Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Порядку организации и проведения личного приема граждан в Министерстве социальной политики Украины

Министерство социальной политики Украины
Приказ от 17.08.2015 № 846
действует с 06.10.2015

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.08.2015

м. Київ

N 846

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
04 вересня 2015 р. за N 1063/27508

Про затвердження Змін до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Міністерстві соціальної політики України

Відповідно до статті 22 Закону України "Про звернення громадян", статті 1 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року N 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", з метою вдосконалення організації особистого прийому громадян в апараті Мінсоцполітики України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Міністерстві соціальної політики України, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 07 листопада 2011 року N 426, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 листопада 2011 року за N 1320/20058, що додаються.

2. Управлінню звернень громадян та контролю виконання (С. Гацанюк) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату В. Іванкевича.

 

Перший заступник Міністра

В. Шевченко

 

Зміни
до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Міністерстві соціальної політики України

1. У пункті 2:

в абзаці першому слова "заступником Міністра" замінити словами "заступниками Міністра та заступником Міністра з питань європейської інтеграції";

в абзаці другому слова "заступник Міністра - керівник апарату або заступник Міністра" замінити словами "один із заступників Міністра відповідно до розподілу обов'язків".

2. У пункті 3:

абзац перший викласти в такій редакції:

"3. Попередній запис на особистий прийом до керівників Міністерства проводиться працівниками відділу звернень та прийому громадян Управління звернень громадян та контролю виконання (далі - Відділ) не пізніше ніж за один робочий день до дати проведення особистого прийому:

з понеділка по четвер - з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;

у п'ятницю - з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 15.30.

Напередодні святкових і неробочих днів проведення попереднього запису громадян на особистий прийом скорочується на одну годину.";

абзац четвертий викласти в такій редакції:

"Прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України, осіб, нагороджених орденом Героїв Небесної Сотні, проводиться в першочерговому порядку.".

3. Пункт 4 викласти в такій редакції:

"4. Організацію особистого прийому громадян керівниками і спеціалістами самостійних структурних підрозділів Міністерства та Державної служби зайнятості (Центральний апарат) здійснюють працівники Відділу.

Особистий прийом громадян керівниками і спеціалістами самостійних структурних підрозділів Міністерства та Державної служби зайнятості (Центральний апарат) відповідно до компетенції проводиться щодня, крім вихідних і святкових днів:

з понеділка по четвер - з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;

у п'ятницю - з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 15.30.

Напередодні святкових і неробочих днів проведення особистого прийому громадян скорочується на одну годину.

Особистий прийом громадян керівниками і спеціалістами самостійних структурних підрозділів Міністерства та Державної служби зайнятості (Центральний апарат) проводиться виключно в громадській приймальні Міністерства згідно з графіками на спеціально відведених для цього робочих місцях і передбачає безпосереднє спілкування працівника та громадянина (заявника).

Керівники і спеціалісти самостійних структурних підрозділів Міністерства та Державної служби зайнятості (Центральний апарат) для надання консультацій громадянам, які звернулися до громадської приймальні Міністерства, після відповідного повідомлення працівниками Відділу зобов'язані прибути до громадської приймальні.

Графіки особистого прийому громадян, затверджені керівниками самостійних структурних підрозділів Міністерства та Державної служби зайнятості (Центральний апарат) і погоджені з начальником Управління звернень громадян та контролю виконання Міністерства, передаються до Відділу.".

 

Заступник начальника
Управління звернень громадян
та контролю виконання -
начальник відділу звернень
та прийому громадян

Л. Кірік

Опрос