Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об информационном взаимодействии между Единым государственным реестром юридических лиц и физических лиц - предпринимателей и информационными системами Пенсионного фонда Украины

Минюст, Министерство социальной политики Украины
Порядок, Приказ от 28.09.2015 № 1830/5/967
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.09.2015

м. Київ

N 1830/5/967

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 жовтня 2015 р. за N 1194/27639

Про інформаційну взаємодію між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформаційними системами Пенсійного фонду України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України,
 Міністерства соціальної політики України
 від 13 липня 2016 року N 1915/5/755)

Відповідно до статті 171 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та з метою забезпечення інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформаційними системами Пенсійного фонду України

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформаційними системами Пенсійного фонду України, що додається.

2. Установити, що до запровадження інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформаційними системами Пенсійного фонду України цілодобово у режимі реального часу така взаємодія здійснюється в робочий час з урахуванням технічних можливостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформаційних систем Пенсійного фонду України відповідно до законодавства, але з інтервалом не більше ніж 2 години.

3. Адміністратору Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців вжити відповідних заходів, необхідних для реалізації цього наказу.

4. Департаменту цивільного, фінансового законодавства та законодавства з питань земельних відносин Міністерства юстиції України (Ференс О. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

5. Цей наказ набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти:

у Міністерстві юстиції України - на першого заступника Міністра Севостьянову Н. І.;

у Міністерстві соціальної політики України - на заступника Міністра Мущиніна В. В.

 

Міністр юстиції України

П. Петренко

Міністр соціальної
політики України

П. Розенко

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова правління
Пенсійного фонду України

О. Зарудний

 

ПОРЯДОК
інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформаційними системами Пенсійного фонду України

I. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає механізм інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Єдиний державний реєстр) та інформаційними системами Пенсійного фонду України (далі - Інформаційна взаємодія).

2. Інформаційна взаємодія здійснюється на центральному рівні в електронній формі інформаційно-телекомунікаційними засобами.

3. Інформаційна взаємодія згідно з цим Порядком здійснюється безоплатно.

4. Інформаційну взаємодію забезпечує адміністратор Єдиного державного реєстру та Пенсійний фонд України.

5. Для захисту інформації застосовують засоби криптографічного захисту інформації, що мають сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації.

6. При здійсненні Інформаційної взаємодії задіяні автоматизовані системи:

Міністерства юстиції України - Єдиний державний реєстр;

Пенсійного фонду України - інформаційні системи, ведення яких здійснює Пенсійний фонд України (далі - інформаційні системи).

7. Передача відомостей про проведені реєстраційні дії щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, у тому числі повідомлень державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, визначених Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", з Єдиного державного реєстру до інформаційних систем здійснюється автоматично програмними засобами ведення Єдиного державного реєстру одночасно з проведенням відповідної реєстраційної дії у такому реєстрі.

8. Пенсійний фонд України забезпечує доступ своїх територіальних органів до відомостей про проведені реєстраційні дії щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, отриманих з Єдиного державного реєстру.

9. Підтвердження щодо отримання відомостей про проведені реєстраційні дії щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з Єдиного державного реєстру здійснюється Пенсійним фондом України невідкладно після завершення обробки таких відомостей.

10. Пенсійний фонд України здійснює контроль відомостей, що надійшли з Єдиного державного реєстру, щодо відповідності кодів класифікаційних ознак класифікаторів та довідників, повноти заповнення полів реєстраційних карток.

11. Якщо відомості, що надійшли з Єдиного державного реєстру, при проведенні контролю визнані помилковими (неповними), Пенсійний фонд України направляє до Єдиного державного реєстру повідомлення про неприйняття відповідних відомостей із зазначенням причини їх неприйняття.

12. Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців вживає заходів для усунення недоліків, що призвели до неприйняття Пенсійним фондом України відомостей з Єдиного державного реєстру, та після їх усунення виправлені відомості передаються до Пенсійного фонду України відповідно до цього Порядку.

13. Структура та формат інформаційних файлів, що містять відомості, що передаються та приймаються в порядку Інформаційної взаємодії, процедури взаємодії інформаційних систем та зміни до них, порядок обміну відомостями про юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців визначаються Міністерством юстиції України та Пенсійним фондом України відповідними спільними рішеннями, які оформлюються окремими протоколами, підготовленими на підставі цього Порядку.

Інформаційні файли повинні містити повну актуальну інформацію щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців незалежно від того, яку частину відомостей про них було змінено.

Щодо кожної юридичної особи чи фізичної особи - підприємця в інформаційних файлах, які надходять з Єдиного державного реєстру до інформаційних систем, вказуються коди реєстраційних дій.

14. Для забезпечення уніфікованої обробки відомостей з Єдиного державного реєстру використовуються класифікатори та довідники.

Адміністратор Єдиного державного реєстру у строк, що не перевищує двох робочих днів з дати отримання класифікаторів і змін до них, забезпечує Пенсійний фонд України та державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців актуальними версіями класифікаторів, які використовуються в системі ведення Єдиного державного реєстру.

У разі внесення змін до довідників, які використовуються в системі ведення Єдиного державного реєстру, адміністратор Єдиного державного реєстру надає до Пенсійного фонду України ці зміни не пізніше ніж за п'ять робочих днів до введення їх у дію.

 

Директор Департаменту цивільного,
фінансового законодавства та
законодавства з питань земельних
відносин Міністерства юстиції України

О. М. Ференс

Заступник директора Департаменту
пенсійного забезпечення - начальник
відділу солідарної та спеціальних
пенсійних систем Міністерства
соціальної політики України

Т. В. Матюх

Опрос