Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Положению об учете и использовании средств специального фонда государственного бюджета в Министерстве обороны Украины

Минобороны
Приказ от 14.07.2015 № 337
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.07.2015

м. Київ

N 337

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 липня 2015 р. за N 919/27364

Про затвердження Змін до Положення про облік та використання коштів спеціального фонду державного бюджету в Міністерстві оборони України

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства оборони України
 від 10 жовтня 2013 року N 689
згідно з
 наказом Міністерства оборони України
 від 3 серпня 2016 року N 400)

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України "Про господарську діяльність у Збройних Силах України" та з метою вдосконалення системи обліку та використання коштів спеціального фонду в Міністерстві оборони України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Положення про облік та використання коштів спеціального фонду державного бюджету в Міністерстві оборони України, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 10 жовтня 2013 року N 689, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2013 року за N 1836/24368, що додаються.

2. Директору Департаменту фінансів Міністерства оборони України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр оборони України
генерал-полковник

С. Т. Полторак

 

ЗМІНИ
до Положення про облік та використання коштів спеціального фонду державного бюджету в Міністерстві оборони України

1. Абзац другий пункту 5 викласти в такій редакції:

"Якщо доходи бюджетних установ від надання послуг перевищують витрати, пов'язані з організацією та наданням послуг, бюджетні установи (за винятком військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, закладів культури, спорту та охорони здоров'я Збройних Сил України) щомісяця 50 відсотків таких коштів перераховують на спеціальні реєстраційні рахунки Міністерства оборони України.".

2. Абзац другий пункту 6 викласти в такій редакції:

"Якщо доходи бюджетних установ перевищують витрати, пов'язані з організацією додаткової (господарської) діяльності, бюджетні установи (за винятком військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, закладів культури, спорту та охорони здоров'я Збройних Сил України) щомісяця 50 відсотків таких коштів перераховують на спеціальні реєстраційні рахунки Міністерства оборони України.".

3. Пункт 7 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Міністерство оборони України спрямовує ці кошти на заходи, необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду державного бюджету за відповідною бюджетною програмою.".

4. Абзац перший пункту 8 викласти в такій редакції:

"8. Бюджетні установи (за винятком військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, закладів культури, спорту та охорони здоров'я Збройних Сил України) щомісяця 50 відсотків коштів, отриманих як плата за оренду майна (за винятком сум, які спрямовуються на відшкодування понесених витрат і сплату податків), перераховують на спеціальні реєстраційні рахунки Міністерства оборони України для фінансування першочергових заходів з утримання, облаштування, ремонту та придбання майна.".

5. У пункті 10 слова "у межах однієї групи власних надходжень" замінити словами "лише в межах однієї програми та однієї групи власних надходжень".

 

Директор Департаменту фінансів
Міністерства оборони України

І. Ю. Марко

Опрос