Идет загрузка документа (73 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке организации работы по ведомственной регистрации транспортных средств, ведению их учета и снятию с него в Государственной службе специальной связи и защиты информации Украины

Администрация Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины
Приказ, Инструкция от 18.02.2015 № 72
редакция действует с 04.10.2019

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.02.2015

м. Київ

N 72

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
03 квітня 2015 р. за N 373/26818

Про затвердження Інструкції про порядок організації роботи з відомчої реєстрації транспортних засобів, ведення їх обліку та зняття з нього у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказами Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
 від 28 грудня 2015 року N 829
,
від 19 серпня 2019 року N 451

Відповідно до Закону України "Про дорожній рух", Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку транспортних засобів Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року N 164, і з метою впорядкування роботи, пов'язаної з відомчою реєстрацією транспортних засобів в Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Головному управлінні та підрозділах урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, територіальних органах Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, територіальних підрозділах, закладах, установах і організаціях Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок організації роботи з відомчої реєстрації транспортних засобів, ведення їх обліку та зняття з нього у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, що додається.

2. Директору Департаменту логістики Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Голова Служби

В. П. Звєрєв

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр внутрішніх справ України

А. Б. Аваков

 

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок організації роботи з відомчої реєстрації транспортних засобів, ведення їх обліку та зняття з нього у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України

(У тексті Інструкції слова "підрозділ Державтоінспекції" в усіх числах та відмінках замінено словами "уповноважений підрозділ МВС" у відповідному числі та відмінку згідно з наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 28 грудня 2015 року N 829)

I. Загальні положення

1. Ця Інструкція розроблена відповідно до статті 34 Закону України "Про дорожній рух" і пункту 6 Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку транспортних засобів Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року N 164 (далі - Порядок).

2. Ця Інструкція визначає порядок організації робіт із відомчої реєстрації транспортних засобів Держспецзв'язку, ведення їх обліку та зняття з нього, зразки документів та вимоги до їх оформлення відповідно до процедури, визначеної Порядком.

3. Відомча реєстрація транспортного засобу полягає у здійсненні комплексу заходів, пов'язаних з перевіркою документів, які є підставою для такої реєстрації, звіркою, а в разі потреби - дослідженням ідентифікаційних номерів складових частин (кузова, шасі, рами, двигуна), оглядом і видачею реєстраційного документа - технічного талона транспортного засобу (далі - технічний талон), форма якого затверджена додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 1992 року N 47 "Про затвердження зразків національних та міжнародного посвідчень водіїв і документів, необхідних для реєстрації транспортних засобів" (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2012 року N 249) та закріпленням за транспортним засобом номерного знака.

(пункт 3 розділу I із змінами, внесеними згідно з наказом Адміністрації
 Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
 від 19.08.2019 р. N 451)

4. Пункт 4 розділу I виключено

(згідно з наказом Адміністрації Державної служби спеціального
 зв'язку та захисту інформації України від 19.08.2019 р. N 451
,
у зв'язку з цим пункти 5, 6 вважати відповідно пунктами 4, 5
)

4. Відомча реєстрація транспортних засобів, ведення їх обліку та зняття з нього зареєстрованих транспортних засобів у Головному управлінні та підрозділах урядового фельд'єгерського зв'язку Держспецзв'язку, територіальних органах Адміністрації Держспецзв'язку, територіальних підрозділах, закладах, установах і організаціях Держспецзв'язку (далі - підрозділи Держспецзв'язку) здійснюються службою безпеки дорожнього руху (далі - СБДР) Адміністрації Держспецзв'язку, функції якої покладено на структурний підрозділ Департаменту логістики Адміністрації Держспецзв'язку відповідальний за організацію забезпечення безпеки дорожнього руху.

(пункт 4 розділу I із змінами, внесеними згідно з наказом
 Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та
 захисту інформації України від 19.08.2019 р. N 451)

5. Видача та використання відомчих номерних знаків врегульовуються в порядку, визначеному Адміністрацією Держспецзв'язку.

