківська

10

с. Новоселівка

Балаклійський

Харківська

11

с. Олександрівка

Ізюмський

Харківська

12

с. Іванчуківка

Ізюмський

Харківська

13

с. Петрівське

Балаклійський

Харківська

14

с. Іванівка

Барвінківський

Харківська

15

с. Серафимівка

Балаклійський

Харківська

16

с. Киселі

Первомайський

Харківська

17

с. Новоберецьке

Первомайський

Харківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Берека (код М6.5.1.05)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Троїцьке

Первомайський

Харківська

2

с. Киселі

Первомайський

Харківська

3

с. Серафимівка

Балаклійський

Харківська

4

с. Іванівка

Барвінківський

Харківська

5

с. Петрівське

Балаклійський

Харківська

6

с. Заводи

Ізюмський

Харківська

7

с. Червоне

Барвінківський

Харківська

8

с. Високе

Барвінківський

Харківська

9

с. Рижове

Близнюківський

Харківська

10

с. Бурбулатове

Близнюківський

Харківська

11

с. Садове

Близнюківський

Харківська

12

смт Близнюки

Близнюківський

Харківська

13

с. Батюшки

Близнюківський

Харківська

14

с. Шевченкове Перше

Близнюківський

Харківська

15

с. Квітневе

Близнюківський

Харківська

16

м. Лозова

 

Харківська

17

с. Українське

Лозівський

Харківська

18

с. Царедарівка

Лозівський

Харківська

19

с. Запорізьке

Лозівський

Харківська

20

с. Чернігівське

Лозівський

Харківська

21

смт Краснопавлівка

Лозівський

Харківська

22

с. Роздолля

Первомайський

Харківська

23

с. Біляївка

Первомайський

Харківська

24

с. Побєда

Первомайський

Харківська

25

м. Первомайський

 

Харківська

26

с. Нове

Первомайський

Харківська

27

с. Трійчате

Первомайський

Харківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від гирла р. Берека до кордону Харківської та Донецької областей (виключаючи р. Оскіл) (код М6.5.1.06)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Сухий Яр

Ізюмський

Харківська

2

с. Розсохувате

Ізюмський

Харківська

3

с. Попасне

Ізюмський

Харківська

4

с. Підвисоке

Борівський

Харківська

5

с. Мирне

Борівський

Харківська

6

с. Голубівка

Борівський

Харківська

7

с. Олександрівка

Лиманський

Донецька

8

с. Довгеньке

Ізюмський

Харківська

9

с. Заводи

Ізюмський

Харківська

10

с. Іванчуківка

Ізюмський

Харківська

11

с. Олександрівка

Ізюмський

Харківська

12

с. Новоселівка

Балаклійський

Харківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Оскіл від державного кордону до г/п Куп'янськ (код М6.5.1.07)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

3

с. Добролюбівка

Дворічанський

Харківська

4

с. Степова Новоселівка

Куп'янський

Харківська

5

с. Подоли

Куп'янський

Харківська

6

смт Куп'янськ-Вузловий

Куп'янський

Харківська

7

м. Куп'янськ

 

Харківська

8

с. Гусинка

Куп'янський

Харківська

9

с. Шипувате

Великобурлуцький

Харківська

10

смт Великий Бурлук

Великобурлуцький

Харківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Оскіл від г/п Куп'янськ до гирла (код М6.5.1.08)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Михайлівка

Шевченківський

Харківська

2

м. Куп'янськ

 

Харківська

3

смт Куп'янськ-Вузловий

Куп'янський

Харківська

4

с. Подоли

Куп'янський

Харківська

5

с. Степова Новоселівка

Куп'янський

Харківська

6

с. Кислівка

Куп'янський

Харківська

7

с. Котлярівка

Куп'янський

Харківська

8

с. Новосергіївка

Борівський

Харківська

9

с. Чернещина

Борівський

Харківська

10

с. Степове

Борівський

Харківська

11

с. Червоний Став

Борівський

Харківська

12

с. Ізюмське

Борівський

Харківська

13

с. Коровій Яр

Лиманський

Донецька

14

с. Кримки

Лиманський

Донецька

15

с. Голубівка

Борівський

Харківська

16

с. Мирне

Борівський

Харківська

17

с. Підвисоке

Борівський

Харківська

18

с. Попасне

Ізюмський

Харківська

19

с. Розсохувате

Ізюмський

Харківська

20

с. Чорнобаївка

Ізюмський

Харківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від кордону Харківської та Донецької областей до кордону Донецької та Луганської областей (виключаючи рр. Казенний Торець, Бахмутка) (код М6.5.1.09)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Новоселівське

