Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок ведения службами по делам детей учета детей, находящихся в сложных жизненных обстоятельствах

Министерство социальной политики Украины
Приказ от 09.02.2015 № 121
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

09.02.2015

м. Київ

N 121

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 лютого 2015 р. за N 213/26658

Про внесення змін до Порядку ведення службами у справах дітей обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства соціальної політики України
 від 20 січня 2014 року N 27
згідно з наказом Міністерства соціальної політики України
 від 10 вересня 2020 року N 612)

Відповідно до підпункту 5 пункту 4, пункту 8 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 389 (зі змінами), та з метою організації соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, переміщених з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, а також забезпечення їх обліку за місцем проживання (перебування)

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Порядку ведення службами у справах дітей обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 20 січня 2014 року N 27, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 04 лютого 2014 року за N 216/24993, такі зміни:

1) пункт 2 доповнити після абзацу п'ятого абзацами шостим та сьомим такого змісту:

"переміщення дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції.

При взятті дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, переміщеної з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції, на облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, служба у справах дітей за місцем виявлення дитини вносить відомості про таку дитину до книги обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які прибули з інших територій, з окремою позначкою відповідно до пункту 77 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року N 866.".

У зв'язку із цим абзац шостий вважати абзацом восьмим;

2) пункт 4 доповнити після підпункту 1 підпунктом 2 такого змісту:

"2) звернення до Мінсоцполітики для отримання інформації про дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, переміщену з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції, розміщеної у єдиній електронній системі обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та осіб, які бажають взяти їх на виховання;".

У зв'язку із цим підпункт 2 вважати підпунктом 3;

3) абзац третій пункту 5 після слів "найгірших форм дитячої праці" доповнити словами "переміщення дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції".

2. Департаменту захисту прав дітей та усиновлення (Колбаса Р. С.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Устименка С. О.

 

Міністр

П. Розенко

Опрос