Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок обследования на предмет выявления алкогольной, наркотической и токсичной зависимости кандидатов на службу в полицию

МВД
Приказ от 17.12.2015 № 1583
действует с 09.02.2016

ПОРЯДОК
обстеження на предмет виявлення алкогольної, наркотичної та токсичної залежності кандидатів на службу в поліцію

1. Обстеження на предмет виявлення алкогольної, наркотичної та токсичної залежності кандидатів на службу в поліцію (первинний профілактичний наркологічний огляд) проводиться відповідно до Закону України "Про психіатричну допомогу", статті 50 Закону України "Про Національну поліцію", постанови Кабінету Міністрів України від 06 листопада 1997 року N 1238 "Про обов'язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення" та наказу Міністерства охорони здоров'я України від 28 листопада 1997 року N 339 "Про вдосконалення системи профілактичних протиалкогольних та протинаркотичних заходів та обов'язкових профілактичних наркологічних оглядів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 грудня 1997 року за N 586/2390.

2. Первинний профілактичний наркологічний огляд кандидатів на службу в поліцію в закладах охорони здоров'я Міністерства внутрішніх справ України проводиться з урахуванням сертифіката (форма 140/о), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 листопада 1997 року N 1238 "Про обов'язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення", виданого наркологічним закладом за місцем постійного проживання кандидата.

3. Якщо результати огляду дають підставу підозрювати у кандидата на службу в поліцію наявність психічних та поведінкових розладів, обумовлених вживанням психоактивних речовин, лікарем-психіатром закладу охорони здоров'я МВС України проводиться додаткове обстеження з використанням тест-систем для експрес-діагностики стану алкогольного (наркотичного) сп'яніння.

4. При отриманні позитивного результату обстеження з використанням тест-систем для експрес-діагностики стану алкогольного (наркотичного) сп'яніння та у разі виявлення у кандидата на службу в поліцію ознак наркологічного захворювання він направляється на додаткове обстеження до психіатричного закладу Міністерства охорони здоров'я України.

5. Результати обстежень з використанням тест-систем для експрес-діагностики стану алкогольного (наркотичного) сп'яніння та результати додаткового обстеження у психіатричному закладі Міністерства охорони здоров'я України враховуються лікарем-психіатром при прийнятті рішення щодо придатності кандидата до служби в поліції.

 

В. о. начальника Управління медичного
забезпечення та реабілітації
Міністерства внутрішніх
справ України

О. В. Петраш

Опрос