Сватівський

Луганська

2

с. Попівка

Сватівський

Луганська

3

с. Дронівка

Бахмутський

Донецька

4

м. Миколаївка

Слов'янський

Донецька

5

с. Старий Караван

Лиманський

Донецька

6

смт Райгородок

Слов'янський

Донецька

7

с. Маяки

Слов'янський

Донецька

8

с. Олександрівка

Лиманський

Донецька

9

с. Кримки

Лиманський

Донецька

10

с. Коровій Яр

Лиманський

Донецька

11

с. Ізюмське

Борівський

Харківська

12

с. Червоний Став

Борівський

Харківська

13

с. Степове

Борівський

Харківська

14

с. Чернещина

Борівський

Харківська

15

с. Новосергіївка

Борівський

Харківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Казенний Торець (код М6.5.1.10)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Рижове

Близнюківський

Харківська

2

с. Високе

Барвінківський

Харківська

3

с. Червоне

Барвінківський

Харківська

4

с. Довгеньке

Ізюмський

Харківська

5

с. Маяки

Слов'янський

Донецька

6

смт Райгородок

Слов'янський

Донецька

7

с. Старий Караван

Лиманський

Донецька

8

м. Слов'янськ

 

Донецька

9

с. Оріхуватка

Слов'янський

Донецька

10

с. Малинівка

Слов'янський

Донецька

11

с. Тихонівка

Слов'янський

Донецька

12

с. Маркове

Костянтинівський

Донецька

13

м. Часів Яр

Бахмутський

Донецька

14

м. Торецьк

 

Донецька

15

смт Північне

 

Донецька

16

м. Горлівка

 

Донецька

17

с. Михайлівка

Бахмутський

Донецька

18

смт Пантелеймонівка

 

Донецька

19

с. Рясне

Ясинуватський

Донецька

20

смт Ясинівка

 

Донецька

21

м. Ясинувата

 

Донецька

22

м. Авдіївка

 

Донецька

23

смт Очеретине

Ясинуватський

Донецька

24

с. Желанне

Ясинуватський

Донецька

25

м. Новогродівка

 

Донецька

26

сел. Котлине

Покровський

Донецька

27

м. Покровськ

 

Донецька

28

м. Родинське

Покровський

Донецька

29

с. Дорожнє

Добропільський

Донецька

30

с. Нове Шахове

Добропільський

Донецька

31

с. Вільне

Добропільський

Донецька

32

с. Кутузівка

Добропільський

Донецька

33

с. Новотроїцьке

Добропільський

Донецька

34

с. Новоявленка

Олександрівський

Донецька

35

с. Дмитродар'ївка

Олександрівський

Донецька

36

с. Варварівка

Олександрівський

Донецька

37

с. Єлизаветівка

Олександрівський

Донецька

38

с. Малинівка

Барвінківський

Харківська

39

с. Бурлатове

Близнюківський

Харківська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Бахмутка (код М6.5.1.11)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Дронівка

Бахмутський

Донецька

2

м. Сіверськ

Бахмутський

Донецька

3

с. Золотарівка

Попаснянський

Луганська

4

с. Верхньокам'янка

Попаснянський

Луганська

5

с. Берестове

Бахмутський

Донецька

6

с. Василівка

Бахмутський

Донецька

7

с. Липове

Бахмутський

Донецька

8

смт Комишуваха

Попаснянський

Луганська

9

м. Попасна

Попаснянський

Луганська

10

с. Семигір'я

Бахмутський

Донецька

11

с. Доломітне

Бахмутський

Донецька

12

м. Горлівка

 

Донецька

13

смт Пантелеймонівка

 

Донецька

14

смт Кринична

 

Донецька

15

м. Макіївка

 

Донецька

16

м. Ясинувата

 

Донецька

17

смт Ясинівка

 

Донецька

18

с. Рясне

 

Донецька

19

смт Пантелеймонівка

 

Донецька

20

с. Михайлівка

Бахмутський

Донецька

21

смт Північне

 

Донецька

22

м. Часів Яр

Бахмутський

Донецька

23

с. Маркове

Костянтинівський

Донецька

24

с. Тихонівка

Слов'янський

Донецька

25

с. Малинівка

Слов'янський

Донецька

26

с. Оріхуватка

Слов'янський

Донецька

27

м. Слов'янськ

 

Донецька

28

м. Миколаївка

Слов'янський

Донецька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від кордону Донецької та Луганської областей до г/п Лисичанськ (виключаючи рр. Красна, Борова) (код М6.5.1.12)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Кремінна

Кремінський

Луганська

2

м. Рубіжне

 

Луганська

3

с. Синецький

Попаснянський

Луганська

4

м. Сєвєродонецьк

 

Луганська

5

смт Метьолкіне

Попаснянський

Луганська

6

с. Підлісне

Попаснянський

Луганська

7

смт Врубівка

Попаснянський

Луганська

8

с. Липове

Бахмутський

Донецька

9

с. Василівка

Бахмутський

Донецька

10

с. Берестове

Бахмутський

Донецька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Красна (код М6.5.1.13)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Головкове

Троїцький

Луганська

3

с. Кочине-Розпасіївка

Білокуракинський

Луганська

4

м. Кремінна

Кремінський

Луганська

5

с. Попівка

Сватівський

Луганська

6

с. Новоселівське

Сватівський

Луганська

7

с. Котлярівка

Куп'янський

Харківська

8

с. Кислівка

Куп'янський

Харківська

9

с. Добролюбівка

Дворічанський

Харківська

10-1

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Борова (код М6.5.1.14)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Шовкунівка

