Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Инструкцию о порядке выплаты денежного обеспечения лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел, утвержденную приказом МВД Украины от 31 декабря 2007 года N 499

МВД
Приказ от 20.04.2015 № 453
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

20.04.2015

м. Київ

N 453

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
06 травня 2015 р. за N 500/26945

Про внесення змін до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, затвердженої наказом МВС України від 31 грудня 2007 року N 499

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 31 грудня 2007 року N 499
згідно з
 наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 31 жовтня 2016 року N 1131)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів Української РСР від 29 липня 1991 року N 114 "Про затвердження Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ" (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 року N 1294 "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" (зі змінами)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 31 грудня 2007 року N 499, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 12 березня 2008 року за N 205/14896, що додаються.

2. Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС (Тахтай О. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Чеботаря С. І.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр соціальної
політики України

П. Розенко

В. о. Голови професійної спілки
атестованих працівників
органів внутрішніх справ України

О. І. Козленко

 

Зміни
до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ

1. Доповнити пункт 1.6 розділу I новим абзацом такого змісту:

"Крім цього, виплата грошового забезпечення припиняється з підстав, визначених у підпункті 3.4.8 пункту 3.4 та пункті 3.8 розділу III цієї Інструкції.".

2. У пункті 3.4 розділу III:

1) абзац перший після слів "органу внутрішніх справ" доповнити словами "та в разі звільнення з посади (скорочення штатної посади)";

2) доповнити пункт новим підпунктом такого змісту:

"3.4.8. Особам рядового і начальницького складу, звільненим з посад у зв'язку з скороченням штатної посади, з дня, наступного за днем звільнення із займаних посад (скорочення штатної посади), протягом двох місяців виплачується грошове забезпечення, яке особа отримувала за штатною посадою на день звільнення з посади (скорочення).

Грошове забезпечення в цьому випадку обчислюється, виходячи з окладу за спеціальним званням, посадового окладу, надбавки за вислугу років, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, розмір якої визначається за рішенням керівника та оголошується наказом.

Після закінчення двох місяців грошове забезпечення виплачується тільки за рішенням Міністра внутрішніх справ України.

Після закінчення перших двох місяців (та в разі неприйняття відповідних рішень щодо продовження виплати грошового забезпечення) особам рядового і начальницького складу виплачуються тільки оклади за спеціальними званнями.

Під час визначення права на грошове забезпечення у строки, передбачені цією Інструкцією, не зараховуються періоди перебування особи на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров'я.

За бажанням особи їй надається чергова відпустка або виплачується компенсація за невикористану відпустку в разі звільнення з органів внутрішніх справ відповідно до законодавства.".

 

Директор Департаменту
фінансового забезпечення та
бухгалтерського обліку
МВС України

О. В. Тахтай

Опрос