Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении стоимости одного койко-дня путевки и стоимости путевки в государственное предприятие "Український дитячий центр "Молода гвардія"

Министерство социальной политики Украины
Приказ от 27.01.2015 № 71
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.01.2015

м. Київ

N 71

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 січня 2015 р. за N 97/26542

Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія"

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства соціальної політики України
 від 4 грудня 2015 року N 1173)

Відповідно до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року N 227 (зі змінами),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити вартість одного ліжко-дня путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" у сумі 235 (двісті тридцять п'ять) грн 16 коп. для путівок, які будуть придбані за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою КПКВК 2501450 "Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячому оздоровчому таборі ДЦ "Молода гвардія", та вартість путівки 4938 (чотири тисячі дев'ятсот тридцять вісім) грн 36 коп.

2. Департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування (Хохленков І. О.) та Фінансово-економічному департаменту (Задніпрянець В. А.) під час затвердження розподілу путівок на оздоровлення дітей у державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" керуватися пунктом 1 цього наказу.

3. Департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування (Хохленков І. О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 14 лютого 2014 року N 67 "Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 06 березня 2014 року за N 350/25127.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ярошенка В. С.

 

Міністр

П. Розенко

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра фінансів України -
керівник апарату

В. Матвійчук

Опрос