Білокуракинський

Луганська

2

с. Малохатка

Старобільський

Луганська

3

с. Валуйки

Старобільський

Луганська

4

с. Попасне

Новоайдарський

Луганська

5

смт Метьолкіне

Попаснянський

Луганська

6

м. Сєвєродонецьк

 

Луганська

7

с. Синецький

Попаснянський

Луганська

8

м. Рубіжне

 

Луганська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Сіверський Донець від г/п Лисичанськ до державного кордону (виключаючи рр. Айдар, Лугань, Деркул) (код М6.5.1.15)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

с. Антонівка

Старобільський

Луганська

2

с. Садки

Старобільський

Луганська

3

с. Західне

Старобільський

Луганська

4

с. Копані

Біловодський

Луганська

5

с. Парневе

Біловодський

Луганська

6

с. Широкий

Станично-Луганський

Луганська

7-8

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

9

м. Суходільськ

Сорокинський

Луганська

10

смт Тепле

Сорокинський

Луганська

11

с. Червона Поляна

Антрацитівський

Луганська

12

с. Ковпакове

Антрацитівський

Луганська

13

с. Переможне

Лутугинський

Луганська

14

м. Луганськ

 

 

15

с. Шишкове

Слов'яносербський

Луганська

16

с. Жолобок

Слов'яносербський

Луганська

17

смт Новотошківське

Попаснянський

Луганська

18

с. Оріхове

Попаснянський

Луганська

19

м. Гірське

Попаснянський

Луганська

20

смт Врубівка

Попаснянський

Луганська

21

с. Підлісне

Попаснянський

Луганська

22

с. Старий Айдар

Станично-Луганський

Луганська

23

м. Щастя

Новоайдарський

Луганська

24

сел. Побєда

Новоайдарський

Луганська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Айдар (код М6.5.1.16)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Лозове

Старобільський

Луганська

3

с. Тарабани

Старобільський

Луганська

4

с. Антонівка

Старобільський

Луганська

5

с. Побєда

Новоайдарський

Луганська

6

м. Щастя

Новоайдарський

Луганська

7

с. Старий Айдар

Станично-Луганський

Луганська

8

с. Попасне

Новоайдарський

Луганська

9

с. Валуйки

Старобільський

Луганська

10

с. Малохатка

Старобільський

Луганська

11

с. Шовкунівка

Білокуракинський

Луганська

12

с. Кочине-Розпасіївка

Білокуракинський

Луганська

13

с. Головкове

Троїцький

Луганська

14-1

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Лугань (код М6.5.1.17)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

смт Комишуваха

Попаснянський

Луганська

2

м. Гірське

Попаснянський

Луганська

3

с. Оріхове

Попаснянський

Луганська

4

смт Новотошківське

Попаснянський

Луганська

5

с. Жолобок

Слов'яносербський

Луганська

6

с. Шишкове

Слов'яносербський

Луганська

7

м. Луганськ

 

 

8

с. Переможне

Лутугинський

Луганська

9

смт Іванівка

Антрацитівський

Луганська

10

м. Петрово-Красносілля

Антрацитівський

Луганська

11

с. Комендантське

Антрацитівський

Луганська

12

смт Фащівка

Антрацитівський

Луганська

13

смт Чорнухине

Перевальський

Луганська

14

м. Дебальцеве

 

Донецька

15

м. Вуглегірськ

Бахмутський

Донецька

16

м. Горлівка

 

Донецька

17

с. Доломітне

Бахмутський

Донецька

18

с. Семигір'я

Бахмутський

Донецька

19

м. Попасна

Попаснянський

Луганська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Деркул (код М6.5.1.18)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

3

с. Широкий

Станично-Луганський

Луганська

4

с. Парневе

Біловодський

Луганська

5

с. Копані

Біловодський

Луганська

6

с. Західне

Старобільський

Луганська

7

с. Садки

Старобільський

Луганська

8

с. Тарабани

Старобільський

Луганська

9

с. Лозове

Старобільський

Луганська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Велика Кам'янка (у межах України) (код М6.5.1.19)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

с. Червона Поляна

Антрацитівський

Луганська

2

смт Тепле

Сорокинський

Луганська

3

м. Суходільськ

Сорокинський

Луганська

4-5

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

6

смт Кундрюче

Довжанський

Луганська

7

смт Вальянівське

Довжанський

Луганська

8

смт Новодар'ївка

Довжанський

Луганська

9

м. Ровеньки

 

Луганська

10

смт Картушине

Антрацитівський

Луганська

11

смт Щотове

Антрацитівський

Луганська

 

Картосхема - суббасейн Нижнього Дону (код М6.5.2) і водогосподарська ділянка - притоки р. Дон (в межах України) (код М6.5.2.20)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