II. Організація роботи з реєстрації транспортних засобів

1. Для здійснення відомчої реєстрації нових транспортних засобів, транспортних засобів, що перебували в експлуатації та ввезені на митну територію України, підрозділ Держспецзв'язку надсилає до СБДР заяву керівника підрозділу Держспецзв'язку (додаток 1), до якої додаються:

витяг з наказу керівника підрозділу Держспецзв'язку про введення транспортного засобу в експлуатацію та закріплення за ним номерного знака;

фото транспортного засобу та його складових частин, що мають ідентифікаційні номери, у друкованому та електронному вигляді для нових транспортних засобів;

копії сертифіката відповідності або свідоцтва про визнання іноземного сертифіката;

акт приймання-передачі транспортного засобу за формою згідно з додатком 6 до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.98 N 1388, виданий підприємством - виробником такого засобу чи його складових частин, або підприємством, яке переобладнало чи встановило на транспортному засобі спеціальний пристрій згідно зі свідоцтвом про відповідність його конструкції вимогам безпеки дорожнього руху (із зазначенням його ідентифікаційного номера та конкретного одержувача, засвідченим підписами посадових осіб підприємства, що скріплені печатками;

вантажна митна декларація в разі ввезення транспортного засобу чи його складових частин, що мають ідентифікаційні номери, на митну територію України;

копія рішення суду чи іншого засвідченого в установленому порядку документа, що підтверджує належність транспортного засобу (крім нових транспортних засобів).

2. СБДР на підставі поданих документів надсилає відповідним органам Міністерства внутрішніх справ України запити щодо перебування транспортного засобу в розшуку, у тому числі міжнародному.

3. За результатами перевірок, згідно з якими транспортний засіб не перебуває у розшуку, СБДР надає дозвіл на його першу відомчу реєстрацію. У технічному талоні у графі "Група експлуатації" посадова особа СБДР робить запис "Дозвіл на першу відомчу реєстрацію" із зазначенням дати видачі та номера дозволу, який засвідчується підписом начальника СБДР та скріплюється печаткою СБДР.

4. Реєстрація нових транспортних засобів, а також тих, що перебували в експлуатації та ввезені на митну територію України, здійснюється за умови відповідності конструкції і технічного стану, їх марки (моделі) та складових частин, що мають ідентифікаційні номери, обов'язковим вимогам правил, нормативів і стандартів України, що підтверджується сертифікатом відповідності або свідоцтвом про визнання іноземного сертифіката.

5. Відомча реєстрація транспортних засобів здійснюється протягом 10 днів після надходження транспортного засобу до підрозділу Держспецзв'язку на підставі заяви керівника підрозділу Держспецзв'язку (додаток 1), до якої додаються:

витяг з наказу керівника підрозділу Держспецзв'язку про введення транспортного засобу в експлуатацію та закріплення за ним номерного знака або утримання його в непорушному запасі;

технічний талон (у разі отримання транспортного засобу від іншого органу державної влади);

довідка про зняття з обліку транспортного засобу за формою згідно з додатком до Порядку, що видана СБДР за місцем попередньої реєстрації транспортного засобу, або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт) та копія реєстраційної картки, що додається до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на пластиковій основі, з відміткою уповноваженого підрозділу МВС про зняття з обліку транспортного засобу, що належить підрозділу Держспецзв'язку та перебував на такому обліку в уповноваженому підрозділі МВС;

копія акта приймання-передавання транспортного засобу;

фото транспортного засобу та його складових частин, що мають ідентифікаційні номери, у друкованому та електронному вигляді (лише для транспортних засобів, що були зняті з обліку за місцем попередньої державної реєстрації);

копія акта технічного стану транспортного засобу (додаток 7);

копії документів, що підтверджують правомірність утримання транспортних засобів на зберіганні (для транспортних засобів, які перебувають у підрозділах зберігання).

