Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Инструкция о порядке выдачи удостоверений участника боевых действий, нагрудных знаков "Ветеран войны - участник боевых действий" и листов талонов на право получения проездных билетов с 50-процентной скидкой их стоимости в Службе внешней разведки Украины

Служба внешней разведки
Приказ, Инструкция от 19.08.2015 № 302
редакция действует с 03.03.2017

  

Інструкція
про порядок видачі посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків "Ветеран війни - учасник бойових дій" та листів талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Службі зовнішньої розвідки України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Служби зовнішньої розвідки України
 від 30 листопада 2016 року N 358

1. Ця Інструкція визначає порядок видачі (замовлення, отримання, обліку) посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків "Ветеран війни - учасник бойових дій" та листів талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Службі зовнішньої розвідки України (далі - СЗРУ).

2. Підставою для видачі посвідчення учасника бойових дій, нагрудного знака та листа талонів є довідка, форма якої наведена у додатку 2 до Положення про Комісію з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій у Службі зовнішньої розвідки України, затвердженого наказом СЗРУ від 19 серпня 2015 року N 302, видана за рішенням Комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій у СЗРУ, або рішення міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера і деяких інших категорій осіб відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", яка утворюється Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Служби зовнішньої розвідки України від 30.11.2016 р. N 358)

3. Посвідчення учасника бойових дій, нагрудні знаки та листи талонів видаються кадровим підрозділом СЗРУ.

4. Облік, збереження, видача бланків посвідчень учасників бойових дій, нагрудних знаків та листів талонів здійснюються відповідно до чинного законодавства України.

5. За облік, збереження та видачу бланків посвідчень учасників бойових дій, нагрудних знаків та листів талонів відповідає співробітник кадрового підрозділу відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

6. За організацію роботи з видачі посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків та листів талонів, здійснення контролю за виконанням цієї роботи та її законністю відповідає керівник кадрового підрозділу СЗРУ.

7. Видача посвідчень, нагрудних знаків "Ветеран війни - учасник бойових дій" та листів талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості учасникам бойових дій реєструється в Книзі персонального обліку співробітників Служби зовнішньої розвідки України та інших осіб, яким видані посвідчення учасника бойових дій, нагрудні знаки "Ветеран війни - учасник бойових дій" та листи талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у СЗРУ (додаток).

8. У разі коли в посвідчення учасника бойових дій або у листи талонів внесено помилковий запис, за заявою військовослужбовця (працівника) СЗРУ (далі - співробітник СЗРУ) або особи, звільненої зі служби (роботи) в СЗРУ (далі - інша особа), видається нове посвідчення або листи талонів, а зіпсовані - знищуються, про що складається акт, який зберігається в кадровому підрозділі СЗРУ, де були видані нове посвідчення та листи талонів.

У разі втрати нові листи талонів не видаються.

9. Якщо посвідчення стало непридатним або було втрачене, то за заявою співробітника СЗРУ або іншої особи видається нове посвідчення замість утраченого або зіпсованого.

10. Замовлення на виготовлення бланків посвідчень, нагрудних знаків та листів талонів проводиться фінансовим підрозділом за заявкою кадрового підрозділу СЗРУ.

 

Начальник Управління кадрів
Служби зовнішньої розвідки України

Г. Гарбар

 

КНИГА ПЕРСОНАЛЬНОГО ОБЛІКУ
співробітників Служби зовнішньої розвідки України та інших осіб, яким видані посвідчення учасника бойових дій, нагрудні знаки "Ветеран війни - учасник бойових дій" та листи талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у СЗРУ

N
з/п

Військове звання

Прізвище, ім'я та по батькові

Підстава для визнання учасником бойових дій

Номер та дата протоколу комісії про визнання учасником бойових дій

Серія та номер посвідчення

Дата і підпис про отримання посвідчення

Серія та номер листа талонів

Дата і підпис про отримання листа талонів

Дата і підпис про отримання нагрудного знака

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

____________

Опрос