смт Кундрюче

Довжанський

Луганська

2

смт Хмельницький

Довжанський

Луганська

3-4

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

 

Картосхема - район басейну річки Вісла (код А6.6)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Межисить

Ратнівський

Волинська

3

с. Жиричі

Ратнівський

Волинська

4

с. Заліси

Ратнівський

Волинська

5

с. Куснища

Любомльський

Волинська

6

с. Білин

Володимир-Волинський

Волинська

7

с. Війниця

Локачинський

Волинська

8

с. Привітне

Локачинський

Волинська

9

с. Пустомити

Горохівський

Волинська

10

с. Підбереззя

Горохівський

Волинська

11

с. Шайноги

Радехівський

Львівська

12

с. Грабова

Буський

Львівська

13

с. Підгірці

Бродівський

Львівська

14

с. Новоселище

Золочівський

Львівська

15

с. Вороняки

Золочівський

Львівська

16

с. Гологори

Золочівський

Львівська

17

с. Волове

Перемишлянський

Львівська

18

м. Львів

 

 

19

с. Зашків

Жовківський

Львівська

20

с. Добростани

Яворівський

Львівська

21

м. Городок

Городоцький

Львівська

22

с. Залужани

Городоцький

Львівська

23

с. Градівка

Городоцький

Львівська

24

с. Острів

Самбірський

Львівська

25

с. Вишенька

Мостиський

Львівська

26

с. Хлиплі

Мостиський

Львівська

27

с. Чижки

Старосамбірський

Львівська

28-29

державний кордон із Республікою Польща

 

 

29-1

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

31

с. Верхня Яблунька

Турківський

Львівська

32

с. Яворів

Турківський

Львівська

33-30

державний кордон із Республікою Польща

 

 

 

Картосхема - суббасейн річки Західний Буг (код А6.6.1)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Межисить

Ратнівський

Волинська

3

с. Жиричі

Ратнівський

Волинська

4

с. Заліси

Ратнівський

Волинська

5

с. Куснища

Любомльський

Волинська

6

с. Білин

Володимир-Волинський

Волинська

7

с. Війниця

Локачинський

Волинська

8

с. Привітне

Локачинський

Волинська

9

с. Пустомити

Горохівський

Волинська

10

с. Підбереззя

Горохівський

Волинська

11

с. Шайноги

Радехівський

Львівська

12

с. Грабова

Буський

Львівська

13

с. Підгірці

Бродівський

Львівська

14

с. Новоселище

Золочівський

Львівська

15

с. Вороняки

Золочівський

Львівська

16

с. Гологори

Золочівський

Львівська

17

с. Волове

Перемишлянський

Львівська

18

м. Львів

 

 

19

с. Зашків

Жовківський

Львівська

20

с. Війтівщина

Яворівський

Львівська

21-22

державний кордон із Республікою Польща

 

 

22-1

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Західний Буг від витоку до державного кордону (код А6.6.1.01)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Мовники

Іваничівський

Волинська

3

с. Литовеж

Іваничівський

Волинська

4

с. Грибовиця

Іваничівський

Волинська

5

с. Заболотці

Іваничівський

Волинська

6

с. Долинка

Іваничівський

Волинська

7

с. Печихвости

Горохівський

Волинська

8

с. Княже

Сокальський

Львівська

9

с. Журавники

Горохівський

Волинська

10

с. Шайноги

Радехівський

Львівська

11

с. Незнанів

Кам'янка-Бузький

Львівська

12

с. Грабова

Буський

Львівська

13

с. Ожидів

Буський

Львівська

14

с. Підгірці

Бродівський

Львівська

15

с. Новоселище

Золочівський

Львівська

16

с. Підлипці

Золочівський

Львівська

17

с. Вороняки

Золочівський

Львівська

18

с. Гологори

Золочівський

Львівська

19

с. Лагодів

Перемишлянський

Львівська

20

с. Затемне

Перемишлянський

Львівська

21

с. Волове

Перемишлянський

Львівська

22

м. Львів

 

 

23

м. Львів (смт Брюховичі)

 

 

24

с. Лісопотік

Яворівський

Львівська

25

с. Задебрі

Яворівський

Львівська

26

с. Капелюх

Жовківський

Львівська

27-1

державний кордон із Республікою Польща

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Західний Буг від державного кордону з Республікою Польща до державного кордону з Республікою Білорусь (код А6.6.1.02)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1-2

державний кордон із Республікою Білорусь

 

 

3

с. Межисить

Ратнівський

Волинська

4

с. Жиричі

Ратнівський

Волинська

5

с. Заліси

Ратнівський

Волинська

6

с. Яревище

Старовижівський

Волинська

7

с. Куснища

Любомльський

Волинська

8

с. Білин

Володимир-Волинський

Волинська

9

с. Міжлісся

Володимир-Волинський

Волинська

10

с. Війниця

Локачинський

Волинська

11

с. Войнин

Локачинський

Волинська

12

с. Привітне

Локачинський

Волинська

13

с. Коритниця

Локачинський

Волинська

14

с. Пустомити

Горохівський

Волинська

15

с. Озерці

Горохівський

Волинська

16

с. Підбереззя

Горохівський

Волинська

17

с. Печихвости

Горохівський

Волинська

18

с. Долинка

Іваничівський

Волинська

19

с. Заболотці

Іваничівський

Волинська

20

с. Грибовиця

Іваничівський

Волинська

21

с. Мовники

Іваничівський

Волинська

22-1

державний кордон із Республікою Польща

 