6. У разі реєстрації транспортного засобу, що перебував в експлуатації і був знятий з державного обліку за місцем попередньої державної реєстрації або за місцем попередньої відомчої реєстрації в іншому державному органі, був ввезений на митну територію України, посадові особи СБДР проводять звірку ідентифікаційних номерів складових частин транспортного засобу, перевіряють його технічний стан, виконання вимог щодо використання номерних знаків, установлення (нанесення) розпізнавальних знаків, кольорографічних схем, написів і спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв на транспортних засобах. За результатами звірки складається акт технічного огляду транспортного засобу (додаток 2).

У разі реєстрації транспортного засобу, що перебував в експлуатації і був знятий з обліку за попереднім місцем відомчої реєстрації у Держспецзв'язку, звірку ідентифікаційних номерів складових частин транспортного засобу, перевірку виконання вимог щодо використання номерних знаків, установлення (нанесення) розпізнавальних знаків, кольорографічних схем, написів і спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв на транспортних засобах здійснює СБДР підрозділу Держспецзв'язку. За результатами звірки складається акт технічного стану транспортного засобу (додаток 7). СБДР проводить перевірку зазначених відомостей на підставі документів, поданих підрозділом Держспецзв'язку для проведення відомчої реєстрації.

7. Відомча реєстрація транспортного засобу без ідентифікаційного номера або зі знищеними, пошкодженими (коли один чи кілька символів номера візуально не визначаються) чи підробленими (змінено один чи кілька символів номера, замінено панель (табличку) або частину панелі (таблички) з номером) ідентифікаційними номерами його складових частин (кузова, шасі, рами) не допускається. Відомча реєстрація зазначених транспортних засобів та таких, що розшукуються правоохоронними органами, не проводиться, а інформація про них подається цим органам.

8. На підставі наказу Адміністрації Держспецзв'язку на транспортний засіб, зареєстрований СБДР, видається технічний талон.

Ведення обліку бланків технічних талонів та видачу технічних талонів підрозділу Держспецзв'язку після реєстрації або перереєстрації транспортного засобу здійснюють посадові особи СБДР у Книзі обліку і видачі технічних талонів транспортних засобів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (додаток 3).

Замовлення на виготовлення бланків технічних талонів здійснюється СБДР через Департамент забезпечення Держспецзв'язку.

9. Серія бланка свідоцтва технічного талона складається з літер DSZ, номер свідоцтва складається із шестизначного номера.

10. Облік технічних талонів у підрозділах Держспецзв'язку ведеться в установленому законодавством порядку.

Видача і зберігання технічних талонів у підрозділах Держспецзв'язку здійснюються в установленому законодавством порядку.

(розділ II у редакції наказу Адміністрації Державної служби
 спеціального зв'язку та захисту інформації України від 19.08.2019 р. N 451)

III. Організація роботи з обліку транспортних засобів

1. Облік зареєстрованих транспортних засобів ведеться шляхом накопичення, узагальнення та зберігання інформації про такі транспортні засоби посадовими особами СБДР Адміністрації Держспецзв'язку у Книзі обліку зареєстрованих транспортних засобів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (додаток 4) та в базі даних уніфікованої електронно-облікової системи Адміністрації Держспецзв'язку.

2. Інформація про відомчу реєстрацію (внесення змін у раніше подані відомості про відомчу реєстрацію) транспортного засобу невідкладно подається СБДР Адміністрації Держспецзв'язку до уповноваженого підрозділу МВС.

(пункт 2 розділу ІІІ у редакції наказу Адміністрації Державної служби
 спеціального зв'язку та захисту інформації України від 28.12.2015 р. N 829)

IV. Організація роботи з перереєстрації транспортних засобів та зняття їх з обліку

1. Перереєстрація транспортного засобу здійснюється СБДР Адміністрації Держспецзв'язку в разі:

отримання технічного талона замість утраченого або непридатного до користування;

зміни кольору, призначення, марки або моделі транспортного засобу в результаті переобладнання чи заміни кузова, інших складових частин, що мають ідентифікаційні номери.

