Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы применения санкций Государственной службой финансового мониторинга Украины [СОДЕРЖАНИЕ]

Минфин
Положение, Порядок, Приказ от 27.03.2015 № 366
действует с 05.05.2015

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.03.2015

м. Київ

N 366

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 квітня 2015 р. за N 428/26873

Деякі питання застосування санкцій Державною службою фінансового моніторингу України

Зміст

1. Наказ Міністерства фінансів України "Деякі питання застосування санкцій Державною службою фінансового моніторингу України" від 27 березня 2015 року N 366.

- Порядок розгляду Державною службою фінансового моніторингу України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, і застосування санкцій.

2. Положення про Комісію Державної служби фінансового моніторингу України з питань застосування санкцій за порушення вимог Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" та/або нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

____________

Опрос