 

 

Картосхема - суббасейн річки Сан (А6.6.2) і водогосподарська ділянка - р. Сан та її притоки (в межах України) (А6.6.2.03)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Війтівщина

Яворівський

Львівська

3

с. Добростани

Яворівський

Львівська

4

м. Городок

Городоцький

Львівська

5

с. Залужани

Городоцький

Львівська

6

с. Градівка

Городоцький

Львівська

7

с. Острів

Самбірський

Львівська

8

с. Вишенька

Мостиський

Львівська

9

с. Хлиплі

Мостиський

Львівська

10

с. Чижки

Старосамбірський

Львівська

11-1

державний кордон із Республікою Польща

 

 

13

с. Верхня Яблунька

Турківський

Львівська

14

с. Яворів

Турківський

Львівська

15-12

державний кордон із Республікою Польща

 

 

 

Картосхема - район басейну річок Криму (код М5.7)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія адміністративного кордону

1-2

адміністративний кордон Автономної Республіки Крим і Херсонської області

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - західне узбережжя Кримського півострова (виключаючи рр. Кача, Альма, Чорна, Бельбек) (код М5.7.0.01)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія адміністративного кордону, населений пункт

Район Автономної Республіки Крим

1

м. Красноперекопськ

 

2

с. Ішунь

Красноперекопський

3

с. Воїнка

Красноперекопський

4

с. Шатри

Красноперекопський

5

с. Краснодарка

Красногвардійський

6

с. Тимашівка

Красногвардійський

7

с. Клепиніне

Красногвардійський

8

с. Миролюбівка

Красногвардійський

9

с. Янтарне

Красногвардійський

10

с. Полтавка

Красногвардійський

11

с. Комарівка

Красногвардійський

12

с. Звіздне

Красногвардійський

13

с. Сумське

Сімферопольський

14

с. Дубки

Сімферопольський

15

с. Віліне

Бахчисарайський

16

с. Піщане

Бахчисарайський

17-18

адміністративний кордон Автономної Республіки Крим і Херсонської області

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Кача (код М5.7.0.02)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район Автономної Республіки Крим

1

м. Бахчисарай

Бахчисарайський

2

с. Кримський

Бахчисарайський

3

с. Високе

Бахчисарайський

4

с. Тургенєвка

Бахчисарайський

5

с. Сирень

Бахчисарайський

6

с. Семеренка

Бахчисарайський

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Альма (код М5.7.0.03)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район Автономної Республіки Крим

1

с. Піщане

Бахчисарайський

2

с. Віліне

Бахчисарайський

3

с. Костянтинівка

Сімферопольський

4

с. Кримський

Бахчисарайський

5

м. Бахчисарай

Бахчисарайський

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Чорна (код М5.7.0.04)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

1

м. Севастополь

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Бельбек (код М5.7.0.05)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район Автономної Республіки Крим

1

с. Семеренка

Бахчисарайський

2

с. Сирень

Бахчисарайський

3

с. Тургенєвка

Бахчисарайський

4

с. Високе

Бахчисарайський

5

м. Севастополь

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - південне узбережжя Кримського півострова (код М5.7.0.06)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район Автономної Республіки Крим

1

м. Судак (с. Перевалівка)

 

2

с. Владиславівка

Кіровський

3

с. Октябрське

Ленінський

4

с. Войкове

Ленінський

5

с. Бондаренкове

Ленінський

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - узбережжя Азовського моря в межах Кримського півострова (виключаючи р. Салгир) (код М6.7.0.07)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія адміністративного кордону, населений пункт

Район Автономної Республіки Крим

1-2

адміністративний кордон Автономної Республіки Крим і Херсонської області

 

3

с. Бондаренкове

Ленінський

4

с. Войкве

Ленінський

5

с. Октябрське

Ленінський

6

с. Владиславівка

Кіровський

7

м. Судак (с. Перевалівка)

 

8

с. Некрасове

Білогірський

9

с. Коврове

Нижньогірський

10

с. Невське

Красногвардійський

11

с. Янтарне

Красногвардійський

12

с. Миролюбівка

Красногвардійський

13

с. Клепиніне

Красногвардійський

14

с. Тимашівка

Красногвардійський

15

с. Краснодарка

Красногвардійський

16

с. Шатри

Красноперекопський

17

с. Воїнка

Красноперекопський

18

с. Ішунь

Красноперекопський

19

м. Красноперекопськ

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Салгир (код М6.7.0.08)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район Автономної Республіки Крим