2. Перереєстрація транспортного засобу підрозділу Держспецзв'язку із заміною технічних талонів здійснюється у СБДР Адміністрації Держспецзв'язку на підставі заяви керівника підрозділу Держспецзв'язку (додаток 5), до якої додаються:

копія акта технічного стану транспортного засобу;

копії документів, що підтверджують заміну складових частин транспортного засобу, які мають ідентифікаційні номери, засвідчені підписом керівника підрозділу Держспецзв'язку, до складу якого входять ремонтні підрозділи, скріплені печаткою підрозділу Держспецзв'язку, чи документів, виданих суб'єктами господарювання, які реалізують такі складові частини, або копії документів, виданих митними органами чи підприємствами-виробниками;

(абзац третій пункту 2 розділу IV із змінами, внесеними згідно з наказом
 Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації
 України від 19.08.2019 р. N 451)

копії документів про відповідність транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху (для транспортного засобу, переобладнаного суб'єктами господарювання, які провадять господарську діяльність з переобладнання транспортних засобів, чи зазначеними в абзаці третьому цього пункту ремонтними підрозділами, що мають свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху).

У разі перереєстрації транспортного засобу посадові особи СБДР проводять звірку ідентифікаційних номерів його складових частин, перевірку вимог щодо використання номерних знаків, установлення (нанесення) розпізнавальних знаків, кольорографічних схем, написів і спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв на транспортних засобах. За результатами звірки складається акт технічного огляду транспортного засобу (додаток 2).

(пункт 2 розділу IV доповнено абзацом п'ятим згідно з наказом
 Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту
 інформації України від 19.08.2019 р. N 451)

3. Зняття з обліку зареєстрованих транспортних засобів підрозділів Держспецзв'язку в разі передачі транспортного засобу до іншого підрозділу Держспецзв'язку, списання (вибракування) та відчуження здійснюються у СБДР Адміністрації Держспецзв'язку на підставі заяви керівника підрозділу Держспецзв'язку (додаток 6).

У випадку передачі транспортного засобу до іншого підрозділу Держспецзв'язку до заяви додаються копії:

наказу Адміністрації Держспецзв'язку на передачу транспортного засобу до іншого підрозділу Держспецзв'язку;

акта технічного стану (додаток 7).

Під час зняття з обліку транспортного засобу технічний талон здається до СБДР Адміністрації Держспецзв'язку, а замість нього видається довідка про зняття з обліку транспортного засобу (згідно з додатком до Порядку).

У випадках списання (вибракування) до заяви додаються копії:

акта списання транспортного засобу;

накладної на здачу номерних знаків на склад підрозділу Держспецзв'язку або акта на їх знищення.

4. Відчужений транспортний засіб знімається з обліку СБДР на підставі заяви керівника підрозділу Держспецзв'язку, до якої додається примірник акта приймання-передачі основних засобів згідно з формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 13 вересня 2016 року N 818, зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 07 жовтня 2016 року за N 1336/29466.

(пункт 4 розділу IV у редакції наказу Адміністрації Державної служби
 спеціального зв'язку та захисту інформації України від 19.08.2019 р. N 451)

5. Про зняття з обліку відчуженого транспортного засобу в технічному талоні у графі "Особливі відмітки" робиться запис "Знято з реєстрації СБДР Адміністрації Держспецзв'язку", який засвідчується підписом заступника начальника СБДР Адміністрації Держспецзв'язку та скріплюється печаткою СБДР Адміністрації Держспецзв'язку. Такий технічний талон повертається підрозділу Держспецзв'язку для передачі разом з відчуженим транспортним засобом і є одним з документів, що дають право на здійснення його державної реєстрації у уповноважених підрозділах МВС.

