Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по реализации пилотного проекта в сфере государственной регистрации вещных прав на недвижимое имущество и их отягощений в городе Черновцах, а также в городах Ивано-Франковске и Калуше Ивано-Франковской области

Минюст
Приказ от 16.03.2015 № 365/5
действует с 27.04.2015

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.03.2015

м. Київ

N 365/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 березня 2015 р. за N 292/26737

Про заходи щодо реалізації пілотного проекту у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у місті Чернівцях, а також у містах Івано-Франківську та Калуші Івано-Франківської області

Відповідно до пунктів 3, 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року N 228, та з метою реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року N 868-р "Про реалізацію пілотного проекту у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"

НАКАЗУЮ:

1. Запровадити з 02 квітня 2015 року у Чернівецькому міському управлінні юстиції, а також в Івано-Франківському міському управлінні юстиції, Калуському міськрайонному управлінні юстиції Івано-Франківської області реалізацію пілотного проекту у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

2. Департаменту взаємодії з органами влади (Козловська Н. А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

3. Державному підприємству "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України (Нетишенська О. І.) вжити відповідних заходів, необхідних для реалізації цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності через місяць з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Севостьянову Н. І.

 

Міністр

П. Петренко

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови
Державної реєстраційної служби України

А. О. Янчук

Опрос