1

с. Сумське

Сімферопольський

2

с. Звіздне

Красногвардійський

3

с. Комарівка

Красногвардійський

4

с. Полтавка

Красногвардійський

5

с. Невське

Красногвардійський

6

с. Коврове

Нижньогірський

7

с. Некрасове

Білогірський

8

с. Костянтинівка

Сімферопольський

9

с. Дубки

Сімферопольський

 

Картосхема - район басейну річок Причорномор'я (код М5.8)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного та адміністративного кордонів, населений пункт

Район

Область

2

с. Салгани

Білгород-Дністровський

Одеська

3

смт Затока

Білгород-Дністровський

Одеська

4

с. Приморське

Кілійський район

Одеська

5

м. Арциз

Арцизький

Одеська

6

с. Теплиця

Арцизький

Одеська

7

с. Підгірне

Тарутинський

Одеська

8-1

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

9

с. Борщі

Подільський

Одеська

10

с. Білине

Балтський

Одеська

11

с. Жеребкове

Ананьївський

Одеська

12

с. Солтанівка

Любашівський

Одеська

13

с. Олександрівка

Любашівський

Одеська

14

с. Переселенці

Миколаївський

Одеська

15

с. Михайлівка

Веселинівський

Миколаївська

16

с. Штукар

Веселинівський

Миколаївська

17

с. Зелене

Миколаївський

Миколаївська

18

с. Безводне

Миколаївський

Миколаївська

19

м. Очаків

 

Миколаївська

20

с. Чорноморка

Очаківський

Миколаївська

21

с. Кароліно-Бугаз

Овідіопольський

Одеська

22

смт Овідіополь

Овідіопольський

Одеська

23

с. Повстанське

Біляївський

Одеська

24

м. Роздільна

Роздільнянський

Одеська

25

с. Новоборисівка

Великомихайлівський

Одеська

26

смт Затишшя

Захарівський

Одеська

27

с. Мардарівка

Подільський

Одеська

28

м. Подільськ

 

Одеська

29

с. Покровське

Очаківський

Миколаївська

30

с. Василівка

Очаківський

Миколаївська

31

с. Геройське

Голопристанський

Херсонська

32

с. Рибальче

Голопристанський

Херсонська

33

с. Гладківка

Голопристанський

Херсонська

34

с. Великий Клин

Голопристанський

Херсонська

35

с. Привільне

Олешківський

Херсонська

36

с. Зелений Под

Горностаївський

Херсонська

37

с. Лопатки

Горностаївський

Херсонська

38

с. Червоноблагодатне

Горностаївський

Херсонська

39

с. Запорізьке

Горностаївський

Херсонська

40

с. Софіївка

Новотроїцький

Херсонська

41

с. Маркеєв

Чаплинський

Херсонська

42

с. Молочне

Чаплинський

Херсонська

43

смт Мирне

Каланчацький

Херсонська

44-45

адміністративний кордон із Автономною Республікою Крим

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - узбережжя Чорного моря між гирлом р. Дунай та Дністровським лиманом (код М5.8.0.01)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

2

с. Салгани

Білгород-Дністровський

Одеська

3

смт Затока

Білгород-Дністровський

Одеська

4

с. Приморське

Кілійський район

Одеська

5

м. Арциз

Арцизький

Одеська

6

с. Теплиця

Арцизький

Одеська

7

с. Підгірне

Тарутинський

Одеська

8-1

державний кордон із Республікою Молдова

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - узбережжя Чорного моря між Дністровським лиманом та Дніпровським лиманом (виключаючи р. Тилігул з лиманом) (код М5.8.0.02)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Кароліно-Бугаз

Овідіопольський

Одеська

2

смт Овідіополь

Овідіопольський

Одеська

3

с. Повстанське

Біляївський

Одеська

4

м. Роздільна

Роздільнянський

Одеська

5

с. Новоборисівка

Великомихайлівський

Одеська

6

смт Затишшя

Захарівський

Одеська

7

с. Мардарівка

Подільський

Одеська

8

м. Подільськ

 

Одеська

9

с. Штукар

Веселинівський

Миколаївська

10

с. Зелене

Миколаївський

Миколаївська

11

с. Безводне

Миколаївський

Миколаївська

12

м. Очаків

 

Миколаївська

13

с. Чорноморка

Очаківський

Миколаївська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Тилігул з лиманом (код М5.8.0.03)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Подільськ

 

Одеська

2

с. Борщі

Подільський

Одеська

3

с. Білине

Балтський

Одеська

4

с. Жеребкове

Ананьївський

Одеська

5

с. Солтанівка

Любашівський

Одеська

6

с. Олександрівка

Любашівський

Одеська

7

с. Переселенці

Миколаївський

Одеська

8

с. Михайлівка

Веселинівський

Миколаївська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - узбережжя Чорного моря між Дніпровським лиманом та Кримським півостровом (код М5.8.0.04)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія адміністративного кордону, населений пункт