6. Зняття з обліку транспортних засобів, стосовно яких є ухвала суду про накладення арешту або заборону зняття з обліку чи постанова державного виконавця про накладення арешту, забороняється.

V. Терміни зберігання документації про відомчу реєстрацію

Книги обліку зареєстрованих транспортних засобів Держспецзв'язку, обліку і видачі технічних талонів транспортних засобів Держспецзв'язку та справи з документами щодо зняття з реєстрації в Адміністрації Держспецзв'язку відчужених транспортних засобів зберігаються у СБДР Адміністрації Держспецзв'язку протягом 15 років після їх закінчення, а термін зберігання інших справ з документами щодо реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів складає 3 роки.

 

Директор Департаменту логістики
Адміністрації Держспецзв'язку
полковник Держспецзв'язку

С. В. Аванесов

 

Кутовий штамп
(підрозділу Держспецзв'язку)

 

 

Заступнику Голови Держспецзв'язку,
начальнику СБДР Держспецзв'язку
___________________________________
                          (ініціали та прізвище)

ЗАЯВА

Прошу зареєструвати __________________________________________________________________,
                                                                                                (марка, призначення транспортного засобу)
отриманий згідно з наказом від ____________ N __________ _________________________________
                                                                                  (дата)                       (номер)                                          (назва наказу)
з метою: _____________________________________________________________________________.

Транспортний засіб _______________________, паспорт (формуляр) __________________________,
                                                              (рік випуску)                                                                                             (серія, номер)
колір ___________, шасі N ________________, кузов N ______________________________________,
                                                                         (номер)                                                                                         (номер)
двигун N ____________, номерний знак _________________________________ закріплено наказом
                                (номер)                                                                           (номер, серія)
_____________________________________________________ від ____________ N _____________.
                                (найменування підрозділу Держспецзв'язку)                                                 (дата)                          (номер)

Начальник __________________________________
                               (найменування підрозділу Держспецзв'язку)

_______________
 (військове звання)

_________
(підпис)

___________________
(ініціали та прізвище)

(додаток 1 із змінами, внесеними згідно з наказом Адміністрації
 Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
 від 28.12.2015 р. N 829)

 

АКТ
технічного огляду транспортного засобу

N _________

___ ___________ 20__ р.

Транспортний засіб _________________________, марка (модель) ____________________________,
шасі (рама) N ___________________________, кузов N ______________________________________,
двигун N __________________________, номерний знак серії _______ N ______________________,
колір _____________________________, паспорт (формуляр) серії ________ N __________________,
призначення транспортного засобу ______________________________________________________
Відповідність номерного знака ДСТУ ____________________________________________________
Додаткове обладнання та підстава для його встановлення ___________________________________
_____________________________________________________________________________________
Результати перевірки технічного стану транспортного засобу на відповідність вимогам ДСТУ 3649:2010 "Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання" та Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року N 1306, ________________________________________________________
____________________________________________________________________________________
                                       (посада особи СБДР Адміністрації Держспецзв'язку, яка проводила огляд)

________________
   (військове звання)

__________________
(підпис)

___________________________
(ініціали та прізвище)

Представник підрозділу Держспецзв'язку, який брав участь у технічному огляді
___________
(посада)

________________
   (військове звання)

__________________
(підпис)

___________________________
(ініціали та прізвище)

(додаток 2 із змінами, внесеними згідно з наказом Адміністрації
 Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
 від 28.12.2015 р. N 829)

 

КНИГА
обліку і видачі технічних талонів транспортних засобів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

 

Інв. N ________

Термін зберігання

 

Розпочата ___ ____________ 20 __ року
Закінчена ___ ____________ 20 __ року

Формат А3 (297Х421)

2 - 5 сторінки книги

N
з/п

Отримано бланків

серія

початковий і кінцевий номер бланка

кількість

вартість за одиницю виміру
(грн)

