Идет загрузка документа (13 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка списания сумм задолженности фактических расходов на выплату и доставку пенсий, назначенных в соответствии со статьей 13 Закона Украины "О пенсионном обеспечении"

Пенсионный фонд
Порядок, Постановление от 25.12.2015 № 27-2
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

25.12.2015

м. Київ

N 27-2

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 січня 2016 р. за N 94/28224

Про затвердження Порядку списання сум заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою правління Пенсійного фонду України
 від 2 жовтня 2020 року N 18-1)

Відповідно до пункту 2 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України від 12 листопада 2015 року N 802-VIII "Про внесення зміни до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" щодо уточнення об'єкта оподаткування для платників, що обрали спрощену систему оподаткування" та пункту 10 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2014 року N 280, правління Пенсійного фонду України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Порядок списання сум заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", що додається.

2. Департаменту платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб (Андрійчук Т. М.) та юридичному управлінню (Рябцева Т. Б.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова правління

О. Б. Зарудний

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

О. Мірошниченко

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

С. М. Кондрюк

Голова Державної
регуляторної служби України

К. М. Ляпіна

Міністр соціальної
політики України

П. Розенко

 

Порядок
списання сум заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення"

1. Цей Порядок розроблено відповідно до пункту 2 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України від 12 листопада 2015 року N 802-VIII "Про внесення зміни до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" щодо уточнення об'єкта оподаткування для платників, що обрали спрощену систему оподаткування" (далі - Закон).

2. Цей Порядок визначає механізм списання сум заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (далі - фактичні витрати на виплату та доставку пенсій), що утворилася в період з 01 січня 2015 року до дати набрання чинності Законом у платників єдиного податку четвертої групи, що визначені у підпункті 4 пункту 291.4 статті 291 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України.

3. Управління Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах, а також у містах та районах визначають суми заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, зазначені у пункті 2 цього Порядку, за даними карток особових рахунків платників.

4. Списання сум заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій здійснюється за наказом начальника управління Пенсійного фонду України в районі, місті, районі у місті, а також у місті та районі, у якому зазначаються:

повне найменування платника - юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця;

код за ЄДРПОУ / реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідні органи державної фіскальної служби і мають відмітку у паспорті);

місцезнаходження / місце проживання платника;

сума заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, що утворилася в період з 01 січня 2015 року до 01 січня 2016 року, що підлягає списанню.

На підставі наказу платнику надсилається повідомлення про списання заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій (додаток).

5. Списані суми заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій відображаються в картках особових рахунків платників із зазначенням дати прийняття рішення про їх списання.

 

Директор департаменту
платежів до пенсійної системи та
захисту прав застрахованих осіб

Т. М. Андрійчук

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про списання заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення"

від "___" ___________ 20__ р.

Відповідно до пункту 2 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України від 12 листопада 2015 року N 802-VIII "Про внесення зміни до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" щодо уточнення об'єкта оподаткування для платників, що обрали спрощену систему оподаткування"

_____________________________________________________________________________________
                                                               (найменування органу Пенсійного фонду України)

повідомляє, що станом на "___" ____________________ 20___ р.

_____________________________________________________________________________________
                                      (найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи -
                                                                                                  підприємця)

_____________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________
(код за ЄДРПОУ / реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті))
_____________________________________________________________________________________
                                                                    (місцезнаходження / місце проживання платника)
списано заборгованість фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", що утворилася в період з 01 січня 2015 року до 01 січня 2016 року, в сумі _____________________________________________________________
                                                                                                                                  (сума словами)

_____________________________________________________________________________________
                                                                                                     (сума словами)

М. П.

Керівник (заступник керівника)

_________________________________
(найменування органу Пенсійного фонду
України)

___________
(підпис)

______________
(прізвище, ініціали)

____________

Опрос