Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые приказы Министерства образования и науки Украины

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 26.11.2015 № 1229
действует с 22.12.2015

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

26.11.2015

м. Київ

N 1229

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 листопада 2015 р. за N 1494/27939

Про внесення змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" та з метою упорядкування умов оплати праці деяких працівників навчальних закладів

НАКАЗУЮ:

1. Внести до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року N 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за N 1130/11410, такі зміни:

1) в абзаці другому підпункту 5 пункту 4 слова "їх заступників" виключити;

2) у додатку 5 позицію "Завідувач: навчально-виробничої майстерні, навчально-методичного кабінету, лабораторії" викласти в такій редакції:

"Завідувач: навчально-виробничої (навчальної) майстерні (господарства), навчально-методичного кабінету, лабораторії";

3) в абзаці п'ятому виносок до додатка 6 слова "Асистенту вчителя-реабілітолога" замінити словами "Асистенту вчителя-реабілітолога, асистенту вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням".

4) у додатку 11 позицію "Касир, стенографістка II категорії, друкарка I категорії, адміністратор, інспектор, інкасатор, комендант, секретар-друкарка, діловод, коректор, секретар навчального (навчально-методичного) відділу, лаборант, друкарка II категорії, секретар-стенографістка, експедитор з перевезення вантажів, оператор диспетчерської служби, старший табельник, паспортист, статистик, секретар навчальної частини, агент з постачання, експедитор, кресляр, нарядник, таксувальник, читець, архіваріус" після слів "секретар-друкарка," доповнити словами "секретар, оператор комп'ютерного набору,".

2. В пункті 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 25 травня 2006 року N 404 "Про впорядкування умов оплати праці працівників Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його управлінь", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 червня 2006 року за N 697/12571, слова "його заступників" та "їх заступників" виключити.

3. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Дерев'янка О. В.

 

Міністр

С. М. Квіт

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр
соціальної політики України

П. Розенко

Заступник Міністра
фінансів України

Р. П. Качур

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
сторони роботодавців на
національному рівні

О. Мірошниченко

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

С. М. Кондрюк

Опрос