дата отримання бланків

номер накладної

посадова особа СБДР

підпис

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 - 5 сторінки книги

Видано бланків посадовими особами СБДР

серія

початковий і кінцевий номер бланка

кількість

дата видачі

номер накладної

посадова особа СБДР, яка отримала бланки

підпис посадової особи СБДР, яка отримала бланки (бланк)

10

11

12

13

14

15

16

 

 

 

 

 

 

 

Інші сторінки книги

Видано технічних талонів транспортних засобів Держспецзв'язку під час їх реєстрації

серія бланка

номер бланка

дата реєстрації транспортного засобу

марка транспортного засобу

номерний знак транспортного засобу

1

2

3

4

5

 

 

 

 

 

Інші сторінки книги

 

найменування підрозділу Держспецзв'язку

місце дислокації підрозділу Держспецзв'язку

підпис посадової особи підрозділу Держспецзв'язку (П. І. Б.) про отримання технічного талона

підстава для зняття з обліку транспортного засобу

підпис посадової особи СБДР при поверненні технічного талона

підпис посадової особи підрозділу Держспецзв'язку (П. І. Б.) про отримання технічного талона (при відчуженні)

6

7

8

9

10

11

 

 

 

 

 

 

 

КНИГА
обліку зареєстрованих транспортних засобів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Інв. N ________

Термін зберігання

 

Розпочата ___ ____________ 20 __ року
Закінчена ___ ____________ 20 __ року

Формат А3 (297Х421)

Підрозділ Держспецзв'язку

Реєстраційний номер

Марка

Модель

Рік випуску

Колір

N шасі
(рами)

N кузова

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

N
двигуна

Тип

Дозвіл на першу реєстрацію, дата,
N

Дані попередньої реєстрації

довідка про зняття з обліку, дата, N
(технічний талон, свідоцтво, серія, N)

уповноважений підрозділ МВС

9

10

11

12

13

 

 

 

 

 

Реєстрація (перереєстрація)

Підстава для зняття з обліку

дата

серія, N технічного талона

14

15

16

 

 

 

Зняття з обліку транспортного засобу

дата зняття з обліку

вилучено технічний талон, серія, N

При відчуженні транспортного засобу

повернено технічний талон, серія, N

дата зняття з реєстрації Держспецзв'язку

17

18

19

20

 

 

 

 

 

Кутовий штамп
(підрозділу Держспецзв'язку)

 

 

Заступнику Голови Держспецзв'язку,
начальнику СБДР Держспецзв'язку
______________________________
                    (ініціали та прізвище)

ЗАЯВА

Прошу перереєструвати та видати новий технічний талон транспортного засобу на _____________________________________________________________________________________
                                                                      (марка і призначення транспортного засобу)
транспортний засіб ________________, паспорт (формуляр) _________________________________,
                                                      (рік випуску)                                                                                           (серія, номер)
колір _____________, шасі (рама) N ______________, кузов N ________________________________,
                                                                                             (номер)                                                                      (номер)
двигун N __________, номерний знак ___________________________________ присвоєно наказом
                           (номер)                                                                              (номер, серія)
________________________________________________________________ від _____ N _________,
                                           (найменування підрозділу Держспецзв'язку)                                                         (дата)            (номер)
у зв'язку з: утратою (непридатністю для користування) технічного талона транспортного засобу;

переобладнанням (заміни кузова, інших складових частин, що мають ідентифікаційні номери) на ____________________________________________
                   (назва ремонтного органу, підприємства)

із заміною складових частин транспортного засобу, що мають ідентифікаційні номери:

шасі (рама) N ________________, кузов N ___________________, двигун N ____________________,
або із заміною кольору (призначення, марки або моделі транспортного засобу) на _____________________________________________________________________________________
Начальник ___________________________________
                              (найменування підрозділу Держспецзв'язку)

_______________
  (військове звання)

_________
(підпис)

____________________
(ініціали та прізвище)

(додаток 5 із змінами, внесеними згідно з наказом Адміністрації
 Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
 від 28.12.2015 р. N 829)

