Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок предоставления арендатору согласия арендодателя государственного имущества на осуществление неотъемлемых улучшений арендованного государственного имущества

Фонд государственного имущества
Приказ от 31.03.2015 № 457
Утратил силу

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

31.03.2015

м. Київ

N 457

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 квітня 2015 р. за N 414/26859

Про внесення змін до Порядку надання орендарю згоди орендодавця державного майна на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого державного майна

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Фонду державного майна України
 від 3 жовтня 2006 року N 1523
згідно з наказом Фонду державного майна України
 від 25 травня 2018 року N 686)

Відповідно до статей 23 і 27 Закону України "Про оренду державного та комунального майна"

НАКАЗУЮ:

1. Унести до Порядку надання орендарю згоди орендодавця державного майна на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого державного майна, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 03 жовтня 2006 року N 1523, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2006 року за N 1123/12997, такі зміни:

1) підпункт 3 пункту 3 доповнити словами "(за їх наявності)";

2) пункт 4 викласти у такій редакції:

"4. Інформація про доцільність здійснення невід'ємних поліпшень надається на підставі наданих орендарем документів, у разі оренди цілісного майнового комплексу, будівлі або споруди органом, уповноваженим управляти відповідним державним майном (за його наявності), а в разі оренди приміщень, частин будівель і споруд - цим самим органом або за його дорученням чи за його відсутності - балансоутримувачем.";

3) пункт 5 доповнити словами "(за його наявності)";

4) доповнити Порядок після пункту 5 новим пунктом 6 такого змісту:

"6. У разі відсутності органу, уповноваженого управляти відповідним державним майном, орендодавець для розгляду питання про надання згоди на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого цілісного майнового комплексу, будівлі або споруди, у тому числі за рахунок амортизаційних відрахувань, створює комісію за участю представників органу, який давав згоду на оренду зазначеного майна, або його правонаступника, а за їх відсутності - представників відповідних місцевих державних адміністрацій (за згодою)".

У зв'язку з цим пункти 6 - 10 вважати відповідно пунктами 7 - 11;

5) пункт 8 після слів "Згода на здійснення поліпшень надається" доповнити словами "з урахуванням висновків комісії та умов договору".

2. Департаменту з питань управління державним майном та орендних відносин подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Управлінню взаємодії з Верховною Радою України та комунікаційного забезпечення забезпечити в установленому порядку розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

В. о. Голови Фонду

Д. Парфененко

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
регуляторної служби України

К. Ляпіна

Опрос