Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в решение Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку от 06 августа 2013 года N 1412

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.07.2015 № 1085
действует с 08.09.2015

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

24.07.2015

м. Київ

N 1085

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 серпня 2015 р. за N 960/27405

Про внесення змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 06 серпня 2013 року N 1412

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", Закону України "Про депозитарну систему України" та з метою забезпечення захисту прав інвесторів та дотримання учасниками ринку цінних паперів вимог актів законодавства Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Доповнити пункт 2 рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 06 серпня 2013 року N 1412 "Про затвердження Вимог до договору про обслуговування рахунку в цінних паперах", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 вересня 2013 року за N 1502/24034 (із змінами), новим абзацом такого змісту:

"Депозитарна установа у разі невчинення депонентом необхідних дій для приведення договору про відкриття рахунку в цінних паперах, укладеного до набрання чинності Законом, у відповідність до Вимог, може відмовити депоненту в проведенні депозитарних операцій (крім депозитарних операцій, пов'язаних із переведенням цінних паперів на власний рахунок, відкритий в іншій депозитарній установі (з наступним закриттям рахунку), закриттям рахунку в цінних паперах), наданні послуг, якщо це передбачено договором з депонентом та/або внутрішніми документами депозитарної установи.".

2. У реченні другому абзацу другого пункту 2 розділу I Вимог до договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, затверджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 06 серпня 2013 року N 1412, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 02 вересня 2013 року за N 1502/24034, слова "/територіальної громади" виключити.

3. Депозитарним установам протягом шести місяців з дня набрання чинності цим рішенням здійснити дії щодо приведення договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах, укладених з депонентами до набрання чинності цим рішенням, у відповідність до цього рішення шляхом розміщення повідомлення про необхідність внесення змін до договору на власній веб-сторінці в мережі Інтернет або направлення відповідного повідомлення депонентам.

4. Департаменту регулювання депозитарної та клірингової діяльності (І. Курочкіна) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Управлінню внутрішнього аудиту та комунікацій (О. Збаражська) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

6. Управлінню інформаційних технологій та діловодства (А. Заїка) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

7. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Д. Тарабакіна.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Опрос