 

Кутовий штамп
(підрозділу Держспецзв'язку)

 

 

Заступнику Голови Держспецзв'язку,
начальнику СБДР Держспецзв'язку
_______________________________
                   (ініціали та прізвище)

ЗАЯВА

Прошу зняти з обліку ___________________________________________________________________
                                                                               (марка та призначення транспортного засобу)
________________________, паспорт (формуляр) _____________________, колір _______________,
                  (рік випуску)                                                                                     (серія, номер)
шасі (рама) N __________________, кузов N _________________, двигун N ____________________,
                                             (номер)                                                         (номер)                                                            (номер)
номерний знак ________________, у зв'язку з (зазначити необхідне):
                                          (номер, серія)

передачею транспортного засобу до іншого підрозділу Держспецзв'язку;

списанням (вибракуванням);

відчуженням відповідно до порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України.

Начальник ________________________________
(найменування підрозділу Держспецзв'язку)

_______________
 (військове звання)

_________
(підпис)

___________________
(ініціали та прізвище)

(додаток 6 із змінами, внесеними згідно з наказом Адміністрації
 Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
 від 28.12.2015 р. N 829)

 

АКТ N ___
технічного стану транспортного засобу

_____________________________________________________________________________________
                                                       (найменування транспортного засобу, агрегату, номерний знак)
Комісія у складі: голови комісії ___________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
і членів ______________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
на підставі ___________________________________________________________________________
провела огляд ________________________________________________, _______________________
                                                                   (тип, марка транспортного засобу)                                            (рік виготовлення)
кузов N ____________________, шасі N _______________, реєстраційний N ___________________,
паспорт (формуляр) N ______________________________.

Під час ознайомлення з документами, огляду (перевірки) встановлено:

I. Склад і технічний стан

Найменування складників

Стислий технічний стан і характеристика зносу

Висновок про можливість використання

Двигун (заводський номер)

 

 

Кузов (заводський номер)

 

 

Рама (заводський номер)

 

 

Коробка передач (КП)

 

 

Роздавальна коробка (РК)

 

 

Передній міст (вісь)

 

 

Задній міст

 

 

Рульове керування

 

 

Автомобільні шини

 

 

Акумуляторна батарея

 

 

II. Комплектність
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

III. Техніко-експлуатаційні показники
_____________________________________________________________________________________

1. Рік випуску. Введено в експлуатацію (дата) ______________________________________________
2. Знаходиться в експлуатації (років, місяців) _______________________________________________
3. Має напрацювання з початку експлуатації (км пробігу, годин) ______________________________
4. Встановлений міжремонтний (амортизаційний) ресурс або термін роботи (км пробігу, годин)
_____________________________________________________________________________________
5. Проведені ремонти (скільки капітальних, який останній і дата)
_____________________________________________________________________________________
6. Напрацювання після останнього ремонту (км пробігу, годин) _______________________________
_____________________________________________________________________________________
7. Має напрацювання (переробку) зі встановленого міжремонтного (амортизаційного) ресурсу або терміну роботи (км пробігу, годин) _______________________________________________________

IV. Причини дострокового зношення або пошкодження
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

V. Пропозиції комісії
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________

Голова комісії

______________________________________________________________
   (посада, військове звання, підпис, ініціали, прізвище)

Члени комісії

______________________________________________________________
  (посада, військове звання, підпис, ініціали, прізвище)

______________________________________________________________
  (посада, військове звання, підпис, ініціали, прізвище)

______________________________________________________________
  (посада, військове звання, підпис, ініціали, прізвище)

Акт складено в ___________ прим.
Прим. N 1 _____________________
Прим. N 2 _____________________
Прим. N 3 _____________________

Здав ____________________________________________________________________
                                               (посада, військове звання, підпис, ініціали, прізвище)
Прийняв ________________________________________________________________
                                               (посада, військове звання, підпис, ініціали, прізвище)

____________

Опрос