Идет загрузка документа (14 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня должностей и условий зачисления лицам начальствующего и рядового состава Экспертной службы Министерства внутренних дел Украины в выслугу лет для назначения пенсии на льготных условиях одного месяца службы за полтора месяца и Перечня работ по обезвреживанию взрывоопасных предметов, за выполнение которых лицам начальствующего и рядового состава Экспертной службы Министерства внутренних дел Украины засчитывается в выслугу лет для назначения пенсии на льготных условиях один месяц службы за полтора месяца

МВД
Перечень, Приказ от 29.05.2015 № 629
действует с 17.07.2015

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.05.2015

м. Київ

N 629

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 червня 2015 р. за N 728/27173

Про затвердження Переліку посад та умов зарахування особам начальницького і рядового складу Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України до вислуги років для призначення пенсії на пільгових умовах одного місяця служби за півтора місяця та Переліку робіт із знешкодження вибухонебезпечних предметів, за виконання яких особам начальницького і рядового складу Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України зараховується до вислуги років для призначення пенсії на пільгових умовах один місяць служби за півтора місяця

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", підпункту "в" пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року N 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1) Перелік посад та умов зарахування особам начальницького і рядового складу Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України до вислуги років для призначення пенсії на пільгових умовах одного місяця служби за півтора місяця, що додається;

2) Перелік робіт із знешкодження вибухонебезпечних предметів, за виконання яких особам начальницького і рядового складу Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України зараховується до вислуги років для призначення пенсії на пільгових умовах один місяць служби за півтора місяця, що додається.

2. Установити, що особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України відповідно до підпункту "в" пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року N 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей" на пільгових умовах зараховується час перебування на посадах в Експертній службі МВС України, де виконання обов'язків пов'язано з роботами із знешкодження вибухонебезпечних предметів, у період виконання робіт, перелік яких затверджено цим наказом.

3. Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру Міністерства внутрішніх справ України (Федотов О. А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра внутрішніх справ України - керівника апарату Тахтая О. В. та начальника Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України генерал-майора міліції Федотова О. А.

 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр соціальної політики України

П. Розенко

В. о. Голови правління
Пенсійного фонду України

М. Шамбір

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

С. М. Кондрюк

Перший заступник Голови
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

О. Мірошниченко

 

ПЕРЕЛІК
посад та умов зарахування особам начальницького і рядового складу Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України до вислуги років для призначення пенсії на пільгових умовах одного місяця служби за півтора місяця

1. Перелік посад, службова діяльність на яких пов'язана із знешкодженням вибухонебезпечних предметів:

технік-сапер;

експерт-вибухотехнік;

експерт;

старший експерт-вибухотехнік;

старший експерт;

головний спеціаліст;

головний експерт-вибухотехнік;

начальник сектору;

заступник начальника відділу;

начальник відділу;

заступник начальника відділу - начальник сектору;

заступник начальника лабораторії - начальник відділу;

начальник лабораторії;

заступник начальника центру - начальник відділу.

2. Особам начальницького і рядового складу Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України на посадах, визначених цим Переліком, до вислуги років для призначення пенсії зараховується на пільгових умовах один місяць служби за півтора місяця, у період виконання робіт із знешкодження вибухонебезпечних предметів.

3. Урахування часу, затраченого на виконання затвердженого цим наказом переліку робіт із знешкодження вибухонебезпечних предметів, здійснювати згідно з табелем урахування робочого часу в період виконання робіт із знешкодження вибухонебезпечних предметів, форма якого встановлена додатком до цього Переліку.

 

Начальник ДНДЕКЦ МВС
генерал-майор міліції

О. А. Федотов

 

ТАБЕЛЬ
урахування робочого часу в період виконання робіт із знешкодження вибухонебезпечних предметів
за _____________ 20___ року

N
з/п

П. І. Б., посада

Відмітки про залучення працівників до робіт із знешкодження вибухонебезпечних предметів (числа місяця)

Відпрацьовано часу

N акта, довідки

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

-

дні

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

год., хв.

1

2

3

4

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________________________________
                     (начальник вибухотехнічного підрозділу)

__________________________________________
                                              (звання)
___.___.20____

________________
(підпис)

______________
(П. І. Б.)

 

Начальник ДНДЕКЦ МВС
генерал-майор міліції

О. А. Федотов

Опрос