Район

Область

1

с. Покровське

Очаківський

Миколаївська

2

с. Василівка

Очаківський

Миколаївська

3

с. Геройське

Голопристанський

Херсонська

4

с. Рибальче

Голопристанський

Херсонська

5

с. Гладківка

Голопристанський

Херсонська

6

с. Великий Клин

Голопристанський

Херсонська

7

с. Привільне

Олешківський

Херсонська

8

с. Зелений Под

Горностаївський

Херсонська

9

с. Лопатки

Горностаївський

Херсонська

10

с. Червоноблагодатне

Горностаївський

Херсонська

11

с. Запорізьке

Горностаївський

Херсонська

12

с. Софіївка

Новотроїцький

Херсонська

13

с. Маркеєв

Чаплинський

Херсонська

14

с. Молочне

Чаплинський

Херсонська

15

смт Мирне

Каланчацький

Херсонська

16-17

адміністративний кордон із Автономною республікою Крим

 

 

 

Картосхема - район басейну річок Приазов'я (код М6.9)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного та адміністративного кордонів, населений пункт

Район

Область

2

с. Молочне

Чаплинський

Херсонська

3

с. Маркеєв

Чаплинський

Херсонська

4

с. Софіївка

Новотроїцький

Херсонська

5

с. Запорізьке

Горностаївський

Херсонська

6

с. Червоноблагодатне

Горностаївський

Херсонська

7

с. Костянтинівка

Великолепетиський

Херсонська

8

с. Самійлівка

Верхньорогачицький

Херсонська

9

смт Михайлівка

Михайлівський

Запорізька

10

с. Копані

Оріхівський

Запорізька

11

смт Комиш-Зоря

Більмацький

Запорізька

12

смт Розівка

Розівський

Запорізька

13

с. Зачатівка

Волноваський

Донецька

14

с. Хлібодарівка

Волноваський

Донецька

15

м. Волноваха

Волноваський

Донецька

16

м. Донецьк

 

 

17

м. Макіївка

 

Донецька

18

смт Пантелеймонівка

 

Донецька

19

м. Горлівка

 

Донецька

20

м. Дебальцеве

 

Донецька

21

смт Чорнухине

Перевальський

Луганська

22

с. Комендантське

Антрацитівський

Луганська

23

м. Петрово-Красносілля

Антрацитівський

Луганська

24

смт Іванівка

Антрацитівський

Луганська

25

смт Щотове

Антрацитівський

Луганська

26

м. Ровеньки

 

Луганська

27

смт Вальянівське

Довжанський

Луганська

28

смт Кундрюче

Довжанський

Луганська

29-30

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

31-1

адміністративний кордон Херсонської області та Автономної Республіки Крим

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - узбережжя Азовського моря від Кримського півострова до державного кордону (виключаючи рр. Молочна, Берда, Кальміус, Міус) (код М6.9.0.01)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного та адміністративного кордонів, населений пункт

Район

Область

2

смт Мирне

Каланчацький

Херсонська

3

с. Молочне

Чаплинський

Херсонська

4

с. Маркеєв

Чаплинський

Херсонська

5

с. Софіївка

Новотроїцький

Херсонська

6

с. Запорізьке

Горностаївський

Херсонська

7

с. Червоноблагодатне

Горностаївський

Херсонська

8

с. Костянтинівка

Великолепетиський

Херсонська

9

с. Самійлівка

Верхньорогачицький

Херсонська

10

с. Добровольчеське

Веселівський

Запорізька

11

с. Матвіївка

Веселівський

Запорізька

12

с. Долинське

Мелітопольський

Запорізька

13

с. Кирпичне

Мелітопольський

Запорізька

14

с. Шелюги

Якимівський

Запорізька

15

с. Косих

Якимівський

Запорізька

16

с. Лиманське

Якимівський

Запорізька

17

с. Нельгівка

Приморський

Запорізька

18

с. Верхній Токмак

Чернігівський

Запорізька

19

с. Вершина Друга

Більмацький

Запорізька

20

смт Нікольське

Нікольський

Донецька

21

м. Маріуполь

 

Донецька

22

с. Українське

Новоазовський

Донецька

23

с. Лукове

Бойківський

Донецька

24

м. Амвросіївка

Амвросіївський

Донецька

25

с. Харківське

Амвросіївський

Донецька

26

с. Лисиче

Амвросіївський

Донецька

27-28

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

29-1

адміністративний кордон Херсонської області та Автономної Республіки Крим

 

 

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Молочна (включаючи Молочний лиман) (код М6.9.0.02)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

с. Бурчак

Михайлівський

Запорізька

2

с. Дніпровка

Михайлівський

Запорізька

3

с. Чорноземне

Токмацький

Запорізька

4

с. Копані

Оріхівський

Запорізька

5

с. Новопрокопівка

Токмацький

Запорізька

6

с. Верхній Токмак

Чернігівський

Запорізька

7

с. Нельгівка

Приморський

Запорізька

8

смт Кирилівка

Якимівський

Запорізька

9

с. Лиманське

Якимівський

Запорізька

10

с. Косих

Якимівський

Запорізька

11

с. Шелюги

Якимівський

Запорізька

12

с. Кирпичне

Мелітопольський

Запорізька

13

с. Долинське

Мелітопольський

Запорізька

14

с. Матвіївка

Веселівський

Запорізька

15

смт Михайлівка

Михайлівський

Запорізька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Берда (код М6.9.0.03)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

