Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О замещении в Государственной службе специальной связи и защиты информации Украины отдельных должностей военнослужащих государственными служащими и другими работниками

Администрация Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины
Порядок, Приказ от 22.09.2015 № 547
редакция действует с 18.02.2020

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.09.2015

м. Київ

N 547

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
07 жовтня 2015 р. за N 1207/27652

Про заміщення в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України окремих посад військовослужбовців державними службовцями та іншими працівниками

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
 від 21 листопада 2016 року N 724
,
від 16 січня 2020 року N 28

Відповідно до частини сьомої статті 11 Закону України "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України" та пункту 85 розділу IV Положення про проходження військової служби (навчання) військовослужбовцями Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого Указом Президента України від 31 липня 2015 року N 463,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок заміщення в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України окремих посад військовослужбовців державними службовцями та іншими працівниками (додається).

2. Затвердити Перелік посад військовослужбовців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які можуть заміщатися державними службовцями та іншими працівниками (додається).

3. Оплату праці державних службовців та інших працівників, які заміщують посади військовослужбовців, здійснювати на умовах, передбачених для відповідної категорії працівників, із асигнувань, виділених на грошове забезпечення (КЕКВ 2112).

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 28 листопада 2014 року N 650 "Про заміщення в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України окремих посад осіб начальницького складу державними службовцями та іншими працівниками згідно зі строковим трудовим договором", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 листопада 2014 року за N 1522/26299 (із змінами).

5. Департаменту кадрового забезпечення Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту кадрового забезпечення Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

7. Цей наказ набирає чинності з 01 січня 2016 року.

 

Голова Служби
генерал-майор Держспецзв'язку

Л. О. Євдоченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови Спільного
представницького органу сторони
роботодавців на національному рівні

О. Мірошниченко

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

С. М. Кондрюк

Голова Національного
агентства України
з питань державної служби

К. О. Ващенко

Міністр соціальної
політики України

П. Розенко

 

ПОРЯДОК
заміщення в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України окремих посад військовослужбовців державними службовцями та іншими працівниками

1. Цей Порядок визначає правові та організаційні засади заміщення в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України (далі - Держспецзв'язку) окремих посад військовослужбовців державними службовцями та іншими працівниками.

2. У Держспецзв'язку окремі посади військовослужбовців, у тому числі посади, укомплектовані військовослужбовцями на період їх відпусток по догляду за дитиною, можуть заміщатися державними службовцями та іншими працівниками Держспецзв'язку, що внесені до Переліку посад військовослужбовців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які можуть заміщатися державними службовцями та іншими працівниками (далі - Перелік).

3. Зазначені посади можуть заміщатися лише державними службовцями та іншими працівниками, які мають споріднену спеціальність, що відповідає коду Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 липня 2010 року N 327, зазначеному в Переліку.

4. Регулювання трудових відносин державних службовців та інших працівників, які заміщують посади військовослужбовців згідно з Переліком, здійснюється відповідно до законодавства.

5. У разі заміщення державними службовцями та іншими працівниками посад, укомплектованих військовослужбовцями, які перебувають у відпустках по догляду за дитиною, строковий трудовий договір із державними службовцями та іншими працівниками укладається на період цих відпусток.

6. Установити, що не підлягають заміщенню посади військовослужбовців, посадовими інструкціями яких передбачено право зберігати, носити, використовувати та застосовувати зброю на підставах і в порядку, визначених законодавством, посади керівників основних підрозділів і керівництва територіальних підрозділів Держспецзв'язку.

7. Державні службовці та інші працівники, які заміщують посади військовослужбовців згідно з Переліком, звільняються відповідно до законодавства.

 

Заступник директора Департаменту
кадрового забезпечення Адміністрації
Державної служби спеціального
зв'язку та захисту інформації України
полковник Держспецзв'язку

С. А. Кулинич

Опрос