Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Инструкция по заполнению формы первичной учетной документации N 001/тм "Запрос на телемедицинское консультирование"

Министерство здравоохранения
Форма, Приказ, Инструкция от 19.10.2015 № 681
действует с 04.12.2015

  

 

Інструкція
щодо заповнення форми первинної облікової документації N 001/тм "Запит на телемедичне консультування"

1. Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної облікової документації N 001/тм "Запит на телемедичне консультування" (далі - Форма N 001/тм).

2. Форма N 001/тм заповнюється лікуючим лікарем пацієнта.

3. У пункті 1 вказуються прізвище, ім'я, по батькові пацієнта.

4. У пункті 2 зазначається вік пацієнта - вказується кількість повних років (або місяців у випадку, коли пацієнтом є дитина віком до року).

5. У пункті 3 вказується стать пацієнта.

6. У пункті 4 зазначаються загальний анамнез (анамнез життя та анамнез хвороби), результати проведених діагностичних та лабораторних досліджень.

7. У пункті 5 зазначається діагноз пацієнта.

8. У пункті 6 формулюються запитання до лікаря-консультанта щодо уточнення діагнозу та рекомендації стосовно подальшого лікування, обстеження, реабілітації тощо.

9. У пункті 7 зазначається статус запиту на телемедичне консультування. У разі його ургентності робиться позначка у полі навпроти.

10. Форма N 001/тм надсилається лікарю-консультанту у формі електронного повідомлення, на яке накладено електронний цифровий підпис.

11. У разі відсутності у лікуючого лікаря електронного цифрового підпису він надає до кабінету телемедицини Форму N 001/тм на паперових носіях із власним підписом, завіреним лікарською печаткою. Оригінал Форми N 001/тм на паперових носіях зберігається в кабінеті телемедицини, строк зберігання - 25 років.

12. Запит на телемедичне консультування та відмітка про його виконання відображаються відповідним записом у журналі обліку телемедичних консультацій кабінету телемедицини.

 

В. о. директора
Медичного департаменту

С. Черняк

Опрос