смт Комиш-Зоря

Більмацький

Запорізька

2

с. Шевченківське

Більмацький

Запорізька

3

с. Кузнецівка

Розівський

Запорізька

4

смт Розівка

Розівський

Запорізька

5

с. Кальчинівка

Нікольський

Донецька

6

с. Новопетрівка

Бердянський

Запорізька

7

м. Бердянськ

 

Запорізька

8

с. Смирнове

Більмацький

Запорізька

9

с. Вершина Друга

Більмацький

Запорізька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Кальміус (виключаючи р. Кальчик) (код М6.9.0.04)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

смт Кринична

 

Донецька

2

м. Харцизьк

 

Донецька

3

с. Новомиколаївка

Шахтарський

Донецька

4

с. Федорівка

Амвросіївський

Донецька

5

м. Іловайськ

 

Донецька

6

смт Кутейникове

Амвросіївський

Донецька

7

с. Лукове

Бойківський

Донецька

8

с. Українське

Новоазовський

Донецька

9

м. Маріуполь

 

Донецька

10

смт Андріївка

Волноваський

Донецька

11

м. Волноваха

Волноваський

Донецька

12

смт Ольгинка

Волноваський

Донецька

13

смт Оленівка

Волноваський

Донецька

14

с. Луганське

Мар'їнський

Донецька

15

м. Донецьк

 

 

16

м. Ясинувата

 

Донецька

17

м. Макіївка

 

Донецька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Кальчик (код М6.9.0.05)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Населений пункт

Район

Область

1

м. Волноваха

Волноваський

Донецька

2

смт Андріївка

Волноваський

Донецька

3

м. Маріуполь

 

Донецька

4

с. Кальчинівка

Нікольський

Донецька

5

с. Зачатівка

Волноваський

Донецька

6

с. Хлібодарівка

Волноваський

Донецька

7

с. Голубицьке

Волноваський

Донецька

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Міус від витоку до державного кордону (виключаючи р. Кринка) (код М6.9.0.06)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

м. Петрово-Красносілля

Антрацитівський

Луганська

2

смт Іванівка

Антрацитівський

Луганська

3

с. Ковпакове

Антрацитівський

Луганська

4

смт Щотове

Антрацитівський

Луганська

5

смт Картушине

Антрацитівський

Луганська

6

м. Ровеньки

 

Луганська

7

смт Новодар'ївка

Довжанський

Луганська

8

смт Вальянівське

Довжанський

Луганська

9

смт Кундрюче

Довжанський

Луганська

10-11

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

12

смт Первомайський

Шахтарський

Донецька

13

м. Сніжне

 

Донецька

14

м. Чистякове

 

Донецька

15

смт Пелагіївка

Шахтарський

Донецька

16

смт Розсипне

Шахтарський

Донецька

17

с. Кумшацьке

Шахтарський

Донецька

18

с. Нікішине

Шахтарський

Донецька

19

смт Фащівка

Антрацитівський

Луганська

20

с. Комендантське

Антрацитівський

Луганська

 

Картосхема - водогосподарська ділянка - р. Кринка від витоку до державного кордону (код М6.9.0.07)

  

Опис межі

Точка на картосхемі

Лінія державного кордону, населений пункт

Район

Область

1

м. Горлівка

 

Донецька

2

м. Вуглегірськ

Бахмутський

Донецька

3

м. Дебальцеве

 

Донецька

4

смт Чорнухине

Перевальський

Луганська

5

с. Нікішине

Шахтарський

Донецька

6

с. Кумшацьке

Шахтарський

Донецька

7

смт Розсипне

Шахтарський

Донецька

8

смт Пелагіївка

Шахтарський

Донецька

9

м. Чистякове

 

Донецька

10

м. Сніжне

 

Донецька

11

смт Первомайський

Шахтарський

Донецька

12

с. Новоукраїнське

Амвросіївський

Донецька

13-14

державний кордон із Російською Федерацією

 

 

15

с. Лисиче

Амвросіївський

Донецька

16

с. Харківське

Амвросіївський

Донецька

17

м. Амвросіївка

Амвросіївський

Донецька

18

с. Жукова Балка

Амвросіївський

Донецька

19

смт Кутейникове

Амвросіївський

Донецька

20

м. Іловайськ

Амвросіївський

Донецька

21

с. Федорівка

Амвросіївський

Донецька

22

с. Новомиколаївка

Шахтарський

Донецька

23

м. Харцизьк

 

Донецька

24

смт Кринична

 

Донецька

25

смт Пантелеймонівка

 

Донецька

____________

Опрос