Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Порядку взимания таможенных платежей при ввозе на таможенную территорию Украины товаров гражданами

Минфин
Приказ от 12.01.2015 № 2
действует с 20.02.2015

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.01.2015

м. Київ

N 2

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 січня 2015 р. за N 87/26532

Про затвердження Змін до Порядку справляння митних платежів при ввезенні на митну територію України товарів громадянами

Відповідно до підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 375, враховуючи норми статей 298, 374 Митного кодексу України,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Порядку справляння митних платежів при ввезенні на митну територію України товарів громадянами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22 травня 2012 року N 581, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 червня 2012 року за N 916/21228 (із змінами), що додаються.

2. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.) в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Фудашкіна Д. О. та заступника Голови Державної фіскальної служби України Макаренка А. В.

 

Міністр

Н. Яресько

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
фіскальної служби України

І. О. Білоус

 

Зміни до Порядку справляння митних платежів при ввезенні на митну територію України товарів громадянами

1. Абзац другий пункту 1.4 розділу I викласти у такій редакції:

"При визначенні суми митних платежів, які нараховуються за фіксованими ставками, застосовується офіційний курс валюти, визначений відповідно до статті 31 Митного кодексу України".

2. Пункт 2.3 розділу II викласти у такій редакції:

"2.3. При митному оформленні товарів (крім підакцизних), що надходять на адресу одного одержувача в одній депеші від одного відправника у МПВ, на адресу одного одержувача в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у МЕВ, несупроводжуваному багажі:

а) у разі надходження на адреси громадян товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує 150 євро, митні платежі не нараховуються;

б) у разі надходження на адреси громадян товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує 10000 євро, за оглядовим розписом М 15, митною декларацією М 16, квитанцією МД-1 відповідно нараховується ввізне мито за ставкою в розмірі 10 відсотків сумарної фактурної вартості товарів та податок на додану вартість.

При цьому базою оподаткування є частина сумарної фактурної вартості, що перевищує еквівалент 150 євро".

 

Директор Департаменту податкової,
митної політики та методології
бухгалтерського обліку

М. О. Чмерук

Опрос