Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые нормативно-правовые акты Министерства внутренних дел Украины

МВД
Приказ от 23.05.2016 № 408
действует с 05.07.2016

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.05.2016

м. Київ

N 408

Зареєстрований в Міністерстві юстиції України
16 червня 2016 р. за N 872/29002

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства внутрішніх справ України

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади"

НАКАЗУЮ:

1. У додатку 5 до Інструкції про порядок організації роботи територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ України щодо державної акредитації закладів, які проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та атестації їх спеціалістів, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 07 грудня 2009 року N 515, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22 січня 2010 року за N 72/17367, слова "Начальникові управління (відділу) Державтоінспекції ______________________________________________________________________" замінити словами
                                                        (назва підрозділу, прізвище, ініціали)

"Директорові _________________________________________________________________________".
                                            (найменування територіального органу з надання сервісних послуг МВС, прізвище, ініціали)

2. Унести зміну до Положення про акредитаційну комісію з державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 18 лютого 2016 року N 115, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 березня 2016 року за N 322/28452, виклавши абзац п'ятий розділу III в такій редакції:

"здійснення аналізу якості проведення закладом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів шляхом звірки інформації, наявної в базах даних, якими користуються територіальні органи з надання сервісних послуг МВС, з поданими суб'єктами господарювання документами;".

3. Унести зміну до Положення про атестаційну комісію з атестації спеціалістів закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 18 лютого 2016 року N 115, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 березня 2016 року за N 323/28453, виклавши абзац дев'ятий пункту 1 розділу III в такій редакції:

"здійснення аналізу якості проведення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів шляхом звірки інформації, наявної в базах даних, якими користуються територіальні органи з надання сервісних послуг МВС, з поданими суб'єктами господарювання документами;".

4. Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу (Боднар В. Є.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Міністр

А. Б. Аваков

Опрос